To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Bytomia odezwijcie się

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Boo
Od niedawna mieszkam w Bytomiu.Tu urodziłam synka-ma 9 miesięcy.Nieznam tutaj nikogo. icon_cry.gif
Bardzo chciałambym się spotkać z innymi mamusiami.Odezwijcie się icon_smile.gif
anonimowy
Cześć !

Z tego co się zorientowałam, to jest na forum dużo mama z Bytomia. icon_biggrin.gif Większość pracuje wiec z czasem na klikanie na forum jest kiepsko icon_sad.gif

Ja jestem mamą 3 letniej Zuzi i 1 marca właśnie obchodziłam 4 rocznicę mojego "mieszkania" w Bytomiu.

Pozdrowienia Basia
agawa
A ja też z Bytomia. Od zawsze icon_smile.gif
Miesiąc, trzy tygodnie i 4 dni temu urodziłam Weronikę.


Pozdrawiam, Aga
anonimowy
Witaj Boo! Pomyślałam sobie że fajnie by było gdybys się przyłączyła do naszego podforum : Tarnowskie góry i okolice. Tam już jest kilka osób, jest też Aga 27. Może więc dołącz do nas,. Ja staram, się pisać często, ale reszta trochę zaniedbuje forum. Chociaż nie mam jeszcze internetu w domu, cały czas czekam, aż w końcu mi podłączą. Ale kombinuje, trochę u sąsiadów, trochę w pracy itp. wink.gif
Tak więc, zaprazsam!Pa,pa. icon_lol.gif
bianca
To ja Bianca - sory. Zapomniałam się zalogować. icon_rolleyes.gif
KIKIRIKI
Witam mamusię z Bytomia. Ja mieszkam w Bytomiu od 2 lat, wczesniej mieszkałam w T. Górach. Mam rocznego synka Kacperka. Mieszkam na Stroszku, oprócz sąsiadów prawie nikogo tu nieznam. Może mieszkasz gdzieś niedaleko i mogłybyśmy sie umówić na wspólny spacer?
Pozdrawiam Weronika i Kacper
agawa
Ja mieszkam po drugiej stronie Bytomia, na Rozbarku. To jest w kierunku Chorzowa. Ale na spacerek kiedys mozey sie umowić. Np. w połowie drogi icon_smile.gif

Pozdrawiam
koala
Cześć!! Ja od zawsze mieszkam w Bytomiu. Na Stroszku !! Bardzo chętnie umówiłabym się na spacer. Mam córeczkę sześciomiesięczną Joasię.
agawa
To kiedy idziemy na spacerek?? icon_smile.gif
pyza81
No tak, dawno mnie tu nie było i co widzę - są mamy ze Stroszka. icon_biggrin.gif

Ja mieszkam na Stroszku już 4 lata, i mam już troszkę przyjaciół, ale nie zaszkodzi spotkać inne mamy.
Jaki ten Bytom mały icon_wink.gif

Mój nr gg 2229155

Basia
bianca
JA TEŻ JESTEM CHETNA NA SPACEREK, A MOZE POSPACERUJEMY W ZBROSŁAWICACH, JEST TU DUŻO MIEJSCA, MOŻE WYBIERZEMY SIĘ NA STADNINE KONI. CO WY NA TO icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
tysia2202
Czesc jestm z bytomi odezwijcie sie mamuski bytomianki icon_smile.gif
majka2005
cześc mamusie.. fajnie że jeteście.. mieszkam w centrum bytomia . wcześniej na stroszku. mam 4 letniego fantastycznego synka.chętnie sięz wami spotkam . pozdrawiam majka
Kijanka
No to i ja się zapisuje do klubu mam z Bytomia icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.