To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Racibórz i okolice...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

syloli
Jak w temacie...czy są tu mamusie z tego miasta??Jeżeli sąto chętnie poznam icon_razz.gif

Pozdrawiam

Sylwia i Oliwier
syloli
Nie ma nikogo???
justin
cześć, ja jestem z Kędzierzyna, trochę daleka okolica, ale an bidę i to dobre, co icon_lol.gif
syloli
justin nawet nie taka daleka bo tylko 30 min autem icon_razz.gif
Ja jestem mamą 14 miesięcznegło Oliwierka icon_razz.gif
anonimowy
syloli, widzę, że nikt się nie odezwał.
Moja Nata ma 11 miesięcy.
Fajnie, możemy pogadać o dzieciaczkach. Napisz coś o małym.
Jesteś w domu z dzieckiem? Moja chodzi do złobka icon_biggrin.gif
syloli
Ja jestem z małym w domku, troche się z tego ciesze ale...praca by się zdała jakaś icon_razz.gif

Oliwier dziś zaczyna 15 miesiąc i mały z niego cwaniaczek wink.gif
anonimowy
oj, moja to też niezłe czorcicho. Taki mały brzdąc, a czasem mam wrażenie, że tylko kombinuje co by tu zmalować icon_lol.gif

Jesli chodzi o pracę, to wiesz i tak zle i tak niedobrze. Widzisz, ja jestem wiecznie zmęczona, niewyspana,ciągle gdzieś lecę z jęzorem do kolan. Jak człowiek siedzi w domu, to chyba jest spokojniej. Poza tym co jakiś czas trzeba iść na urlop, albo chorobowe, bo a to ząbki, a to grypa, eh icon_confused.gif
Czasem to nie wiem jak się nazywam. Z drugiej strony, to nie wiem czy bym wytrzymała tak ciągle w domu.
jak wychodzę do pracy to jest to jedyny czas kiedy odpoczywam od małej, oczywiście myslę o niej cały czas, ale mam psychiczny odpoczynek wink.gif .
syloli
Praca ma swoje plusy i minusy icon_wink.gif
Muszę przyznać, że czasmi mam dość małego icon_cry.gif ale wtedy też drażnią mnie inni icon_twisted.gif ale oliego kocham całym sercem icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.