To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BodyMax-macie jakieś doświadczenia?Coś słyszałyście?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
no właśnie...wiecie coś na temat tego BodyMax-a? icon_confused.gif Czy dziala i jak działa?
Z gory wielkie dzięki...

A.
kas
U nas w pracy to jest zupełny HICIOR ... !!!
Ponoć działa już po tygodniowym stosowaniu (tabletki lub płyn).
Wzrasta witalność, mija przemęczenie, osłabienie ...

Dla mnie jest on i tak diabelnie drogi (ok. 85 zł / 1 litr lub ok. 80 zł/ 200 tabletek).
Pzdr Kas
Atena
Fakt-drogie to to icon_confused.gif Ale u mnie w aptece(i chyba nie tylko u mnie)można kupić ten specyfik w listkach po 10 tabletek.Ja za 30 tabletek zapłaciłam 21zł.
Zaczęłam już nawet brać ale moja mama jak zwykle,zasiała mi ziarnko niepewności jeśli chodzi o BodyMax.
StÄ…d moje pytanie...

A.
moko.
CYTAT(Atena)
Zaczęłam już nawet brać ale moja mama jak zwykle,zasiała mi ziarnko niepewności jeśli chodzi o BodyMax.
StÄ…d moje pytanie...

A.

jakie ? na temat ?
Atena
że nie zdrowe,że nie skuteczne,że generalnie placebo...

A.
Litka
Mój mąz zażywa od 2 tygodni. Jest zmęczony taki jak był, ciągle by spał, sił witalnych to na pewno mu nie przybyło icon_lol.gif ochota na seks, jest duza, ale przed zażywaniem była taka sama icon_lol.gif icon_lol.gif
marghe.
BodyMax to po prostu kompleks witamin z żenszeniem na dokładkę
Jednym pomoze innym nie
Ale zeby od razu placebo albo cud?
Ot witaminy.
Ja sie po nich dobrze czuję.. prawdopodobnie równ ei dobrz bym sie czuła po innym zestawie..
Kaszanka
Kiedy leżałam miesiąc w szpitalu na płuca lekarza przede wszystkim ten zestaw polecali.
e_Ena
Brałam to nie tak dawno, lekarz bardzo mi go zachwalał. Bodymax pomógł mi na wypadające włosy, ale w samopoczuciu specjalnej różnicy nie czuję.
Ev
A ja kupiłam mojemu mężowi. Po zażyciu kręci mu się w głowie - czy to normalne? icon_rolleyes.gif
Atena
CYTAT(Evchen)
A ja kupiłam mojemu mężowi. Po zażyciu kręci mu się w głowie - czy to normalne? icon_rolleyes.gif

Nie wiem czy normalne...ale wątpię...(może Twojemu męzowi z innych przyczyn kręci się w głowie a łączy to z BodyMax-em?)
ale wiem,że mi się nie kręci w głowie.

A.
Jutta
Zazywamy Bodymax od 3,5 roku w okresie jesienno/zimowo/wiosennym. Kupuje butle 200 tabletek za 88 zł, co daje mi 50 dni witamin dla 4 dorosłych osób.
Skusiłam sie w tym roku na (małe opakownie) Centrum, ale wolę Bodymax, czuje się po zazyciu go lepiej icon_lol.gif Może to dzięki zenszeniowi?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.