To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tylko gorÄ…czka od kilku dni

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Katasia
Dominika gdzieś od tygodnia jest rozdrażniona, marudna. Jakby mi ktoś dziecko podmienił icon_eek.gif

Dokuczają jej ząbki - jedna jedynka górna już się wyrżnęła, druga lada chwila. Stawiałam na ząbki ale zaczęłam jej mierzyć gorączkę. Od niedzieli praktycznie non stop jest 38,4-38,9 stopni (mierzone w pupie). Różne tam zbijają na chwilę. Wczoraj byłam u lekarza, bo przestało być moim zdaniem zabawnie, tym bardziej że nie chce jeść za bardzo i koszmarnie śpi w nocy icon_cry.gif

Oskrzela w porządku, gardełko też. Żadnych oznak przeziębienia. Jest podejrzenie, że to coś z układem moczowym - dziś rano pobrałam siusiu (rany, jakie to trudne!!!), ok. 12-tej będzie wynik.

Czy ktoś tak miał? Sama gorączka i coraz gorzej zachowujące się dziecko.
Co jej może być???
Pomocy!

Katasia
Katasia
Tak podejrzewałam, że o samej gorączce będzie tu milion postów.
Teraz miałam czas je przejrzeć i już mniej więcej wiem jakie mogą być wersje wydarzeń.
Zaraz idę po ten wynik moczu i do lekarza. Może będziemy wiedzieć na czym stoimy?
Katasia
blaire
Katasia, koniecznie daj znać co powiedział lekarz. Teraz też taka grypa dziwna pauje, że nawet do tygodnia temeratura do 40 st się utrzymuje.
Atena
Trzymam kciuki za wyniki icon_smile.gif
Napisz koniecznie jak będziesz już coś wiedziala...

Atena
Katasia
Wyniki z moczu były nieciekawe. Panie w laboratorium jak się dowiedziały, że to wynik dziecka a nie mój to kazały szybko gnać do lekarza pokazać wynik.
Po 2 dawkach antybiotyku było o niebo lepiej. Zaczynam mieć z powrotem swoje dziecko.
Apetyt co prawda jeszcze nie ten, ale naprawdę ma z czego zgubić.. icon_lol.gif
Pozdr
Katasia
katiek
Katasia zajrzyj sobie na wątek o ZUM-ie. A teraz tylko przypomnę o kontrolnych badaniach moczu po antybiotyku (i to co najmniej ze 2-3 razy-Kinga miała co 2 tygodnie przez ponad 3 miesiące). A teraz często jej pieluchy zmieniaj żeby się w pieluszce bakterie jej nie namnażały i myj ją przy zmianie pieluszki najpierw porządnie wodą.
blaire
Ktasiu, cieszę się, że wyniki lepsze icon_smile.gif Daj znać za jakiś czas co z małą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.