To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

chroniczne przemęczenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

asia2108
Czuję sie ostatnio wciąż straszliwie zmęczona. Nie jest to zwykłe zmęczenie. Ja po prostu muszę się zmuszać do wszelkich działań - do umycia się, zjedzenia, ubrania.

Wiem, że z jednej strony ciąża i problemy z którymi się borykałam ostatnio mogą być tego przyczyną, ale chyba nie do końca.

Zastanawiam się co mogę zrobić. Czy powinnam zrobić jakieś badania? Robię regularnie cukier, ale pozostałe badania robiłam przed dwoma miesiącami.

Najgorzej, że to sie pogłębia. Jeszcze kilka tygodni temu przynajmniej przed południem mogłam jakoś normalnie funkcjonować, w tej chwili już rano nie mogę zwlec się z łóżka.

Moja ginka troche bagatytlizuje problem - mówi, że kobiety w ciązy tak mogą mieć (ja w poprzednich nie miałam) i żebym po prostu leżała, jak nie mam siły wstać. Tylko, że ja mam jeszcze trójkę dzieci i jakoś muszę funkcjonować , no i muszę znaleźć w sobie siły żeby urodzić.
malinowa i Malina
Nie zaszkodzi zrobic morfologię - możesz być zanemizowana.
Jutta
Asiu, zrob badania icon_exclaim.gif Koniecznie icon_exclaim.gif icon_lol.gif
irminka2
Zrób badania. Ta restrykcyjna dieta ze względu na cukier może mieć wpływ z kolei negatywny na morfologię.
Ponoć każda ciąza jest inna więc poprzednio mogłaś tego tak nie odczuwać.
Ja taki stan przechodziłam z Wojtkiem w pierwszych miesiacach - nie byłam w stanie zainteresować się czy dzieciaki zjadły , nie miałam siły wstać.
Asieńko , jeszcze trochę. Znajdziesz siły żeby urodzić, daj znać tylko kiedy zaczynasz a wszystkie tu wirtualnie i duchowo będą Ci pomagać.
Pozdrawiam

Irmina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.