To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy robicie zakupy w pewexsach?:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

onka
Ja uwielbiam takie sklepy a dla dzieci mozna wybrac perelki.Tyle ze ja znam takie dwa sklepy gdzie mozna cosik wybrac.Jak macie jakies swoje miejsca to sie pochwalcie:))))
Sylwia M.
Ostatni raz kupowałam w pewexie dezodorant rexona w połowie lat 80. Albo nie zrozumiałam tego posta. icon_smile.gif
ulcik
Sylwia obawiam się ze nie zrozumiałaś icon_wink.gif chodzi wg mnie o szmateksy / lumpexy / sklepy z tanią odzieżą icon_smile.gif

ulcik
Sylwia M.
AAA, to tak - kupuję. Spodnie, swetry, bluzki, spódnice, czasem coś dla Olgi. Jest absolutnie niemożliwe, aby po tych rzeczach było "widać" skąd są. Niektóre należą do moich ulubionych ciuchów.
Tuni
To pewexy jeszcze istniejÄ… ?? icon_eek.gif
Sylwia M.
CYTAT(Tunisiek)
To pewexy jeszcze istniejÄ… ?? icon_eek.gif


Refleks, refleks !!! icon_biggrin.gif
Dorka-gość
Kiedyś był taki wątek "gdzie dobry lumpex?https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=7200,
ale pewnie mozna coś w nim uaktualnić icon_rolleyes.gif
onka
Przepraszam za zamieszanie tytulem-tak tak chodzi mi o lumpexsy:))).Jakos w moim kregu utarla sie nazwa pewexu ........to tesknota za 80 latami icon_smile.gif
justin
ja też czasem kupuję, chodzi głównie o finanse - w moim przypadku. Ostatnio upolowałam fajny brązowy golf z firmy Zara za 6 zł. Chyba niezły interes zrobiłam.
Kocurek
Ja też kupuję icon_smile.gif
te rzeczy które mam z "kopalni" (moja prywatna nazwa związana z wykopywaniem tych ubrań z boksów icon_lol.gif ) są rewelacyjne jakościowo - czego nie można powiedzieć o znakomitej większości polskich ubrań, niestety icon_evil.gif
No i bywa że za kompletn taniochę kupuję nowe rzeczy (z metkami) tak, tak.
Właśnie w poniedziałek kupiłam 3 body dla młodej z Lego za 3,50 zł sztuka icon_razz.gif
dumiczowa
przenosze watek do juz istniejÄ…cego na ten temat

pozdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.