To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zespół przeciążeniowy :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sun
To do tych, co to wiedzą czym jest nadwaga, ale i do tych, co słyszeli albo za dużo chodzili........ icon_sad.gif

Zaczęło się już po urodzeniu Julianki (pół roku w łóżku, dodatkowe kilogramy...). Ale apogeum było, gdy Matyś był niemowlakiem. I teraz icon_sad.gif

Ortopeda orzekł, że to 'zespół przeciążeniowy obu pięt' icon_sad.gif Bo dużo za dużo ważę. I aktywność zbyt duża jak na taką nadwagę. A jeszcze do tego dochodzi noszenie dzieci ... icon_sad.gif Bolą mnie te nogi jak cho....!!!!!! icon_cry.gif Czasami, przy "zaskakiwaniu do ruchu" to aż piszczę z bólu icon_sad.gif Zwłaszcza jak mi się dłuższego spacerku zachce icon_sad.gif Kiedy kupowałam wkładki do butów, to pani powiedziała że to się operacją skończy icon_eek.gif 37.gif

Może ktoś coś poradzi... bardziej chyba z zakresu farmakologii i rehabilitacji, bo że powinnam schudnąć to sama wiem icon_sad.gif Chyba wrócę do fizykoterapii icon_sad.gif Jakiś czas się poprawiło, więc przestałam chodzić, wiadomo zresztą jak z czasem przy Piklingach jest... icon_sad.gif

Ale, żeby być konkretną - chyba chcę najbardziej, coby mnie pożałować, bo dosyć mocno ostatnio cierpię icon_sad.gif A rozmiar buta mam tylko 38 / 39!!!!!!!!!!! icon_sad.gif Jak takie stopy mają unieść takiego kolosa?!!!!Buuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I genetyczne skłonności do tycia icon_sad.gif

(Błagam, nie mówcie, że powinnam schudnąć, O.K.? Ja to wiem. I każdy kto próbował odchudzania wie, jakie to "proste"...)
agabr
Sunna mam nie pisac , ze schudnac ale schudnac icon_wink.gif choc wiem jakie to trudne , z kazdym kilogramem mniej czuje sie lepiej ale mialo nie byc o chudnieciu wiec moje rady , nogi jak najczesciej w gore icon_wink.gif i nie dopatrywac sie zadych podtekstow prosze , jak najmniej siedzenia z odcietymi nogami na krzesle , dobre buty z wkladka , najlepiej typu addidasy a nie jak ja mokasyny, rekawica do masazu taka naturalna i w wannie rozcierac, codzienny masaz najlepiej w wykonaniu meza bo ma wiecej sily, napinanie miesni podczas prac stojacych raz jedna , raz druga noga, cwiczenia nog icon_smile.gif.B
Sun
No, dzięki, Aguś, dzięki icon_smile.gif Kupiłam sobie małe coś do masażu (bo na większy mnie nie stać) i masuję... Mięśnie też staram się napinać...a do masażu małżonka przyuczę... I tego... odchudzanie... icon_wink.gif Qrczę, żebyś Ty wiedziała jak to boli... icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif A jak sobie przypomnę zastrzyk u ortopedy 23.gif .... w piętę... icon_sad.gif ... okropne to było!!!!!! Ale tak się namyślam i chyba pójdę jeszcze raz... bo naprawdę pewnego pięknego poranka nie wstanę z łóżka....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.