To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przeziębienie dróg moczowych?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

yda
Dziewczyny,cała noc nie spałam,pieczenie w pochwie okropelne,nawet gorąca woda nie pomogła,no i na dodatek okres...Mąż mi kupił dzisiaj urosept a Wy macie jakieś sposoby na tą okropność?Piecze jak przed porodem,gdy badali takimi zimnymi przyrządami,brrrr!!!!!!!!!!
maggii
Yda
zapalenie dróg moczowych właśnie kończe leczyć....
Ale u mnie objawiło sie inaczej...
Pieczenie w pochwie to może być grzybica, drożdżyca czy inne świństwo.
Masz jakieÅ› inne objawy?
Ból brzucha, wrażenie parcia, ciągłe siusianie...bo to sa z reguły objawy zapalenia pecherza...
Radzę idź najpierw do gina (podobno każda dolegliwośc powinno sie najpierw wyjaśniać u ginekologa), a jeśli wszystko OK to zrób badanie moczu.
I prosze nie lekceważ tego, ja przechodziłam tak 2 tyg i byłam w naprawdę złym stanie...

A tak domowo polecę picie dużej ilości płynów, najlepiej ziół: pokrzywa, rumianek, są specjalne mieszanki UROSAN się to nazywa.
Możesz sobie zrobić "nasiadówy": zaparzasz rumianek (wysypany z jrdnorazówek-lepiej się zaparza), wlewasz do miski i siadasz na to pupą (uważaj na poparzenie) tak, by para nie wydostawała się na zewnatrz.
No i generalnie pęcherz trzeba wygrzewać: termofor lub poduszka elektryczna byłaby w sam raz.
I uważaj na przeciągi!!!!!!

To chyba tyle mi sie przypomniało
życze zdrówka!!!
Wbmot
A mi to wyglÄ…da na jakiegoÅ› grzybka icon_sad.gif
Skoro to Cię swędzi i piecze... ja poszłabym do gina i to jak najszybciej. Miałam upławy jak twarożek i okropne swędzenie - to był jakiś grzyb. Leczyłam to GYNOPEVARYLEM.
yda
Dzięki dziewczyny,ale z wizytą u gina muszę poczekać,bo mam okres!Chyb,że pójdę i powiem co się dzieje,może coś poradzi,wielkie dzięki!
Maggi,mam tylko siusianie częste na szczęście,a właśnie skończyły mi się leki na grzybicę,która ponoć z nadżerki,może dodatkowo przy okresie te tałatajstwa dały o sobie znać?
lea
yda

piszesz o zapaleniu dróg moczowych oraz o dolegliwościach pochwy. A to dwie różne dolegliwości.

Pochwa bowiem zalicza sie do układu rozrodczego, a nie moczowego.
Jeżeli masz dolegliwości typu: swędzenie, piecznie pochwy to prawdopodobnie cierpisz na jakąś drożdżycę, ale to musi potwierdzić ginekolog, pomoże Ci Clortimazolum maśc i globulki.

Jeżeli natomiast czujesz pieczenie cewki moczowe, ból i uczucie ciągłego oddawania moczu - wtedy najprawdopodobniej masz do czynienia z zap. uk. moczowego i konieczne jest wtedy badanie moczu i leczenie antybiotykiem, oraz branie Nospy, która działa rozkurczowo.

pozdrawiam i zdrowia życzę - lea
yda
Lea, a co zrobić jak mam te dwie dolegliwości na raz???Idę dziś do lekarza.
lea
yda

dobrze, że idziesz do lekarza, on napewno coś doradzi icon_wink.gif

lea
yda
Tak,tak,furagina 3x2.
lea
yda

byłaś u lekarza i zlecił branie tylko furaginy ? czasem to nie wystarcza icon_sad.gif
a co na grzybicÄ™ ???

pozdrawiam - lea
snupek
Moze pozno sie odzywam ale mam duze doswiadczenie jesli chodzi o TE dolegliwosci.Cierpialam wielokrotnie i to rowniez z powodu kamicy nerkowej.Na pecherzowe dolegliwosci moge polecic Furagin (niestety na recepte) , urosept jest za slaby i bardzo polecam GINJAL - do kupienia w aptece (siusiu jakbys sie napila ludwika ale pomaga) takie zielone tabletki w sloiczku.No i oczywiscie NO-SPA
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.