To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mistrzostwa w piłce nożnej 2006

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Magdula
Pisze w imieniu męża...
Czy znacie strone na której można zamówić bilety na mistrzostwa, a może ktoś się wybiera i wie co i jak?
Pozdrawiam wszystkich tatusiów forumowych!!!
mikmister
Mam nadzieje, że jednak nie pojechaliście na te mistrzostwa, wiadomo dlaczego icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

TOTALNA PORAŻKA !
Magdula
Staraliśmy się zdobyć bilety ale się nie udało.
Jakoś nie chcieliśmy jechać na Polske (czemu myślę że chodzi ci o grę naszych icon_rolleyes.gif ) bo lubimy pokibicować tak na luzie drużynie która akurat ładniej gra i zasługuje na bramki. Na występach naszej reprezentacji czuję się zobowiązana im kibicować, a potem się denerwuje i po co mi to. Nie chodzi nawet o wyniki ich spotkań, po prostu się nie bawie.
screem
nie wiem czy uda mi sie tu rozkrecic ten tread sportowy za duzo kobiet tu icon_razz.gif

ale jak narazie jestem zawiedziony praca sedziow na mundialu ... jezeli wejdzie ktos ze mna w dyskusje to ja tez sie rozkrece


peace wink.gif
Sokolica
Nikt się nie wdał w dyskusję, a szkoda icon_biggrin.gif . Ogólnie mistrzostwa są ciekawe i czasem zaskakujące. W momencie gdy to pisze właśnie odpada Portugalia. Kibicowałam im, ale zdawałam sobie sprawę, że z grającą coraz lepiej w tym mundialu Francją bedzie im cięzko. Francuzów też lubię więc jest ok icon_biggrin.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.