To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

skomplikowanie kobiece;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

igreka
no więc tak, biorę pigułki dwa opakowania pod rząd. drugiego opakowania nie chcę wziąć do końca, czy następne mam wziąć tak jakby wogóle od nowa czy jakby normalna przerwa w ciągłości??? chyba niezbyt zrozumiale ;-(
igreka
między opakowaniami nie było przerwy, ale drugie wzięte w połowie nie ma to znaczenia?
Mika
ale zaczynasz brać inny rodzaj tabletek-tak?
To na mój chłopski rozum icon_wink.gif powinnaś poczekać do miesiaczki i zacząć brać od jej pierwszego dnia
igreka
no właśnie nie zaczynam brać nowych tylko zależy mi na okresie teraz a nie za dwa tydodnie, kurna skomplikowana jestem icon_wink.gif
Arwena.
No to przerywasz branie i następną tabletkę bierzesz po upływie 7 dni.
igreka
dzięki;-)
milly
ale ale, czy zmieniasz tabletki na nowe? Jakie? SÅ‚absze? Mocniejsze?
Nie powinno się przerywac brania tabletek w środku. A jeśli zależy Ci na zachowaniu antykoncepcji to powinnaś pierwszą tabletkę z nowego opakowania wziąć pierwszego dnia miesiączki. Jeśli nie, i weźmiesz po 7 dniach, to proponuję zabezpieczać się dodatkowo przez pierwszy miesiąc.
igreka
nie zmieniam tabletek, dalej będę brać cilest, kurcze no właśnie nadal nie jestem pewna 7 dni odstępu czy pierwszego dnia miesiączki icon_confused.gif a czas nagli na decyzję
Arwena.
Igreka na pewno 7 dni od odstawienia a nie od wystapienia krwawienia. Sama robiłam to wiele razy. Jak odstawisz np. w niedziele to nastepna tabletke bierzesz w kolejna niedzielę niezależnie od tego czy krwawienie jeszcze trwa. A nie masz tego w ulotce opisane?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.