To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co, gdzie, kiedy i dlaczego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
sdw
Proponuję, cobysmy sobie taki wątek założyły (i od razu zaznaczam, ze przyklejam liczac, ze się bedzie powodzeniem cieszyć icon_wink.gif ), w którym bedziemy sie informowały o wszelakich nowosciach, promocjach, artykułach dobrych i przydatnych icon_wink.gif A także o wszelakich imprezach kulturalnych, na które warto pójść, i co tam jeszcze chcecie icon_wink.gif

P.S. Tylko mi tu pisać nienie.gif No! icon_wink.gif icon_twisted.gif
sdw
No, to jako założycielka icon_mrgreen.gif pozwalam sobie rozpocząć icon_wink.gif

Zaczynam od rzeczy ważkiej i niezbędnej każdej matce dziecięcia małego icon_wink.gif Mianowicie od [b]chusteczek nawilażanych icon_wink.gif he he...

Od miesiąca u nas numerem jeden sa chusteczki z [b]Lidla Tanie, bardzo mocno nawilżone, nieuczullające. Polecam spróbowac icon_wink.gif Ja zamiast 4 pampersowych uzywam 1, słownie jednej icon_exclaim.gif , lidlowskiej icon_eek.gif I wystarcza icon_eek.gif

Kolejny numer jeden u mnie to mleczko do czyszczenia, spray uniwersalny i spray do szyb [b]SKRZAT No kolejna rewelacja normalnie icon_lol.gif Niech sie wszelkie cify pochowają icon_confused.gif i insze firmowe podobno. Nic tak jak skrzat mojej zapyziałej i zatłuszczonej kuchni nie domywa icon_mrgreen.gif
nikamaja
Wiola dołańczam się do lidlowskich chusteczek. Używam ich od urodzenia Mai i jestem bardzo z nich zadowolona icon_biggrin.gif
agak
Uwielbiam mleko Koneckie za to ...że jest w butelkach.
śmieszek
A ja polecam patyczki do demakijażu marki TESCO. Są rewelacyjne przy czyszczeniu nosa u dziecka, które nie może zakumać o co chodzi z dmuchaniem w chusteczkę icon_evil.gif wink.gif
sdw
CYTAT(agak)
Uwielbiam mleko Koneckie za to ...że jest w butelkach.


Koneckie? Czy Końskie może? icon_mrgreen.gif
oliweczkas
Pieluchy Tesco tylko te fioletowe. Są niezłe!
sdw
Czyli jednak, oliweczko, uzywasz pieluch jednorazowych wink.gif icon_mrgreen.gif
oliweczkas
Woiola - Twoja złośliwość nie ma granic!
Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość to używam na zmianę: raz tetra a raz jednorazowe!
Szok!!!!!!!!!!! icon_evil.gif
k2bzyk
Ja powtarzam za agÄ… - mleczko Koneckie w butelce, bomba bo w butelce hi,hi icon_wink.gif
sdw
[quote=oliweczka4]Woiola - Twoja złośliwość nie ma granic!
Ale żeby zaspokoić Twoją ciekawość to używam na zmianę: raz tetra a raz jednorazowe!
Szok!!!!!!!!!!! icon_evil.gif



Ależ ja nie jestem złośliwa icon_lol.gif Skąd ten wniosek? icon_lol.gif Toż ja łagodna jak baranek wink.gif icon_mrgreen.gif Poza tym, nie zadałam pytania wink.gif nie musisz więc zaspokajać mojej ciekawosci wink.gif


A tak na marginiesie, chciałam zauważyc, ze nie warto odsądzać od czci i wiray rzeczy, których sie nie sprawdziło w praktyce bo potem można o złośliwość posądzać icon_mrgreen.gif
sdw
W Tesco są buty sportowe dla dzieciaków, całkiem ładne i przyzwoite nawet (a w sprawie butów to tego icon_wink.gif siem mogiem wypowiadać icon_wink.gif ) - 16,99. Poza tym są genialne dzinsy, dla nas, po 39,90 icon_wink.gif I fajne bawełniane ciuszki dla maluszków - tez w prpomocji, zapamiętałam ze tanio, ale juz po ile to nie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

A teraz idę spać icon_wink.gif Moze jutro obudzę sie w lepszym nastroju icon_wink.gif
mamuśka.chłidzw
Dziewczyny jakies info na temat wyprzedazy :meskie swetry i damskie bluzki. Najlepiej w super niskiej cenie powalajacej z nóg. Macie jakies pomysły?
sdw
Na Paderewskiego jest taki sklep co sie Butik nazywa (pojecia nie mam gdzie on jest ano czy tak sie poprawnie nazwe pisze icon_rolleyes.gif bo nigdy tam nie byłam icon_eek.gif icon_lol.gif ). Info mam od koleżanki, która sie w piątek opkupiła po szyje. Bluzki damskie po 20 zeta podobno. Nie wiem jakie ani nie widziałam icon_lol.gif A po męskie swetry proponuję sie przejść na bazary icon_wink.gif
fifafo
jak młoda mamusia Oliweczka jestem za pampersami z tesko - fioletowymi
nie podzielam waszego zdania co do chusteczek z lidla my jestesmy od poczÄ…tku wierni Dzidziusiom ( tak sie to pisze icon_question.gif icon_sad.gif )
na razie nie przypominam sobie wielkich rewelacji
a no mozew poza płynem do mycia naczyn Ludwikiem
tylko orginalnym ( bo nie podróbą typu Ludwir albo Ludwis)
zapytam kiedys meza o jakies techniczne typy
a jeszcze (pisze na raty bo cos cały cza mnie odrywa)żarówki energo oszczędne tylko Osram albo Philips (chyba oki napisane )
tak pozatym super wÄ…tek
sdw
Anka, a używałaś kiedys chusteczek z Lidla, ze zdania nie podzielasz? icon_wink.gif Bo napisałaś, ze od poczatku wierna jestes Dzidziusiom icon_wink.gif co, IMHO, znaczy, że lidlowskich nie uzywałaś icon_wink.gif A jak nie uzywałaś to zdanie nie mozesz nie podzielać bo nie iwesz czy dobre icon_wink.gif A ja mówię, ze dobre. Bardzo dobre. A przetestowałam przez 7 lat wszytskie dostępne na rynku icon_wink.gif



icon_lol.gif

Mam dzis czepiaczka, proszÄ™ o wybaczenie icon_wink.gif
anonimowy
a ja polecam miast tych chusteczek lidlowskich czy innych zwykla wode z kranu + mydlo = zdrowiej i taniej
Nie jestem z tych zagorzalych przeciwnikow pampersow, sloikow itp nowoczesnych wynalazkow ulatwiajacych zycie rodzicom, wprost przeciwnie, ale trzeba bylo 2 lat cobym dorosla do decyzji ze usrana pupe wkladam pod kran

polecam zakwas mleczny z Wloszczowy - niskokaloryczny i b smaczny 1,70zl 330g
sdw
Gościu wink.gif czy zdrowiej to bym polemizowała wink.gif Wzak woda wysusza a i mydło tez wink.gif I uczulić potrafi icon_lol.gif Czy taniej? A bo ja wiem? icon_rolleyes.gif Jak by tak policzyc ile wody zużyję i mydła to mniemam, ze mi wyjdzie więcej niż około 6 zeta/m-c wink.gif (znaczy1 i 1/3 paczki wink.gif ). Pupsko po kupie też pod kran wsadzam, nie wyobrażam sobie inaczej ale jednak wolę najpierw je chusteczkami potraktować wink.gif Dla wiekszego komfortu myjącego wink.gif
śmieszek
Dziewczyny - dla tych które lubia sztruks. W Makro są fajne spodnie damskie, różne rozmiary i kolory za 35 zł. Na prawdę fajne icon_smile.gif
magdalena1811
Ja polecam różany krem do rąk i ciała Oriflame. Pięknie i dłuuuugo pachnie, dobrze nawilża.
paulap
A ja coś miałam napisać tu. Wczoraj wymyśliłam... ale kurde zapomniałam dzisiaj o co mi chodziło icon_lol.gif Ale jak sobie przypomnę to napiszę! Obioecuję icon_lol.gif
oliweczkas
Ja używam husteczek bobini, takich w niebieskim pudełku i jestem z nich zadowolona. Polecam także oliwkę dla dziecka Johnsona- bardzo dobrze nawilża.
Jadłyście jogurt Fantazja Tiramisu? Prepyszny, palce lizać!!! icon_rolleyes.gif
fifafo
Wiolka a wiesz wierni jestesmy icon_biggrin.gif a używam u sąsiadki icon_razz.gif
jak jestesmy tam ona własnie kupuje na zmiane tych "naszych "i lidlowskich mam porównanie
a po wytarciu ubrudzonych rączek i buzi jej i mój syn maja wysypkę wiec raczej to powód mojej opini
jak Nelek był mały to bardzo lubilismy oliwkę w żelu rumiankową przytul.gif
śmieszek
CYTAT(annakto)
a po wytarciu ubrudzonych rączek i buzi jej i mój syn maja wysypkę wiec raczej to powód mojej opini

Hmmm, ja nie wycieram Oktawii ani buzi ani rączek tymi chusteczkami.... icon_eek.gif ale może ja myślę o innych chusteczkach 08.gif
paulap
Już wiem o co mi chodziło!!! Sos czosnkowy Winiary! w Tesco 3 zł. No dla tych co to czosnek lubię rewelacja!!!!
Uff... Przypomniałam sobie a juz spać nie mogłam wink.gif
śmieszek
CYTAT(paulap)
Już wiem o co mi chodziło!!! Sos czosnkowy Winiary! w Tesco 3 zł. No dla tych co to czosnek lubię rewelacja!!!!
Uff... Przypomniałam sobie a juz spać nie mogłam wink.gif

Uwielbiam sos czosnkowy icon_rolleyes.gif , ale zawsze kupowałam ten z Heinz'a. Spróbuje coś nowego icon_biggrin.gif
oliweczkas
Nienawidzę czosnku pod żadną postacią!!! 450[1].gif
nikamaja
A ja uwielbiam czosnek i wszelkie potrawy z nim zwiÄ…zane icon_biggrin.gif
fifafo
BARDZOOOO uwielbiam czosnek we wszystkim nawet czasem przeszadzam nigdy nie jadłam surowego 08.gif
a ten z Winiar tez znam
śmieszek
[quote=oliweczka4]Nienawidzę czosnku pod żadną postacią!!! 450[1].gif
Ja tak nie znoszÄ™ pora.... icon_mad.gif
oliweczkas
Ja lubię sałatkę z pora z majonezem. A jak jesteśmy przy majonezach to tylko Kielecki.
k2bzyk
A ja uwielbiam i czosnek i pory no i majonez Kielecki oczywiście 04.gif 06.gif 02.gif
aniapatryk
Juz jadlam tyle majonezów i żaden nie jest tak pyszny jak kielecki, podobnie musztarda.
Ja od wczoraj gotuje bigos, to oczywiscie zachcianki cięzarnej 06.gif , jeszcze mysle o gołąbkach - strasznie mi sie chce takich rzeczy icon_smile.gif
Edytkax
hm niedawno urodziła moja bratowa - też patzryłam na nią z wielkim sentymentem icon_biggrin.gif
Co do majonezu to też uważam że tylko kielecki, też kocham czosnek - wszelkie sosy pycha!
Chusteczki uzywam bambino, nie uzywałam lidlowskich ale testowałam inne i najbardziej przypadły mi bambino - tylko cena kiepska!
A oliwki nie uzywam Johnsona bo w szpitalu mówili, ze często uczula, uzywałam bambino ale jak dziecko jest wieksze to oliwka wcale nei spełnia zadania i nie wchłania się, teraz używam balsamów nivea - rewelacja!
fifafo
my tylko kielecki majonez jak byłm w Lublinie to wyszukałm nawet sklep ( znam tylko taki jeden ) gdzie sprzedawali kielecki majonez - icon_biggrin.gif
aniapatryk
Czy byl juz ktos na tym filmie dla dzieci z ZebrÄ…, chce sie wybrac z Patrykiem, nie wiem czy warto?
śmieszek
uuuu ja nie pomogę. Jeszcze trochę upłynie czasu zanim będę mogła pójść z Oktawią do kina. Ona nawet bajek w telewizji nie chce oglądać icon_rolleyes.gif
aniapatryk
CYTAT(śmieszek)
uuuu ja nie pomogę. Jeszcze trochę upłynie czasu zanim będę mogła pójść z Oktawią do kina. Ona nawet bajek w telewizji nie chce oglądać icon_rolleyes.gif

Kasiu spokojnie jeszcze bedziesz miała dość bajek icon_confused.gif , u nas od 7.00 rano TV chodzi, zobaczysz zreszta w sobote jak moj kinoman siedzie i trzepie bajki po kolei icon_cry.gif
śmieszek
CYTAT(aniapatryk)
CYTAT(śmieszek)
uuuu ja nie pomogę. Jeszcze trochę upłynie czasu zanim będę mogła pójść z Oktawią do kina. Ona nawet bajek w telewizji nie chce oglądać icon_rolleyes.gif

Kasiu spokojnie jeszcze bedziesz miała dość bajek icon_confused.gif , u nas od 7.00 rano TV chodzi, zobaczysz zreszta w sobote jak moj kinoman siedzie i trzepie bajki po kolei icon_cry.gif

Och Ania, już nie mogę się doczekać na nasze spotkanie. Seweryn będzie dzielnie siedział z Oktawią icon_biggrin.gif
aneta2
CYTAT(aniapatryk)
Czy byl juz ktos na tym filmie dla dzieci z ZebrÄ…, chce sie wybrac z Patrykiem, nie wiem czy warto?


jaka Zebra? o ktory film chodzi? icon_confused.gif
aniapatryk
"Zebra z klasą", głos podkładaja Stuhr, Kryszak, Stenka. Muzyka- Sting i BrYan Adams.
agak
Na ul. Hożej likwidują sklep z ubraniami dla dzieci i wyprzedają rzeczy w cenie zakupu.
mamuśka.chłidzw
CYTAT(agak)
Na ul. Hożej likwidują sklep z ubraniami dla dzieci i wyprzedają rzeczy w cenie zakupu.

Cenna uwaga
śmieszek
CYTAT(agak)
Na ul. Hożej likwidują sklep z ubraniami dla dzieci i wyprzedają rzeczy w cenie zakupu.

Gdzie dokładnie na Hożej?
paulap
No właśnie, gdzie? Bo Kinga w dalszym ciągu nie ma wiosennej kurtki icon_confused.gif Że juz o Gustawie Plutencjuszu nie wspomnę icon_confused.gif
sdw
To pisałam ja tylko jako paula icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
paulap
CYTAT(wiolontela)
To pisaÅ‚am ja tylko jako paula  :lol:   icon_rolleyes.gif



hehehehhehe icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
agak
Jadąc od wiaduktów na skrzyżowaniu ze swiatłami trzeba skręcić w lewo i jechać ok 200 metrów,. Są tam wywieszki że jest wyprzedaż. Jakby było zamknięte to na przeciwko mieszka sprzedawczyni (pod nr 23) i trzeba ją zawołać. Jeszcze jest sporo fajnych rzeczy. Polecam.
Edytkax
A co tam ciekawego mozna kupić? I na jakie dzieci, małe duże?
agak
Są różne rozmiary. Mniej wiecej od rozmiaru 86 do dość dużych rozmiarów dla nastolatków.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.