To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

2 kreski

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ijaa_ijaa
Nie wierzę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif . Właśnie zrobiłam test i ujrzałam 2 kreski. icon_biggrin.gif . A jeszcze półtora tygodnia temu ginekolog mi powiedział, że nie jestem w ciąży icon_sad.gif . Może mi ktos dac jakieś logiczne wytłumaczenie icon_question.gif icon_question.gif
amo
Wczesnej ciazy lekarz po prostu moze nie zauwazyc. GRATULACJE!!!
KM
Po pozytywnym teście byłam u ginekologa i nie rozpoznał ciąży. Było to ok. 8 tyg. Badanie bHCG potwierdziło ciążę. Naprawdę uwierzyłam w to dopiero na usg, kiedy zobaczyłam machające do mnie rączki.
ijaa_ijaagratuluję icon_exclaim.gif
ijaa_ijaa
Ze szczęscia nie wiem co mam ze sobą zrobic. Chyba pójdę spac icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Poza tym grypa własnie mnie rozkłada 21.gif .
Sun
Tu powinnam napisać, co napisałam w drugim Twoim wątku z pytaniem icon_smile.gif GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! icon_lol.gif
ijaa_ijaa
z badania HCG we krwi to 1,5 tygodnia. Czyli moja owulacja zaszalała i spóźniła sie prawie miesiąc 02.gif , doprowadzając mnie po drodze do paru zalamań nerwowych.
Jeszcze strasznie wczesnie i wszystko może się zdarzyc
Ulinka
Witaj i gratulacje. Ja zrobiłam test w cztery dni po spodziewanej miesiączce i miałam dwie kreski, a w dwa dni później poszłam do lekarz i kazał mi poczekać jeszcze dwa tygodnie bo wczesną ciąże ciężko rozpoznać, a badając ginekologicznie można zrobić tylko krzywdę. Jeszcze raz gratulacje icon_lol.gif
OlivkaMamaNorbercika
Ija jaką niespodziankę nam zrobiłaś icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Gratuluję Ci serdecznie!!!!!!!!!!

Powiedz ile dni za zaprzestaniu zażywania Luteiny zrobiłas test icon_question.gif icon_exclaim.gif
ijaa_ijaa
test zrobiłam 4 dni po odstawieniu tej Luteiny. Myślałam, że z wanny spadnę. A teraz mam gorączkę, ból głowy i antybiotyk. Czekam poniedziałku, żeby sprawdzic jak się ma HCG i czy młody człowiek ma sie dobrze 32.gif
OlivkaMamaNorbercika
Ijaa_ijaa nie martw się!! przytul.gif Wszystko będzie dobrze icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif Ja także złapałam jakiegoś wirusa na początku ciąży. Najważniejsze by zbijać gorączkę. Lecz się czosnkiem (jeśli nie lubisz świeżego, to łykaj w kapsułkach), kup sobie jescze jakieś granulki homeopatyczne i witaminki. Co najważniejsze wygrzewaj się w ciepłym łóżeczku.
Jeśli chodzi o antybiotyk to zapewne bierzesz duomox lub coś z tej grupy. A jak sama dobrze wiesz, to one nie zaszkodzą dzieciątku icon_biggrin.gif

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif Nie zamatwiaj się na zapas, bo to bardziej szkodzi dziecku niż przeziębienie icon_exclaim.gif icon_smile.gif

P.S. Ja dostałam okresu zaraz na drugi dzień po odstawieniu Luteiny. Dziękuję Ci za wszelkie wskazówki co do brania tego preparatu icon_exclaim.gif icon_smile.gif
ijaa_ijaa
Dzięki za dobre słowa. icon_biggrin.gif . Leżę cały czas w łózku i mam go dośc. Właśnie z niego uciekłam. Ta Luteina raczej mi pomogła z ta ciąża niz wywołała okres 02.gif Idę zrobic masło czosnkowe. Dobrze, że jutro niedzieła i nie trzeba iśc do pracy. Myslę, że pacjenci nie byliby zadowoleni gdybym im tak chuchnęła czosneczkiem z rana 04.gif.
ijaa_ijaa
Brązowawe smugi na wkładce chyba nie wróżą nic dobrego icon_cry.gif A już się cieszyłam.
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(ijaa_ijaa)
Brązowawe smugi na wkładce chyba nie wróżą nic dobrego  :cry: A już się cieszyłam.


Ijaa to nie oznacza jeszcze nic złego icon_exclaim.gif Powinnaś jak najszybciej (jeszcze dzisiaj) zacząć zażywać progesteron icon_exclaim.gif Może być Luteina, którą dostałaś na wywołanie miesiączki.

Jesteś lekarzem, więc możesz sama też przepisać sobie Duphaston. Zażywa się go 2-3 tabl. dziennie.

Pozdrawiam icon_exclaim.gif przytul.gif
OlivkaMamaNorbercika
Zapomniałam napisać, żebyś wybrała się jak najszybciej do swojego ginekologa.
Może masz z nim kontakt telefoniczny icon_question.gif
ijaa_ijaa
Mój ginekolog jest do bani. Muszę poszukac innego. Biegnę po Luteinę. Przestaje myslec racjonalnie icon_exclaim.gif
anonimowy
ijaa_ijaa trzymam mocno kciuki za Ciebie i maluszka. Będzie dobrze icon_smile.gif
KM
Gość czyli ja.
OlivkaMamaNorbercika
Ijaa daj znać co u Was słychać icon_exclaim.gif
Napewno wszystko będzię ok icon_biggrin.gif
Ja też miałam takie brudzenia na początku ciąży.

Pozdrawiam icon_exclaim.gif icon_smile.gif
ijaa_ijaa
Słychac tyle, że HCG 432 icon_lol.gif . icon_biggrin.gif
OlivkaMamaNorbercika
Super icon_biggrin.gif
A poprzednie HCG ile wynosiło icon_question.gif
ijaa_ijaa
Pierwsze w piatek było 69,5 icon_exclaim.gif
Na razie przestało się sączyc to cos. to też optymistyczna wiadomosc. chyba, że to cisza przed burzą icon_confused.gif
KM
CYTAT(ijaa_ijaa)
Na razie przestało się sączyc to cos. to też optymistyczna wiadomosc. chyba, że to cisza przed burzą icon_confused.gif

Nawet tak nie myśl, przecież na początku ciąży można mieć okres, ja plamiłam po badaniu. W trakcie też, pamiętam jak gin pokazał mi zakrwawioną rękawiczkę, myślałam, że osunę się z fotela. To była ostatnia nasza wizyta u niego.
Wszystkiego dobrego, czekamy na paseczek icon_biggrin.gif

Aha, przez całą ciążę miałam zalecone branie nospy- łykałam gdy mnie zaczynał brzuch pobolewać jak przy okresie.
ijaa_ijaa
Aha. Ja juz też chciałam dzwonic do siostry, żeby do mnie z Nospą jechała na sygnale icon_biggrin.gif . Dzieki serdeczne za pocieszenie. Zwariowac można. Przez tyle człowiek nie chciał miec dzieci i zawału dostawał jak się spóźniało chociaż godzinę, a teraz proszę. Waractwo icon_confused.gif .
Mam nadzieję, że potem to mija, chociaz w moim przypadku posiadam za duzo książek na półce. Cóż ginekologia i położnictwo ma ponad 800 stron więc nudzic sie przez te 9 miesiecy nie będę. icon_biggrin.gif
Zresztą to HCG całkie wysoko skoczyło 6x. Wg moich wykładów powinno 3x. Może to bliźniaki icon_question.gif icon_question.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(ijaa_ijaa)
posiadam za duzo książek na półce. Cóż ginekologia i położnictwo ma ponad 800 stron więc nudzic sie przez te 9 miesiecy nie będę.  
Zresztą to HCG całkie wysoko skoczyło 6x. Wg moich wykładów powinno 3x. Może to bliźniaki icon_question.gif  :?:


Ksiązki odstawić. Fatalny pomysł, zawsze znajdziesz jakiś problem.
Co do bliźniaków- polecam icon_mrgreen.gif
ijaa_ijaa
Żadnych książek i gazetek wpędzajacych młode matki w kompleksy. Czasami jak czytam te kolorowe czasopisma to mi sie włos na głowie jeży.

Może za wcześnie z tym paskiem, ale płakac będę później.
Zreszta nie wiem czy udało mi się go dobrze zainstalowac.
Zawsze twierdziłam (na licznych przykładach), że w ciązy dochodzi do przejsciowej utraty szarych komórek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
ijaa_ijaa
może teraz się uda go zainstalowac icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif
ijaa_ijaa
Zwycięstwo icon_exclaim.gif
Anastazja_6
Hej he... nie martw się o te krwawienia, po prostu pojawiło się niby-krwawienie w ten dzień, kiedy miał się zjawić okres. Nie martwsię, trzymam kciuki!
Funia87
kdfjsf
WERONIKA 24
ZOBIŁAM TEST.DRUGA KRESKA BYŁA MAŁO WIDOCZNA.ALE BYŁA. BARDZO BOLAŁY MNIE JAJNIKI. TYDZIEŃ PRZED "OKRESEM"POJAWILO SIĘ NIEWIELKIE KRWAWIENIE. DRUGIEGO DNIA TEŻ.POSZŁAM DO GIN - USG NIC NIE WYKAZAŁO - ZA WCZEŚNIE. A NA CZWARTY DZIEŃ OKRES.TRWAŁ DWA DNI. CZY TA DRUGA KRESKA BYŁA TYLKO MOJĄ WYOBRAŹNIĄ? icon_cry.gif
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(WERONIKA 24)
ZOBIŁAM TEST.DRUGA KRESKA BYŁA MAŁO WIDOCZNA.ALE BYŁA. BARDZO BOLAŁY MNIE JAJNIKI. TYDZIEŃ PRZED "OKRESEM"POJAWILO SIĘ NIEWIELKIE KRWAWIENIE. DRUGIEGO DNIA TEŻ.POSZŁAM DO GIN - USG NIC NIE WYKAZAŁO - ZA WCZEŚNIE. A NA CZWARTY DZIEŃ OKRES.TRWAŁ DWA DNI. CZY TA DRUGA KRESKA BYŁA TYLKO MOJĄ WYOBRAŹNIĄ? icon_cry.gif


Weronika a może to nie był okres tylko krwawienie implantacyjne icon_question.gif Może powtórz test ciążowy.
anonimowy
okres spóźnił mi się 1 tyg, zrobiłam test i nic, teraz już jest 10 dni opóźnienia i jak myślicie, czekać dalej czy powtórzyć test?
przy pierwszej ciąży robiłam po 1 tyg i razu były 2 krechy

ewa
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(Anonymous)
okres spóźnił mi się 1 tyg, zrobiłam test i nic, teraz już jest 10 dni opóźnienia i jak myślicie, czekać dalej czy powtórzyć test?
przy pierwszej ciąży robiłam po 1 tyg i  razu były 2 krechy

ewa


Powtórz test icon_smile.gif Życzę dwóch kresek icon_biggrin.gif
anonimowy
powtórzyłam w niedzielę i znów nic
a okresu jak nie było tak nie ma
hm......... chyba do lekarza się umówię

pozdrówka

ewa i olivka(16.04.2004)
OlivkaMamaNorbercika
CYTAT(Anonymous)
powtórzyłam w niedzielę i znów nic
a okresu jak nie było tak nie ma
hm......... chyba do lekarza się umówię  
 
pozdrówka

ewa i olivka(16.04.2004)


Koniecznie idź do lekarza. Jeśli to nie ciąża to pewnie jakieś zaburzenia hormonalne. Życzę Ci jednak by była to Fasolka icon_biggrin.gif
Pozdrawiam icon_exclaim.gif
Ewaaa
dziś dwie krechy !!!
dzwoniłam do gina, wizyta 11-tego
zakupiłam witaminki
no i oby wszystko było szczęśłiwie

pozdrawaim
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.