To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moze sie spotkamy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Ila
Macie ochote na spotkanko icon_question.gif Jakas kawka (lub herbatka wink.gif ) i ciacho...
Potwora
Mamy ochotÄ™, mamy icon_razz.gif
Anita.W
No jasne ze mamy icon_biggrin.gif
skanna
Gdzie i kiedy?
użytkownik usunięty
Ila, ja chętnie powtórzę dzisiejsze ciacho i herbatkę w miłym towarzystwie. (A reszta niech mi zazdrości, że mogłam Cię dziś gościć icon_wink.gif )
Dorka
Ale Wam na tej enklawie biskupińskiej dobrze, że macie do siebie blisko. Mnie nie będzie do przyszłego weekendu (wracam dopiero w niedzielę). Zobaczę jaki termin ustalicie.. icon_rolleyes.gif
Ila
CYTAT(Paka)
Ila, ja chÄ™tnie powtórzÄ™ dzisiejsze ciacho i herbatkÄ™ w miÅ‚ym towarzystwie. (A reszta niech mi zazdroÅ›ci, że mogÅ‚am CiÄ™ dziÅ› goÅ›cić  :wink: )


PakuÅ›, to ja bardzo dziekuje za spotkanie i nie tylko wink.gif Herbatka byla pycha i te ciasteczka... napisz jeszcze, prosze, gdzie kupujesz te Twoje ulubione.
Doruśka
ja tez chcę sie spotkać
w przyszłym tygodniu,mozę w poniedziałek??? po południu zeby sie po wekendzie odstresowac?
Anita.W
A to bedzie spotkanie weekendowe czy w tygodniu?
Ila
Ja nie moge w ten weekend oraz w poniedzialek i wtorek po poludniu (jesli do 15.00 to OK).
Wypowiedzcie sie dziewczynki jak Wam pasuje.
Potwora
Ja najchętniej w przyszłym tygodniu albo rano albo po południu.
skanna
Jeśli w tygodniu, to mogę tylko we wtorek albo środę, ale nie wcześniej niż
o 18
Anita.W
A mi to sie podobaly spotkania niedzielne icon_biggrin.gif . I chetnie na nalesniki bym sie wybrala wink.gif .

W tygodniu to nie moge bo nie mam opiekunki dla Kuby, a mąż pozno wraca.
cola
Jak najbardziej jestem zainteresowania spotkaniem przy kawie lub herbacie. W tygodniu nie mam w ogóle czasu, ale w weekend bardzo chętnie.

Pozdrawiam serdecznie.
Tobatka
Szkoda, że tak tuż przed świętami się spotykacie, bo ja wciąż pamiętam o tym, że dotrzeć do Was jakoś nie mogę, a ochotę mam coraz większą...

Ale co sie odwlecze, to nie uciecze... Chyba, że Wam już przeszło na ugoszczenie niejakiej Tobatki ze szkrabem icon_smile.gif
Potwora
To co powiecie na spotkanie niedzielno-palmowe? icon_wink.gif
godz. 16/17?
knajpka z dobrym jedzonkiem?
skanna
Ja nie mogę, idziemy na imprezę urodzinową dzieci sąsiadów icon_sad.gif
Doruśka
jestem na uczelni do 19 icon_sad.gif
Ila
Hmm.... to kiedy sie spotkamy icon_question.gif Moze piatek po poludniu, albo jakims cudem sobota (mysle, ze porzadkowa bedzie przed Swietami wink.gif ).
Bo w przyszlym tygodniu to chyba jeszcze trudniej bedzie icon_cry.gif
użytkownik usunięty
Ja nie dam rady przed Świętami, bo jestem zawalona robotą...
cola
Ja też nie mogę w najbliższą sobotę ani niedzielę. icon_sad.gif A może pierwszy weekend po Świętach?
Ila
To w takim razie umowmy sie po Swietach icon_biggrin.gif
Jaki termin Wam odpowiada icon_question.gif Pierwszy weekend, tak jak proponowala Cola icon_question.gif
skanna
Mnie pasuje, przynajmniej na razie.
Mama Mojzesza
Mnie tam wszystko pasuje icon_biggrin.gif
juz sie ciesze!

ps. ja bym chciala cos dobrego zjesc icon_wink.gif
Potwora
Ja prawdę mówiąc nie wiem icon_rolleyes.gif czy będę mogła icon_sad.gif
Doruśka
ja nie moge,ja sie ucze icon_sad.gif(
a w tygodniu ktoÅ› sie ze mna spotka ?
Potwora
CYTAT(Dorusia)
ja nie moge,ja sie ucze icon_sad.gif(
a w tygodniu ktoÅ› sie ze mna spotka ?


Ja
Doruśka
Wiedziałam icon_smile.gif))
i wiem,ze Ania Mojżeszkowa sie nie wypnie icon_smile.gif))
Potwora
Ja tak nie bardzo 22 i 23 ale inne dni jak najbardziej icon_biggrin.gif
Doruśka
Proponuje poniedziałek 21,03 pod pregierzem icon_smile.gif)
Olaart bedzie również.
to jest spotkanie plotkowe i chcÄ™ sie pochwalic nowa fryzurÄ…. a inne spotkania jak najbardziej:)
Ila
Dorusia, a o ktorej icon_question.gif Moze tez przybede icon_wink.gif
Doruśka
o 17 icon_smile.gif)
Ila
Eee, myslalam, ze do poludnia. O 17.00 to juz Kamyk z przedszkola wraca i chce pobyc troche z mamusia wink.gif
anonimowy
Dorusiu no jasne ze nie strace okazji zeby zobaczyc Twoja nowa fryzure icon_biggrin.gif
Mojzesz niech sie z tata troche pobawi icon_twisted.gif
Mama Mojzesza
no nie, dlaczego ja zawsze zapominam sie zalogowac icon_rolleyes.gif ?
skanna
Bo nie masz ustawionej opcji "Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie" icon_question.gif
Mama Mojzesza
co jakis czas ja ustawiam i ona sie sama chyba wylacza icon_eek.gif
Potwora
Aniu może masz cookies wyłączone.
Mama Mojzesza
Olu, co to jest cookies icon_lol.gif
skanna
Tymczasowe pliki internetowe, które zapisują takie rzeczy właśnie jak hasła, automatyczne logowanie itd. Wystarczy, że raz na jakiś czas Twój mąż je wyczyści i przestajesz być zalogowana icon_biggrin.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(skanna)
Tymczasowe pliki internetowe, które zapisują takie rzeczy właśnie jak hasła, automatyczne logowanie itd. Wystarczy, że raz na jakiś czas Twój mąż je wyczyści i przestajesz być zalogowana icon_biggrin.gif


Ha, ja wiedzialam ze znow to on sie za tym kryje! tylko nie chcialam na taka wredna wyjsc, co wszystko zwala na meza icon_lol.gif

wiedzialam, wiedzialam...
on ciagle cos czysci, instaluje od nowa, i takie tam... icon_eek.gif

bralam pod uwage tez Juniora, ale jego specjalnosc to przestawianie na chinski - juz poprzestawial wszystko nam, i naszej sasiadce. Wlacznie z drukarka, ktora drukowala po chinsku icon_eek.gif
alusiaa
Ekchem,czy to zamknięte grono...?
Chyba jestem trochę młodsza,ale co tam...
Tym razem nic z tego,mamy jakiś taki napięty tydzień.Ale następnym razem ,jeśli można... icon_biggrin.gif
Doruśka
Alusia Ty z wiekiem nie wyskakuj ,bo ja drażliwa jestem icon_twisted.gif
Mama Mojzesza
Alusiu, Dorusia to chyba tak Cie kokietuje, bo z niej takie dziewcze jest co jeszcze lubi zartowac, coz, taka mlodziez w dzisiejszych czasach, ze ciagle zarty jej sie trzymaja. Bedzie Ci probowac wciskac, ze ma 12-letnia corke. A Ty Dorusiu nie zapomnij wziac dowodu osobistego, bo moze bedziemy chcialy na jakas imprezke pojsc, i nas przez Ciebie nie wpuszcza icon_twisted.gif
Doruśka
Ania,czy Ty masz jakiÅ› interes do mnie ? icon_lol.gif wink.gif
Doruśka
A tak na przyszłosć to mam 13 letnią córkę icon_lol.gif icon_lol.gif
Potwora
Dorusia - nie licz na bezinteresowne komplementy, Ania pewnie czai się na Twój chlebek wink.gif wink.gif wink.gif
No i życzenia najlepsze dla Twojej Trzynastki icon_biggrin.gif
Anita.W
Dorusia, wszystkiego najlepszego dla twojej 13 wink.gif . Toz to juz PANNICA icon_smile.gif .
Doruśka
dzięki w imieniu Ady icon_smile.gif

a ja jutro ni e mogę przyjść icon_sad.gif(((
coś mi wypadło,o czym wole nie pisac . bardzo mi przykro icon_sad.gif((
Dorka
i co ze spotkaniem po swiÄ…tecznym? icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.