To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zatańcz ze mną ..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ulcik
film na zimowe wieczorki / letnie / wiosenne / jesienne ..super miłe kino .. ja polecam serdecznie icon_smile.gif


zauroczona

ulcik
e_Ena
Ja też (zresztą już to gdzieś pisałam) polecam icon_smile.gif. Tylko nie zrażać się początkiem, bo pierwsze 20-30 minut torochę nudnawe się wydaje. Ale na końcu to żałowałam, że to już koniec icon_smile.gif .
galopek
Dziewczyny ja też byłam miło zaskoczona tym filmem.Wspólnie z mężulem się pośmialiśmy i czule trzymaliśmy za ręcę na końcówce.Ja osobiście uwielbiam Sarandon i Richarda więc nawet ten początek był dla mnie fantastyczny icon_wink.gif
Dziewczyny a po wyjściu z kina nie miałyście ochoty zapisać się z mężulkiem na taki kurs i ćwiczyć sobie wieczorkami w domku?
Nam się "marzyciel" włączył po tym filmie i tylko wzdychaliśmy jakby to było fajnie.....
Pozdrawiam!!!!!!!
P.S.Jak lubicie takie kino to polecam "Dziewczyny z kalendarza"...już kiedyś zreszta pisałam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.