To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podsuńcie mi pomysł, plissss

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Kupiliśmy szafkę do łazienki. Aby się zmieściła musieliśmy odsunąć stojącą obok szafkę o 6 cm od ściany. No i za umywalką mamy sześciocentymetrową szczelinę icon_evil.gif Co z tym zrobić? Nie mam pomysłu, wygląda fatalnie icon_sad.gif
marghe.
a jak wyglÄ…da owa szczelina?
Tzn z której strony jest widoczna itp
KM
Marghe, szczelina jest za umywalką od strony ściany tzn. szafka z umywalką jest odsunięta od ściany o 6 cm. Widać ją gdy np myje się ręce. Tę szczelinę można oglądać wink.gif z góry.
Druga szczelina, nieco mniejsza widoczne jest pomiędzy przystawioną do w/w szafką wysoką a ścianą, powyżej umywalki. Osoba myjąca ręce widzi ją z boku.
Strasznie namotałam ale może zrozumiesz, jak mi się uda to wkleję zdjęcia ale nie wcześniej niż jutro icon_rolleyes.gif
marghe.
Wyobraźnie mi przy drugiej szczelinie zastrajkowała.
Dawaj zdjęcia icon_smile.gif

Szafka ma jakiÅ› blat czy cuÅ› ?icon_smile.gif
Tuni
Proponuję dokupić maskownicę, jakiś kawałek deseczki w odpowiednim kolorze. Zamocować do tylnej ścianki szafki i będzie po problemie. Zyskasz taką mini półeczkę za umywalką i nie bedzie Ci się chlapało za szafkę.
Tuni
Pionową szczelinę między ścianą i wysoką szfką potraktowałabym tak samo. icon_cool.gif
KM
Tuni, z tą deską to świetny pomysł tylko my mamy do takich rzeczy lewe ręce. Dlatego kupię zwykłą pułeczkę plastikową a pionową zasłonię częściowo szafką. Rewelacji nie będzie ale przynajmniej nie będzie raziło, bo teraz nie mogę na to patrzeć icon_evil.gif
Dziękuję.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.