To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzień Kobiet

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marsjanka
Czy u Waszych przedszkolaków jest ten dzień obchodzony w przedszkolu w sposób szczególny? U Oliwii ma być akademia, pani porosiła, aby dzieci zostały ładnie ubrane. Jesteście za tym, aby tak celebrować ten dzień?
marghe.
u nas będzie Dzien Rodziców.. Szczerze mówiąc nie wiem na czym będzie toto polegało..
Saskia
u nas nie ma dnia kobiet i jakoś nie żałuję icon_wink.gif
z uroczystości okolicznościowych jest gwiazdka, dzień babci i dziadka, dzień mamy, olimpiada przedszkolaków 1.06 i zakończenie roku
Kari07
U nas nie ma nic oficjalnego.
Bastek dał tylko swoim paniom zamiast kwiatka czekoladki.
Drobny gest ale myślę,ze miły.
W końcu to meżczyzna tyle, że jeszcze mały.
iff
ee marge rozumiem dzien rodzica ale chyba maj/czerwiec aby dzien matki polaczyc z dniem ojca,

ale dzien kobiet ?? icon_eek.gif jestem w szoku, co to za uroczystosc, aby akademie robic.. ?? eee...
marghe.
Własnie doczytałam w zaproszeniu:
uroczysta msza i współny podwieczorek...
iff
marghe z okazji dnia kobiet ?? icon_eek.gif czyt z okazji dnia rodzica i to teraz robia dzien rodzica ?? icon_eek.gif jakos nie potrafie tego do kupy pozbierac icon_rolleyes.gif

z drugiej strony niezrozumialy dla mnie jest ped do uroczystosci z mszami zwlaszcza dla dzieci icon_confused.gif ale ja moze dziwna jestem
marghe.
Iffona Gaba chodzi do sióstr icon_wink.gif .. śmiem twierdzić,ze One nieco innym kalendarzem sie posługują
Jak wrócę to opowiem.. jelsi chcesz.
iff
hehe , pewnie ze chce icon_smile.gif
M.Madziarek
U synka w przedszkolu nie obchodzi sie jakos szczególnie tego dnia.
Wczoraj jak wróciłam z pracy Nati akurat sie obudził i dał mi czekoladę. Zapytałam z jakiej okazji.
A on na to : "z czerwonej"
hi hi hi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ale to dlatego tak powiedzial, ze z reguły jak nie wie co jak okreslic to używa okreslenia koloru czerwonego. Np: do jakiej babci jedziemy - "Do tej czerwonej"... icon_wink.gif

Missy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.