To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Regularność miesiączek po porodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewank
Dziewczyny, jak z waszymi miesiaczkami po porodzie, czy od razu miałyście regularne? Dostałam pierwszą, teraz czas na następną i nic, podbrzusze jakby pobolewa ale ciągle nic, czekam, czekam, no chyba to nie kolejna ciąża. Jak z tą regularnością?
Ewank
Dodorka
u mnie jest tak samo.Pierwsza dostałam 3 miesiace po porodzie i teraz jest kolej na następn ale nic-spóźnia mi się 6 dni
Paula.
U mnie sytuacja podobna. Pierwszą miałam 4 i pół miesiąca po porodzie. Byłam zdziwiona, że tak wcześnie, bo karmię piersią, a wtedy jeszcze tylko i wyłącznie piersią. No, a kolejną powinnam mieć już 18 dni temu, a tu nic. Test już robiłam, ale wyszedł negatywnie. Zaczynam się zastanawiać czy nie wybrać się do lekarza.
Atena
Ja pierwszą dostalam tydzień po odstawieniu Zulki.Potem następna była po dluższej przerwie,ale kolejna już normalnie.Do tej pory jest wszystko w normie.A wcześniej mialam nie reglularne,więc u mnie po porodzie jest zdecydowanie lepiej.

A.
Saskia
u mnie i po pierwszym i po drugim porodzie miesiączki - jak już się pojawiły - były regularne, tylko cykl się wydłużył co akurat mnie nie martwi icon_smile.gif
monikagcm
Pierwsza po 5 miesiącach i teraz już jak w zegareczku icon_wink.gif
alusiaa
pierwszą mialam po pół roku,zresztą taką udawaną,bo strasznie mało tego było.Potem za półtora miesiąca,potem podobnie.Teraz co 3o parę dni.nieregularnie i nadal karmię piersią.
ewank
Dostałam, po ok. 35 dniach. Zobaczymy jak będzie dalej. Oczywiście test robiłam parę dni temu, bo się martwiłam. Ale wyszedł ujemny, a teraz się potwierdziło.
Ewank
izamr
Drogie mamusie!
Ja dostałam okres jak odstawiłam karolka od piersi - po 8 m-cach. potem drugi okres po 37 dniach i kolejny... minęły prawie 3 m-ce i nic. test wyszedł negatywnie, lekarz po wizycie przepisał progesteron na wywołanie i nic. poszłam na usg - moje drugie dzidzi ma 9 tygodni!!! tak to z tymi okresami jest icon_lol.gif
kasiaaa82
podnoszÄ™ temat, bo bardzo mnie to interesuje

pierwszy okres po porodzie miałam w styczniu, od 3 plamienia, a od 10 już porządnie
teraz brzuch i plecy bolÄ… mnie od 10 lutego i nadal cisza
test robiony 14 negatywny
nadal karmiÄ™ piersiÄ…

zastanawiam się czy wszystko ok, czy robić kolejny test, wizyta u lekarza 7 marca
corti
Kasiu ja od porodu miałam chyba 4 okresy, pierwszy 3 miechy po porodzie, a później co jakis czas nieregularnie, ostatnie 2 straszne o czym pisałam na kwietniakach, tzn o tym 3 pisałaam, bo teraz mineło 5 dni i mam znów 4 okres 21.gif sorry za wszelkie bledy, ale z mała siedzę
kasiaaa82
Paulina to nie zazdroszczÄ™, te nasze hormony sÄ… po*pieprzone 32.gif
h_ania
U mnie wygląda to dokładnie tak samo jak przed porodem. Pierwszą miesiączkę miałam po 2 miesiącach i 10 dniach od porodu i od tej pory dokładnie tak samo, jak w zegarku.

Ale skoro już ten temat............
Od porodu każdą miesiączkę, a ściślej czas tuż przed nią znoszę znacznie gorzej niż przed urodzeniem dziecka. Nie wiem czy to normalne, ale jest okropnie, na jakieś 3, 4 dni przed @ chodzę jak jakaś bomba i sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Czy może tak być, czy już tak będzie??
corti
Kasiu no niestety sÄ… icon_sad.gif

h_ania no mnie mówiono urodzisz będą lżejsze miesiączki, mniej bolesne itd. Niestety nie u każdego to chyba raczej indywidualna sprawa. Ja miałam raczej spoko nie narzekałam, po porodzie z Olim było w miarę ok, a teraz po Mai jest masakra, no może poród też lekki i zwyczajny nie był, ale naprawdę znosze kiepsko, nawet zdarza mi się mdleć co pisałam dziewczyną na kwietniakach. Ja to jeszcze liczę, że to się poprawi i ustabilizuje jak przestanę karmić inaczej to już naprawdę nie wiem
Paula.
Dziewczyny dzięki za wyciągnięcie wątku. Nie mogłam sobie przypomnieć jak to dokładnie było po porodzie z Kingą, ale proszę na forum wszystko jest icon_smile.gif. Zobaczymy jak będzie tym razem. Płodność już mi chyba powoli wraca, Malwina za chwilę skończy 4 miesiące, czyli niedługo powinna wrócić @.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.