To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zastrzyk antykoncepcyjny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewank
Zbieraz opinie na tema zastrzyku antykoncepcyjnego. Ciekawa jestem jak go oceniacie i czy miałyście po nim skutki uboczne, o których pisze w ulotce informacyjnej.
Napiszcie, bo zastanawiam się czy go stosować.
Ewank
Edi Zet :)
Ewa, wrzuć w "szukaj" hasło Depo-Provera, a szukane opinie same się wyrażą icon_wink.gif
Mama Mojzesza
Ewank, ja stosowalam, caly rok icon_smile.gif! ale nie zauwazylam Twojego posta icon_confused.gif
Ja osobiscie czulam sie bardzo dobrze, i polecam, bo jak pomysle ze alternatywa bylo pilnowanie co do godz minipigulki, to chyba Mojzeszek juz mialby rodzenstwo icon_lol.gif
Ale np moja tesciowa byla przerazona jak jej powiedzialam, ze sobie zrobilam, bo ona miala skutki uboczne, bolal ja brzuch i krwawila (troche) chyba caly miesiac. Dlatego w Polsce niechetnie to przepisuja, bo jesli okazaloby sie ze akurat Ty zle zareagujesz, to masz przekopane na najblizsze 3 miesiace... icon_sad.gif a w przypadku pigulek po prostu przestajesz brac i juz.
Ja odstawilam Depo-provere jesienia, mniej wiecej po roku stosowania, ponoc nie powinno sie brac dluzej, bo organizm funkcjonuje wtedy tak jak po menopauzie co na dluzsza mete nie jest najzdrowsze. Teraz pewnie jestem w ciazy icon_lol.gif icon_eek.gif Po Depo-proverze jakis czas trwa "powrot do normy" i tak samo jak po porodzie - nie wiadomo jak dlugo, i czy juz jestem plodna czy nie icon_rolleyes.gif

napisz, czy juz cos wybralas, czy jeszcze nie icon_smile.gif?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.