To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Źle się czuję...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sel
..ostatnio stale... icon_cry.gif Nie potrafię się zwlec z łóżka, nie mam energii, zeby podnieść powieki. Jestem słaba, nie mam na nic dosłownie siły, jakbym dobiegała juz osiemdziesiatki... icon_cry.gif Nie umiem sie na niczym skoncentrować, i doprowadza mnie ten pogłębiajacy sie stan do szału... icon_confused.gif
Wiem, że czas iśc do lekarza i zamierzam to uczynić w poniedziałek, poproszę o skierowanie na badania, których juz nie miałam robionych x lat. Może to anemia...nie wiem.
Ponarzekam sobie chociaż troche, bo do poniedziałku daleko... wink.gif

sel popijajÄ…ca drugiego juz Burna'a .... wink.gif
ulcik
tez tak miałam .. ale zamiast badań .. dorwałam odchudzająco herbatkę pu erh ( oryginalną w kostkach ) i pije ją systematycznie .. i czuje się o niebo lepiej .. a dzisiaj jeszcze znalazłam na necie .. same superlatywy na jej temat icon_smile.gif

polecam icon_smile.gif

ulcik
Sel
Ulcik, ja pijam pury wink.gif ..ale to juz wszystko jest dla mnie za lajtowe. icon_cry.gif Pewnie najwłaściwszą rzeczą byłoby wyjechac gdzieś...na wyspy wink.gif ...w celach rekreacyjnych....oderwanie sie od rzeczywistosci...ale przede wszystkim odpoczynek. Gdyby to jeszcze było realne... icon_lol.gif Zobaczę co powie lekarz.
ulcik
no to pewnie tak.. wiesz ja tam zaczelam pijac niedawno ..i widze efekty icon_smile.gif dlatego polecam icon_smile.gif

ulcik
Mika
Sel-ja mam to samo i nazywam to depresjÄ… zimowÄ… wink.gif
Jestem wzorkowcem-potrzebuję słońca,zieleni,śpiewu ptaków i szumu drzew żeby móc się zregenerować icon_biggrin.gif
Z utęsknieniem czekam na pierwszy powiew wiosennego wiatru,marzy mi się rześki letni poranek echhh byle do wiosny wink.gif

p.s
dziÅ› leczÄ™ siÄ™ Martini icon_lol.gif
Sel
taa Mika.. wink.gif to tyż prawda... wink.gif Mnie juz trunki wyskokowe nie leczą, hehe wink.gif icon_lol.gif one mnie tylko usypiaja a ja na sen se nie mogę pozwolic niestety... icon_cry.gif wink.gif
marghe.
Badania krwi itp to podstawa
Poza tym - solarium, witamina B6, magnez (najlepiej w postaci naturalnej), żeńszeń..

Mnie pomaga (choć nie zawsze) Bodymax

I pij duzo.
Sel
Mam gorączkę, katar, łamie mnie w kościach i padam na ryj! I musze byc w pracy! icon_evil.gif icon_cry.gif
Sun
O, popatrz, Sellina, to może to grypa nadchodziła? icon_sad.gif

Ile ja już razy robiłam te badania krwi, spodziewając się conajmniej raka w ostatnim stadium..... ale były idealne! Obawiam się, że w moim przypadku odczucia takie jak opisała Sel, wynikają z chronicznego niewyspania... icon_sad.gif Z własnej winy. Fakt, mam kłopoty z zasypianiem, ale sama sobie dodaję! icon_sad.gif
Sel
CYTAT(Sunna)
O, popatrz, Sellina, to może to grypa nadchodziÅ‚a? icon_sad.gif  

Ile ja już razy robiłam te badania krwi, spodziewając się conajmniej raka w ostatnim stadium..... ale były idealne! Obawiam się, że w moim przypadku odczucia takie jak opisała Sel, wynikają z chronicznego niewyspania... icon_sad.gif Z własnej winy. Fakt, mam kłopoty z zasypianiem, ale sama sobie dodaję! icon_sad.gif

Pewnie tak...zresztą..organizm zmęczony i osłabiony łatwiej sie poddaje wszelkim wirusom. Ludzie tu przychodzą prychają kichaja na mnie, dużo nie trzeba, plus to zimno...i już mam z grzywki. icon_confused.gif Na dworze tez wieczna huśtawka, raz mróz raz odwilż...ale badania po chorobie i tak pójdę zrobić.
milly
a jak już pożegnasz infekcję to kup sobie w aptece Aspargin (potas+magnez) - pięknie stawia na nogi. Polecam.
Sel
CYTAT(milly)
a jak już pożegnasz infekcję to kup sobie w aptece Aspargin (potas+magnez) - pięknie stawia na nogi. Polecam.

Kupię, dziękuję. icon_biggrin.gif
paulap
U mnie też tak było... Brak chęci na cokolwiek... Wieczne zmęczenie i niedospanie... I też mnie właśnie jakieś choróbsko złamało. I też teraz siedzę w pracy zamiast w domu wylegiwać chorobę...
beatawyd
ja też się żle czuje icon_rolleyes.gif
i żadne herbatki nie działają icon_exclaim.gif ani magnez ani witaminaB6 icon_exclaim.gif
a przeziębienie odpada-jestem zdrowa jak koń
mam wrażenie że mam w sobie jakiegoś małego wampirka icon_mad.gif
wysysającego ze mnie całą energię icon_evil.gif
ratunku-bo padnÄ™!
parasolka
u mnie tak właśnie objawiały sie kłopoty z tarczyca - teraz jej nie mam /tarczycy/ proponuje badanie TSH i FT4 / zwłaszcza beatawyd skoro nie jestes przeziębiona/
katiek
Tak jak parasolka-takie objawy okazały się objawami niedoczynności tarczycy. Skierowanie na TSH może dać lekarz pierwszego kontaktu!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.