To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Help, połamało mnie...:(( Co robić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Małgoś.dz
Nie wiem jak to się stało, po prostu ni z tego ni z owego strzyknęło między żebrami, pod łopatką i boli tak, że wolałabym chyba rodzić. icon_cry.gif
Trwa to już dobre 5 godzin, może więcej.
Ból ostry, właściwie kłujący. Nie mogę się zupełnie ruszać, nawet ręki nie mogę podnieść (nie mówię, żeby od razu do góry, ale tak zwyczajnie, by cokolwiek zrobić). Nie mogę chodzić, nie mogę poruszać tułowiem. A co najgorsze - mam problemy z oddychaniem. Powietrze łapię krótkimi seriami, na normalny oddech (o głębokim pełnym wdechu nie wspomnę) mogę pomarzyć. Każda taka próba to ból tak ostry, że mam wrażenie, że mi żebra popękają.
A jak się spróbowałam położyć - to potem zwyczajnie podnieść się nie mogłam. icon_sad.gif

Rety, co to jest? I dlaczego tak strasznie kłuje pod lewą łopatką?
Co robić??? Kto wie?
Póki co smarowałam Feloran żelem (tzn nie sama, sama nie dałabym rady).

Pomocy, plisss...
Ika
Małgoś, do lekarza.... On oceni, jaka jest przyczyna i zależnie od niej albo da Ci leki, albo np masaż...
Albo gorsecik icon_twisted.gif



P.S. Żartuję, po gorseciki to do p. Hani... icon_wink.gif
Tobatka
Małgosiu, biedactwo... icon_sad.gif

Na ból po prawej stronie miałabym kilka pomysłów, ale lewa.. Nic nie przychodzi mi do głowy...

Idź do lekarza. A jesli boli tak bardzo, że nie możesz się ruszać, to nawet pogotowie wzywaj - niech poradzą, coś dadzą...

Trzymaj siÄ™...
Małgoś.dz
Ufff, już po wizycie lakarza.
Wcześniej nawet nie przyszła mi do głowy, bo zwyczajnie ani sama ubrać się nie byłam w stanie, ani sama wyjść z domu . Wrócił R. z pracy i do lekarza zawiózł. Qrde, nie pomyslałabym, że to taki problem, jak człowiek nie jest w stanie koło siebie nic zrobic... icon_sad.gif

W każdym razie, płuca czyste, łopatka cała wink.gif . Prawdopodobnie to coś w rodzaju rwy lub innego przykurczu mięśni... icon_confused.gif
Zastrzyk w pupę dostałam i receptę na silniejszy środek przeciwbólowy i drugi jakiś...

Kilka dni mam odpoczywać. Ciekawe jak to zrobic? Już nawet nie mówię o pracy, bo zdrowie ważniejsze, ale Kubę mam teraz cały czas w domu, bo chorował, a on do spokojnych dzieci nie należy... icon_rolleyes.gif
kas
I wygrzewaj "to" koniecznie !!!

PS. A tak poza tym ... starość nie radość ;P
Kas
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.