To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy robiłyście/zrobicie test?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
asiaT
No właśnie - takie pytanie mi się nasuwa (bo mam jeszcze ze 4 dni czekania...) - czy (z)robicie test po 2-3 dniach od domniemanego zapłodnienia, czy też czekacie grzecznie do planowego okresu, albo jeszcze dłużej?

Ja się ćwiczę w cierpliwości. Ale... w ten sposób przedłużam sobie nadzieję...
Tuni
Asiu 2-3 dni od zapłodnienia to zdecydowanie za wcześnie na testowanie.
Cierpliwości icon_razz.gif
I powodzenia życzę.
asiaT
wiem,ze za wczesnie, ale u mnie minęło juz 10 dni icon_wink.gif

Poprzedni test (ten prawdziwy, gdy bylam w ciazy z chlopakami) zrobilam 1 dzien po terminie miesiÄ…czki...
Tuni
Skoro 10 dni, to teoretycznie test sikany juz powinien ciążę wykazać.
Zawsze możesz się wybrać na poziom Bhcg z surowicy, ten już na pewno da odpowiedź icon_razz.gif

Trzymam kciuki.
Kocurek
Hm, to chyba w ogóle zależy do jakiego typu kobiet należysz icon_wink.gif
Są takie, którym nawet w ciąży w terminie miesiączki pokaże tylko 1 krechę i są takie którym wywali 2 krechy tydzień po zapłodnieniu.....

Ja należę do tych drugich, w sumie w życiu zrobiłam 4 testy (z czego 2 pozytywne) icon_smile.gif

Ja bym zrobiła - po co się denerwować jeszcze te parę dni?
grzałka
Ja bym zrobiła tydzień po terminie spodziewanej miesiączki icon_twisted.gif
Pecia
mysle tak jak Grzalka, chodz wiem ,ze to trudne icon_wink.gif
ale bedziesz miala pewnosc icon_biggrin.gif

a tak teraz moze Ci test nie wyjsc, a np za 2 tyg by wyszedl, czyli i tak teraz nic nie bedziesz wiedziala icon_rolleyes.gif



trzymam kciuki icon_biggrin.gif
.uzytkownik.usuniety.
Za każdym razem, kiedy doświadczałam ciążowej paranoi i byłam w stanie robić test... no... bardzo szybko - nic z tego nie wychodziło. Oba pozytywne zrobiłam dokładnie w dniu spodziewanej miesiączki, po południu.

Pzdr,

Z
asiaT
no dobra, będę czekać...

doświadczam ciążowej paranoi...

mam ohydne włosy. pryszcze jak nigdy. bolący biust. mam nadzieję, że to córa mamusi urodę odbiera - to jestem w stanie wybaczyć icon_biggrin.gif
Pecia
Asia , jak takie nasilone symptomy to moze dwie córe CI urode zabieraja??? icon_twisted.gif

wink.gif
i.
Przed terminem spodziewanej miesiączki. Niestety pierwszy wyszedł negatywny, dopiero po terminie pozytywny.
Także zalecam cierpliwość.
anita
ja robiłam w dzień spodziewanej miesiaczki, albo dzień po, juz nie pamietam dokładnie. Był juz pozytywny. icon_smile.gif
Mika
CYTAT(Ciocia Pecia)
Asia , jak takie nasilone symptomy to moze dwie córe CI urode zabieraja???   icon_twisted.gif  

icon_wink.gif


Pecia -litosci nie masz? icon_wink.gif icon_lol.gif
asiaT
CYTAT(Ciocia Pecia)
Asia , jak takie nasilone symptomy to moze dwie córe CI urode zabieraja???   icon_twisted.gif  

wink.gif


bardzo śmieszne, baaaaaardzo.... icon_wink.gif ale wiecie - dwie córy by mnie nie załamały (w końcu wprawę mam, nie?), dwóch facetów - z całą pewnością icon_wink.gif
Tobatka
Testy (a było ich, niestety, sporo icon_rolleyes.gif ) robiłam w okolicach spodziewanej miesiączki (czyli w okoliach 35-37 dnia cyklu, bo długie miałam i w dodatku szalenie nieregularne).

Ten szczęśliwy również zrobiłam jakoś w 38 dniu cyklu... O ile mnie pamięć nie zawodzi.. icon_wink.gif
madzia_sloneczko
Asiu,
test robiony przy ostatniej mojej ciąży w dniu spodziewanej miesiączki wyszedl negatywny, zrobiony 2 dni później już mial 2 kreseczki icon_wink.gif

Trzymam kciuki za Twoje 2 kreseczki córeczkowe icon_biggrin.gif

Madzia, mama Karinki
katiek
Asia ja wiem że Ez na allegro jakieś super-hiper dokładne testy sprzedaje. Ja testy robiłam w 35 i 34 dc ale akurat za każdym razem tak się trafiało że poprzednie cykle też miałam hiper długie-34-dniowe.
asiaT
Kasiu, zanim ja tam wylicytuje, zanim dojdzie przesyłka... to juz bedzie wiadomo icon_smile.gif
Pecia
CYTAT(asiaT)
CYTAT(Ciocia Pecia)
Asia , jak takie nasilone symptomy to moze dwie córe CI urode zabieraja???   icon_twisted.gif  

icon_wink.gif


bardzo śmieszne, baaaaaardzo.... icon_wink.gif ale wiecie - dwie córy by mnie nie załamały (w końcu wprawę mam, nie?), dwóch facetów - z całą pewnością icon_wink.gif


podoba mi sie Twoje podejscie do sprawy icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
.uzytkownik.usuniety.
Asia, ja nie licytowałam. Po prostu napisałam do Ez i mi przysłała.

Z
katiek
Asia jak chcesz i masz jak podjechać (bo ja ostatnio do środków transportu się nie nadaję...) to mam 3 testy których nie potrzebuję co widać w sygnaturce icon_lol.gif
jl101
Asia, ja jestem w podobnej sytuacji icon_biggrin.gif jestem 7 dzien w ewentualnej ciazy i zrobilam juz, uwaga, uwaga, 4 testy. oczywiscie zaden nie wyszedl. przy trzecim sie zalamalam icon_wink.gif ale czwarty i tak robilam dzis rano i tez nic. postanowilam wytrwac tydzien bez testu i zrobic w sobote za tydzien czyli w dniu ewentualnej miesiaczki. mysle ze poszukam tych od ez na allegro, skoro dokladne to moze warto i nie bedzie mnie ciagnelo do apteki.
pozdr i zycze 2 kresek (Tobie i sobie icon_wink.gif )
justyna
asiaT
ja test zrobiłam. ale nie powiem, jaki wynik. taka będę zołza. możecie zgadywać icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
Pozytywny icon_mrgreen.gif
.uzytkownik.usuniety.
Też głosuję na pozytywny.

Z
OlivkaMamaNorbercika
głosuję na podwójnie pozytywny icon_biggrin.gif icon_lol.gif
ijaa_ijaa
CYTAT(jl101)
Asia, ja jestem w podobnej sytuacji icon_biggrin.gif jestem 7 dzien w ewentualnej ciazy i zrobilam juz, uwaga, uwaga, 4 testy. oczywiscie zaden nie wyszedl. przy trzecim sie zalamalam wink.gif ale czwarty i tak robilam dzis rano i tez nic. postanowilam wytrwac tydzien bez testu i zrobic w sobote za tydzien czyli w dniu ewentualnej miesiaczki. mysle ze poszukam tych od ez na allegro, skoro dokladne to moze warto i nie bedzie mnie ciagnelo do apteki.
pozdr i zycze 2 kresek (Tobie i sobie wink.gif )
justyna

Ja zrobiłam 3 (były negatywne), dopiero 4 pokazał 2 kreski ( ale mnie sie owulacja spóźniła o miesiąc) kazdy był innej firmy i myslę, że producent nie ma znaczenia.
To co jest napisane na opakowaniu, że 6 dni od zapłodnienia pokaże ciążę to lekka przesada. HCg jest produkowane od około 2 dnia po zagnieżdżeniu ( co w normalnej sytuacji zajmuje 5-7 dni). HCG podwaja sie codziennie, więc zaczynając od 1,2,4,8,16,32. Czyli daje nam to 6 dzień po zagnieżdżeniu w macicy. A firma zbiera kasę. Wykład młodego lekarza.
Poczekaj jeszcze trochę, dla relaksu proponuje długie kąpielle w wannie, ja tak spędziłam cały tydzień. A najlepiej HCG zrobic z krwi i od razu wiesz który to tydzień
OlivkaMamaNorbercika
Asiu nieładnie tak trzymać koleżanki w niepewności icon_mrgreen.gif
Może byś już tak napisała co zabaczyłaś na tym teściku icon_question.gif 06.gif
Kocurek
Pewnie pozytywny icon_smile.gif hihi, fajnie icon_smile.gif
Ale myślę że pojedynczo pozytywny wink.gif
Pecia
tez stawiam ,ze POZYTYWNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pisz szybciutko jaki jest icon_cool.gif
Tuni
Asia, ładnie to tak trzymać nas w napięciu?
Wynik poproszÄ™ icon_cool.gif
Kocurek
Asiu nienie.gif
asiaT
no Å‚adnie to tak? zero wsparcia w przypadku niepowodzenia.... icon_cry.gif
madzia_sloneczko
Asiu,
służę wsparciem w razie niepowodzenia.
Jakby co jestem na gg.

Ale nadal trzymam kciuki, bo nie napisałaś, że nie powowiodło się ... więc może jednak icon_biggrin.gif

Magda
.uzytkownik.usuniety.
Asia icon_smile.gif Przecież to nie ma tak, że niepowodzenie. Czasem może wyjść, że nie tym razem ale przecież w końcu się powiedzie. Wiem coś o tym wink.gif

Pzdr,

Z

A i tak stawiam na pozytywny. Nadal.
Kocurek
CYTAT(asiaT)
no Å‚adnie to tak? zero wsparcia w przypadku niepowodzenia....



Ja tam bym nie chciała Ci współczuć, gdy dwie krechy w teście - ani gratulować, gdy jedna.......... wink.gif

Trzymam za Ciebie kciukasy, chłopakom przyda się rodzeństwo icon_smile.gif
Nawet jak nie teraz to za pół roku icon_smile.gif

Ze swego doświadczenia odradzam "chcieć za bardzo" wtedy się powiedzie icon_smile.gif No chyba że już po próżnicy strzępię język
wink.gif
Pecia
bedziemy Cie wspierac, tak czy tak icon_wink.gif icon_lol.gif
asiaT
no dobra, powiem icon_wink.gif dwie kreski. znowu listopadowy dzidziuÅ› icon_wink.gif

teraz proszę trzymac kciuki za to, żeby byl jeden... a najlepiej JEDNA icon_wink.gif
Arwena.
Asia gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif
mama_do_kwadratu
Gratulacje dla Asi i Sebastiana icon_smile.gif icon_smile.gif
madzia_sloneczko
Asiu, jeszcze raz gratulacje dla Was icon_wink.gif
Mika
GRATULACJE ASIU !!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif

litości nie masz tyle czasu trzymając nas w niewiedzy icon_lol.gif
Salma2
Asiu, ogromniaste gratulacje. Życzę pięknej córy.
asiaT
trzymałam w napięciu, bo... bałam się powiedziec mamie, która niestety fora różne przegląda i ostatnio też z maluchów się dowiedziała, że my w ogóle o tym myślimy, ba, staramy się! icon_wink.gif powiedziałam dzisiaj, reakcja była niestety zgodna z moim oczekiwaniem, ale to i Wam moglam już powiedziec. icon_wink.gif

dziękujemy bardzo za miłe słowa icon_wink.gif
agabr
Asia ale fajnie gratulacje .B
OlivkaMamaNorbercika
Asiu, serdecznie Wam gratulujÄ™ icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif brawo_bis.gif
grzałka
Asia- trzymałam kciuki- gratulacje serdeczne icon_biggrin.gif
Pecia
Asiu starsznie sie ciesze icon_lol.gif
gratuluje i trzymam kciuki za córeczke chociaz kto to bedzie to i tak juz przesadzone wink.gif icon_lol.gif

przytul.gif

ps. to ze Twoja mama dowiedziala sie z netu ze sie staracie o dziecko , jest niesamowite icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
CrazyMary
Asia, wielkie gratulacje icon_biggrin.gif
Tuni
Asiu, gratuliska wielkie.
Radosnego ciążowania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.