To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakiś cudowny sposób na odmrożone ręce??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
Poszukuję jakiegoś sposobu na odmrożone ręce...
Jka wracam z dworu i ręce mi się rozgrzeją robią się okropnie czerwone.Zresztą nawet i bez tego są bardziej czerwone niż normalnie...Co mam zrobić z rękami żeby przywrócić je do nomalnego stanu?

A.
i.
Smarować kremami po kilkanaście razy dziennie.
A najlepiej po nasmarowaniu obficie na noc założyć gumowe rękawiczki icon_rolleyes.gif
Miałam dwa razy tej zimy odmrożone ręce. Niestety trochę trwa przywrócenie ich do normalności icon_confused.gif

No i nosić ciepłe rękawice oczywiście icon_wink.gif
ulla
A może pójśc do dermatologa? Ja się nie znam, ale kiedyś na twarzy, na policzkach miałam coś co lekarz określił jako "odmroziny". Poszłam z czymś innym, co lekarz zlekceważył, pewnie słusznie, bo juz nie pamietam co to było, a na policzki dostałam jakąś maść i jakiś lek...nie pamiętam co, bo to z 10 lat temu było...ale pomogło, bo zniknął problem zaczerwienionych policzków po wejściu z zimnego do ciepłego, nadmiernej reaktywności na jakąkolwiek zmianę temperatury i na wiatr...
marghe.
krem, krem , krem
prace domowe w rękawiczkach
ew. zabieg parafinowy u kosmetyczki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.