To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Urodzinowo dla Villi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Arwena.
Kochana moja Villi, jutro kończy....18 lat 06.gif

Z tej okazji życzę Ci aby wszystkie problemy zniknęły, żebys przestała się bać i 10 marca była najszczęśliwszą osobą na świecie.

I pociechy z Twoich dwóch Panów, rybek, myszoli i Igora.


przytul.gif impreza.gif
kasiarybka
Samych radości icon_smile.gif
amania
Villi, Ja Ci życzę wszystkiego, czego sama sobie zażyczysz! icon_wink.gif
Ale przede wszystkim cudnego maluszka w październiku!
Jutta
Wszystkiego najlepszego icon_exclaim.gif icon_lol.gif
Gonia
Villi

cudnego, zdrowego Maluszka!!!
radości domowych, szkolnych i zawodowych

i jak najmniej "dziwnych faktur" icon_wink.gif

Gosia
Tobatka
Villi moja droga!!!

Spełnienia marzeń! I żebyś przestała mieć nudnośici i mogła cieszyć się tą ciążą... I żeby Misiek był najukochańszym dzieckiem pod słońcem, a Yano najukochańszym mężem icon_wink.gif Żeby ślimak był grzeczny, owce nie przyłaziły, dinozaury po domu się za bardzo nie panoszyły...

Wszystkiego najlepszego, kochana, od naszej trójeczki! icon_wink.gif
Pecia
Villi icon_biggrin.gif
wszystkiego czego tylko sobie wymarzysz icon_lol.gif
tina23
Wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif
Ciocia Magda
Villi, wszystkiego dobrego, przede wszystkim spokoju ducha i żebyś mogła się cieszyć tą ciążą do samego końca. Letargu w pracy. Żeby Ci Twoi mężczyźni nadskakiwali na każdym kroku icon_mrgreen.gif
Wszystkiego najlepszego!!!
Jutta
Villi a ten paseczek to prezent na urodziny tak icon_question.gif 04.gif impreza.gif
Najlepszego icon_exclaim.gif
Villi
Dziękuję ślicznie za życzenia wszystkie icon_biggrin.gif

Jutta TEN PASECZEK jest już od jakiś 2 tyg., ale tylko tak nieśmiało - 10 marca na usg ide i zobaczymy czy wszystko ok...
Jutta
CYTAT(Villi)
Jutta TEN PASECZEK jest już od jakiś 2 tyg


Bo ja slepa jestem Villi icon_redface.gif
AdusiaR
Villi - zycze Ci, aby wszystkie Twoje marzenia sie spełniały po kolei (jedno marzenie juz się spełnia icon_lol.gif ) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif oraz jak najlepszego samopoczucia w błogosławionym stanie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Silije
Villi życzę Ci kolejnych szczęśliwych osiemnastek obchodzonych juz w gronie dwojga zdrowych idealnych dzieci.
Sun
I od nas - najpiękniejsze życzenia urodzinowo - ciążowe... icon_smile.gif
Ila
Villi, wszystkiego o czym marzysz icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Litka
O ja ślepa nie widziałam wątku icon_evil.gif
Villi słoneczka na codzień, zdrowego maluszka i pociechy z twoich jak na razie wink.gif dwóch facetów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.