To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ginekolog + usg w kielcach?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
izamr
Polećcie mi ginekologa, który ma u siebie w gabinecie usg (także to dopochwowe). Najlepiej od razu położnika ( a już super jesli z Czarnowa) i w przystępnej cenie. Jak znacie aktualne ceny, to też prosze o info.
śmieszek
Iza, ja mogę polecić dr Jezierskiego. przyjmuje na pl. Wolności. W zeszłym roku brał chyba 50 zł za wizytę. Sprzęt ma super i chyba przyjmuje na Czarnowie, ale nie jestem pewna.
W którymś wątku dziewczyny pisały na ten temat, ale nie pamiętam gdzie - poszukaj icon_wink.gif
sdw
Z Czarnowa to nie wiem ale z czystym sumieniem mogę polecić Sławka Grelewskiego z Prostej. Przyjmuje na Paderewskiego, ma wszytsko to, co chcesz. Jeśli nic sie nie zmieniło wizyta kosztuje 60 zł w tym USG (jak trzeba). Cięzarne pierwsze USG maja w cenie wizyty pozostałe po 40 zł co uważam za jawna niesprawiedliwosć ale mu wybaczam bo to jedyny ginelkolog, który mi jeszcze nie podpadł.
Edytkax
smieszku a nie pomyliłas sie przypadkiem? Wiem, ze z czarnowa lekarz który przyjmuje na placu Wolności to Niziurski. Ma Usg u siebie w gabinecie, pacjentki go chwala ja ososbiście od niego nie chodziłam. ja pozostaje wierna dr Szczurkowskiej
śmieszek
CYTAT(Edytkax)
smieszku a nie pomyliłas sie przypadkiem? Wiem, ze z czarnowa lekarz który przyjmuje na placu Wolności to Niziurski. Ma Usg u siebie w gabinecie, pacjentki go chwala ja ososbiście od niego nie chodziłam. ja pozostaje wierna dr Szczurkowskiej

No pewnie, że masz rację Nie wiem skąd mi się to wzięło.... icon_eek.gif
aneta2
Marcin Misiek (ale z Prostej) przyjmuje pryw na Wojska Polskiego 28A (pn i sr od 17 i sob od 11ej, jesli bedziesz zainteresowna podam Ci jego tek kom to sie umowisz)
Ma b dobry sprzet do USG, zreszta interesuje sie wszelkimi nowinkami i ma sporo nowosci w swoim gabinecie Prowadzil moje dwie ciaze i jestem zadowolona Wizyta w tym USG obecnie chyba 60zl
amama2
Dr Niziurski - super ginekolog położnik z Czarnowa. prowadził moje obie ciąże. W ubiegłym roku cena wizyty to było 70 zł a USG 50 zł.
aneta
paulap
CYTAT(aneta2)
Marcin Misiek (ale z Prostej) przyjmuje pryw na Wojska Polskiego 28A (pn i sr od 17 i sob od 11ej, jesli bedziesz zainteresowna podam Ci jego tek kom to sie umowisz)
Ma b dobry sprzet do USG, zreszta interesuje sie wszelkimi nowinkami i ma sporo nowosci w swoim gabinecie Prowadzil moje dwie ciaze i jestem zadowolona Wizyta w tym USG obecnie chyba 60zl


Oczywiście popieram icon_smile.gif
k2bzyk
Pracuję z Miśkiem i wiem ,że właśnie nabył bardzo nowoczesny sprzęt do USG, ale jeśli mam doradzić to na codzień pracuje on na onkologii a jeśli chodzi o ciążę to lepiej wybrać lekarza na codzień pracującego na położnictwie, choć nie ukrywam,że jest naprawdę niezłym ginekologiem. icon_lol.gif
izamr
Dzięki bardzo za opinie. Chyba zdecyduję się na Niziurskiego. Pamietam go ze szpitala. Sympatyczny gość.
sdw
Kasia, niezlym mówisz? icon_rolleyes.gif icon_confused.gif No to moze mu sie odmieniło (teraz paula wywraca oczami i mnie dusi w myślach icon_lol.gif ). Onkologiem moze jest do rzeczy ale położnikiem, przynajmniej jeszcze trzy lata temu, był do bani icon_confused.gif Później z gos.ciem już kontaktu nie miałam z czego sie niezmiernie cieszę icon_lol.gif Ale..., jak to było wink.gif ? Praktyka czyni mistrza? wink.gif
aniapatryk
Moj ginekolog z Kosciuszki ma tez USG, Dr Wydrzyński. Dla mnie gin super, ale sprzet ma tylko za 60 tys wink.gif , wiec nie jest on najwyzszej klasy icon_smile.gif
paulap
CYTAT(wiolontela)
Kasia, niezlym mówisz?  :roll:   icon_confused.gif  No to moze mu sie odmieniło (teraz paula wywraca oczami i mnie dusi w myślach  :lol:  ).  Onkologiem moze jest do rzeczy ale położnikiem, przynajmniej jeszcze trzy lata temu, był do bani  :?  Później z gos.ciem już kontaktu nie miałam z czego sie niezmiernie cieszę  :lol:  Ale..., jak to było  :wink:  ? Praktyka czyni mistrza?  :wink:



Paula nie wywraca oczami bo bardzo jest chora. Ale jakby była zdrowa to by do Ciebie tam pojechała i by Cię chyba udusiła icon_wink.gif
k2bzyk
#Wiola ja pisać "Misiek dobry ginekolog" bo co do położnika to nie mam prawa się wypowiadać. 06.gif
mamuśka.chłidzw
Dr Maciejewski z Prostej. Przyjmuje prywatnie i w przychodni przyszpitalnej. Prowadził moje dwie ciąże. Ma nowoczesny sprzęt. Cena wizyty 60zł (aktualne bo byłam w tym miesiacu).Rzeczowy gość. Jesli jesteś zainteresowana daj znać, powiem szczegóły
sdw
Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on małomówny raczej wink.gif Alke za to jak bada icon_eek.gif Nie czuc nic. NIC icon_eek.gif
śmieszek
CYTAT(wiolontela)
Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on małomówny raczej  :wink:  Alke za to jak bada  :shock:  Nie czuc nic. NIC  :shock:

to może on jednak nie bada icon_eek.gif icon_wink.gif
mamuśka.chłidzw
CYTAT(wiolontela)
Tak, Maciejewskiego tez polecic moge. Tylko on małomówny raczej  :wink:  Alke za to jak bada  :shock:  Nie czuc nic. NIC  :shock:

Fakt, że gaduła nie jest, ale na wszystkie pytania odpowie i ma duże doświadczenie. Posiada nowoczesny sprzęt USG. Ja mam bynajmniej o nim dobre zdanie. icon_wink.gif
izamr
dziękuje. zdecydowałam sie na dr. Niziurskiego, bo mialąm juz z nim kontakt. bardzo przyjemny i rzeczowy lekarz.
oliweczkas
Polecam Dr Polak. Pracuje w szpitalu na Czarnowie a prywatnie przyjmuje na Placu Wolności w tym gabinecie co Dr Niziurski. Przyjmują na zmianę. Ona w poniedziałki i środy od 16 do 19. Polecam, jest miła i kompetentna. Robiła mi cesarskie cięcie.Za wizytę bierze 50-60 zł.
aniapatryk
Dzis własnie rozmawiałam z kolega ginekologiem i powiedzial ze jesli chodzi o najlepszy sprzęt USG ma jednak dr Misiek, ponad 300 tys kosztowało, wiec chyba jest faktycznie niezły sprzęcik icon_smile.gif
sdw
Sprzęt moze i ma ale i tak bym do niego nie poszła icon_confused.gif
paulap
A ja tylko do niego wink.gif I nie tylko dlatego, że sprzęt ma dobry wink.gif
śmieszek
Ale przecież ciążę może prowadzić kto inny, a USG robić kto inny. Ja tak miałam, bo moja gin nie miała aparatu i jakoś jest ok. wink.gif
sdw
Kasia, nawet na USG bym nie poszła icon_rolleyes.gif Chyba, zeby ,mnie wołami pod groźbą smierci ciągnięto icon_lol.gif
Edytkax
Słuchajcie ale dobry sprzęt to jeszcze nie wszystko, większość lekarzy ma w miarę ok sprzęt a poza tym tzreba jeszcze być dobrym specjalistą i dobrze widzieć na tym sprzęcie, nie twierdzę, zę dr Misiek tego nie potrafi gdyż nie znam go, nie słyszałam o nim żadnych opinii i nie byłam u niego nigdy.
aniapatryk
No dobra to kto w Kielcach ma zaj..........sprzet USG i zna sie na tym co tam widzi, chodzi mi konkretnie o płec dziecka(za jakis czas oczywiscie), zrobienie morfologii dziecku w płodzie itp.
Według mnie moj Gin jest super, niestety USG ma kiepskie, wiec dlatego chcialabym isc na USG do kogos innego.
śmieszek
CYTAT(aniapatryk)
No dobra to kto w Kielcach ma zaj..........sprzet USG i zna sie na tym co tam widzi, chodzi mi konkretnie o płec dziecka(za jakis czas oczywiscie), zrobienie morfologii dziecku w płodzie itp.
Według mnie moj Gin jest super, niestety USG ma kiepskie, wiec dlatego chcialabym isc na USG do kogos innego.

Ja bym poszła do Miśka - zabierz ze sobą kasetę VHS, na pewno ma możliwość nagrania. My mamy takie nagranie i jest to super pamiątka.
Jeśli jednak będziesz miała wątpliwości co do płci do przejdź się do dr Lepiarczyka. Nie ma najnowszego sprzętu, ale jest bezbłedny w odczycie USG - słyszałam to już od wielu kobiet i od położnych (z różnych szpitali). Sama u niego własnie dowiedziałam się, że będę mieć córeczkę o to on nagrał pierwszy filmik z jej udziałem wink.gif
Edytkax
Hm nie wiem jaki jest najlepszy ale co do płci to słyszałam o dr Lepiarczyku, że on ponoć sie nie myli i określa bezbłędnie płeć dziecka. jest dość mrukowaty, też istnieje możliwość nagrania VHS. A jak to morfologię płodu? Czyżby były jakies kłopoty z dzidzią?
paulap
Ja oczywiście jeszcze w obronie Miśka. Chodzę do niego już dobre 5 lat. Chodziłam do wielu lekarzy, nawet kiedy juz zaczęłam chodzić do wyżej wymienionego. U mnie akurat sprawdził się i powiem więcej "wkręciłam" do niego żeńską część mojej rodsziny i sporo koleżanek i wszystkie są bardzo zadowolone. I chodzi tu nie tylko o sprzęt, ale przede wszystkim podejście... W naszym przypadku rewelacyjne podejście do pacjenta. Ja miałam sporo kobiecych problemów trafiłam do "dziwnych" lekarzy, leczyłam się na onkologii, powiedzieli mi ze nie prawdopodobinie nie bedę mogła mieć dzieci (a jeden lekarz wprost powiedział że on takiej baby to by nie chciał mieć, co to mu dzieci nie urodzi i w ogóle jakaś taka po "przejściach" jest). Dr M. bardzo szybko postawił trafną diagnozę. W ciążę "z nim" zaszłam szybciutko i dzięki Bogu do tej pory dawne dolegliwości delikatnie mówiąc nie wróciły.

To tyle!!! Ja Jego polecam i tyle icon_lol.gif
aniapatryk
Oj Lepiarczyk to juz mnie zrobil kiedys bezpłodna, a potem w szpitalu, ja 10 dni po terminie, a on mi mowi ze ja jeszcze mam miesiac do porodu icon_smile.gif . Prawie sie ze smiechu popłakałam Dzięki wielkie za tego faceta.
Nie Paula z dzidzia ok, podalam tylko taki przykład z ta morfologia, bo to oznacza ze sprzet dobry icon_wink.gif .
Był kiedys dr. Rogula, wyjechal niestety, brał 40 zł za USG i badał wlasnie wszystko dokładnie , badanie trwalo równą godzine czasu.


PAULA pisalam do ciebie priv o przedszkolu, nie dostalas???
mamuśka.chłidzw
wiec ja równiez napisze o Miśku:
1. robił mi cc i uratował mi syna. Potem nie zależnie od obchody przychodził do mnie i pytal jak sie czuje i ogladał blizne. Byłam w szoku, że interesuje sie pacjentka do tego stopnia. Uprzedzę domysły i powiem, że zadnej koperty nie było, gośc mnie widział pierwszy raz w życiu jak ja jego. wink.gif

2. Podczas drugiej ciązy na finiszu, po terminie, miałam robione 2 razy USG. To on prawidłowo przewidzial wage dziecka, powiedział ze mam mało wód płodowych.Inny lekarz tydzień wczesniej pomylił sie bagatela prawie kilogram, co w moim przypadku miało znaczenie, bo oznaczało ze czeka mnie kolejna cc. Dzis porównujac obydwa porody, dziekuje Bogu ze drugi był naturalny.

Natomiast jakim jest lekarzem prowadzącym nie moge nic powiedziec.
sdw
Paula, ja do niego nie chodziłam ale widziałam go, ze tak powiem, w akcji icon_wink.gif Byc moze podejscie do pacjentek prywatnych super-hiper-kolorowe ale pacjentki, to nie tylko te, które na odchodne wreczają papierowe karteczki o nienajniższych nominałach. Też te, które spotyka w szpitalu i są mu obce. I powiem ci - nie ma do nich serca, nie jest miły, ba wisza mu jak kilo kitu icon_confused.gif Lekarzowi. Położnikowi icon_exclaim.gif Widziałam go odbierającego skomplikowany poród, słysząłam teksty rzucane do kobiet po poronieniach, i tych, które były po zabiegu usuniecia macicy (młode dziewczyny, dla których był to rawdziwy dramat). Widziałam, słyszałam i zdanie mam jakie mam. Nie twierdzę, ze nie nabył z czasem praktyki, że nie moze postawić trafnej diagnozy, ze nie jest specjalistą w tym co robi. Ale na lekarza sie nie nadaje. Przynajmniej nie na położnika icon_confused.gif Wcześniej napisałam, ze to trąba nie lekarz - kajam sie - trąba nie położnik. Blizszy kontak z nim miałam kilka lat temu, lekarzem (a przede wszytskim dlagnostykiem) wówczas dobrym nie był. Byc moze praktyka z niego mistrza uczyniła icon_wink.gif Ja jednakowoż gdybym była taka "pacjentka z ulicy" nie pozwoliłabym, zeby mnie choc dotknął. Nie on. I nie po tym, co mi zrobił icon_confused.gif Do spółki z G., wówczas ordynatorem.
mamuśka.chłidzw
CYTAT(wiolontela)
Paula, ja do niego nie chodziłam ale widziałam go, ze tak powiem, w akcji  :wink:  Byc moze podejscie do pacjentek prywatnych super-hiper-kolorowe ale pacjentki, to nie tylko te, które na odchodne wreczają papierowe karteczki o nienajniższych nominałach. Też te, które spotyka w szpitalu i są mu obce. I powiem ci - nie ma do nich serca, nie jest miły, ba wisza mu jak kilo kitu  :?  Lekarzowi. Położnikowi icon_exclaim.gif  Widziałam go odbierającego skomplikowany poród, słysząłam teksty rzucane do kobiet po poronieniach, i tych, które były po zabiegu usuniecia macicy (młode dziewczyny, dla których był to rawdziwy dramat). Widziałam, słyszałam i zdanie mam jakie mam. Nie twierdzę, ze nie nabył z czasem praktyki, że nie moze postawić trafnej diagnozy, ze nie jest specjalistą w tym co robi. Ale na lekarza sie nie nadaje. Przynajmniej nie na położnika  :?  Wcześniej napisałam, ze to trąba nie lekarz - kajam sie - trąba nie położnik. Blizszy kontak z nim miałam kilka lat temu, lekarzem (a przede wszytskim dlagnostykiem) wówczas dobrym nie był. Byc moze praktyka z niego mistrza uczyniła  :wink:  Ja jednakowoż gdybym była taka "pacjentka z ulicy" nie pozwoliłabym, zeby mnie choc dotknął. Nie on. I nie po tym, co mi zrobił  :?  Do spółki z G., wówczas ordynatorem.


hmm to może ja nazwiska myle lub osoby. Czy ten pan jest dośc młody, łysy i pulchny na twarzy? bo juz sama nie wiem skąd tak różne opinie Wiola mamy o nim icon_confused.gif
Edytkax
Aniu to ja pytałam czy coś sie z dzieckiem dzieje. jesli chodzi o Lepiarczyka to ja nie znam go od tej strony. Mówię tylko, że słyszałam od bardzo wielu osób, ze on robi dobrze usg i nieomylnie okresla płeć dziecka. Jakim jest ginekologiem to niestety nie wiem. A co do naszych dyskusji to powiem tak: każdy ale to każdy lekarz ma dobre i złe opinie, nie ma nieomylnych i cudownych lekarzy - kązdy coś ma na sumieniu, tak uważam.
sdw
Czy on teraz jest łysy to ja nie wiem icon_rolleyes.gif Kiedym go ostatnio widziała to był wysoki, zupełnie nie łysy a wrecz przeciwnie wink.gif i ciemnowłosy. Dobrze zbudowany, nawet grubawy chwilami wink.gif Łysawy i okrągły na twarzy był Misiak. Blondyn. Średniego wzrostu.
aniapatryk
CYTAT(Edytkax)
Aniu to ja pytałam czy coś sie z dzieckiem dzieje. jesli chodzi o Lepiarczyka to ja nie znam go od tej strony. Mówię tylko, że słyszałam od bardzo wielu osób, ze on robi dobrze usg i nieomylnie okresla płeć dziecka. Jakim jest ginekologiem to niestety nie wiem. A co do naszych dyskusji to powiem tak: każdy ale to każdy lekarz ma dobre i złe opinie, nie ma nieomylnych i cudownych lekarzy - kązdy coś ma na sumieniu, tak uważam.

Sorry Edytko icon_redface.gif . Masz zupelną racje , co do opini, co pacjent to inna opinia, podobnie ze szpitalami a zwłaszcza z porodówkami icon_smile.gif
aniapatryk
CYTAT(wiolontela)
Czy on teraz jest łysy to ja nie wiem  :roll:  Kiedym go ostatnio widziała to był wysoki, zupełnie nie łysy a wrecz przeciwnie  :wink:  i ciemnowłosy. Dobrze zbudowany, nawet grubawy chwilami  :wink:  Łysawy i okrągły na twarzy był Misiak. Blondyn. Średniego wzrostu.

Kochane to jest Misiek i Misiak icon_eek.gif icon_eek.gif
agak
Moją ciążę (zagrożoną) prowadził dr. Gutowski. Dla mnie był po prostu cudowny ale też słyszłam na jego temat dużo różnych opinii. Wiem że następnym razem od początku ciąży będę chodzić tylko do niego.
śmieszek
CYTAT(aniapatryk)
CYTAT(wiolontela)
Czy on teraz jest łysy to ja nie wiem  :roll:  Kiedym go ostatnio widziała to był wysoki, zupełnie nie łysy a wrecz przeciwnie  :wink:  i ciemnowłosy. Dobrze zbudowany, nawet grubawy chwilami  :wink:  Łysawy i okrągły na twarzy był Misiak. Blondyn. Średniego wzrostu.

Kochane to jest Misiek i Misiak icon_eek.gif icon_eek.gif

chyba tak.... icon_lol.gif to żeście się dogadały... icon_lol.gif
Edytkax
Tak rzeczywiście dogadałyście się.....biedni lekarze w końcu już niewiadomo kto jest jaki icon_wink.gif
sdw
Tak, jest Misiek i Misiak icon_lol.gif Ale z Paulą to na pewno o jednym gadamy icon_lol.gif
paulap
Bo my zawsze tylko o jednym icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
śmieszek
CYTAT(Edytkax)
Tak rzeczywiście dogadałyście się.....biedni lekarze w końcu już niewiadomo kto jest jaki icon_wink.gif

I jaka krążąca opinia tak naprawede dotyczy którego.... icon_lol.gif
sdw
Moja opinia dotyczy Miśka. Opinia Pauli dotyczy również Miśka. Nie wiemy kogo dotyczy opinia Edyty icon_mrgreen.gif Ale to przez łysinę i pyzowatość icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
mamuśka.chłidzw
CYTAT(wiolontela)
Moja opinia dotyczy Miśka. Opinia Pauli dotyczy również Miśka. Nie wiemy kogo dotyczy opinia Edyty  :mrgreen: Ale to przez łysinę i pyzowatość  :roll:   icon_lol.gif

i nastała światłośc. Oczywiscie, że Wiola mówimy o innych. Ja mówie o Misiaku, vel tym drugim, co to łysawy (zakola ma) i blondyn. Przepraszam za zamieszanie zainteresowanych w temacie.
sdw
No to światłość istotnie nastała bo Misiak to złopty człowiek. Wady ma wink.gif a jakże ale ja chyba czepliwa jestem wink.gif
izamr
CYTAT(agak)
Moją ciążę (zagrożoną) prowadził dr. Gutowski. Dla mnie był po prostu cudowny ale też słyszłam na jego temat dużo różnych opinii. Wiem że następnym razem od początku ciąży będę chodzić tylko do niego.

Gutowskiego zobaczyłam pierwszy raz jak rodziłam. Przystojny, przez pacjentki nazywany "fircykiem w zalotach". ja nie mam żadnych uprzedzeń i opinii o nim, ale lezałam z dziewczyną, która do niego chodziła całą ciażę i bardzo się nią opiekował w czasie i po porodzie. ona polecała
k2bzyk
Co do jakości sprzętu do USG i zdolności to jest jednak tak,że czym lepszy sprzęt tym łatwiejsza interpretacja.Na super sprzęcie nawet laik bez trudu pozna że to rączka czy nóżka a na "cienkim" to trzeba mieć naprawdę duże doświadczenie.
Co do dyskusji o Miśku to go bardzo cenię jako ginekologa ale uważam,że naprawdę dobry i doświadczony położnik to taki,który na codzień w szpitalu zajmuje się ciężarnymi i kobietami po połogu.Niestety Misiek tej zalety nie ma.
śmieszek
bzyczku, gdzie Ty się podziewasz? coraz Ciebie mniej.... icon_cry.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.