To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

witajcie Białostoczanki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Cześć dziewczynki icon_smile.gif
Napewno jest sporo mam z Podlaskiego, tylko niewiadomo czemu nic nie mówią ?? icon_smile.gif
Odezwijcie sie mamy z Białegostoku, może najakąś kaweczke sie razem umówimy, albo tak sobie pogadamy
Pozdrawiam wiosennie..Kasia
Betti
Witam, jestem tu nowa. Mam dwóch urwisków i mieszkam w Białymstoku. Przeglądając to forum uciszyłam się, że są działy regionalne. Ale moja radość trwała krótko bo na naszym jakiś mały ruch icon_sad.gif Dziewczyny piszcie ! icon_smile.gif Będzie nam weselej. Pozdrawiam wszystkie Podlasianki!!
Adusiowa Mama
no, bez przesady , czasami sie odzywamy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

kaweczka- bardzo chętnie icon_biggrin.gif

Betti -witaj na forum icon_smile.gif
Apolonia
No to i ja sie dopisze. Wprawdzie na studia wyjechalam do Warszawy i juz zostalam ale na pytanie skad jestes zawsze odpowiadam, ze z Bialegostoku. Czesto zreszta przyjezdzam do rodzicow.
Zauwazylam upodobanie bialostoczczanek do jednego rodzaju paseczka dla dziewczynki icon_wink.gif)). Pozdrawiam serdecznie.
Beata Białystok
Witajcie białostoczanki icon_smile.gif
kasiarybka
Beata nareszcie wróciłaś icon_smile.gif na forumek icon_smile.gificon_smile.gif

Hurrrrra!!!!!
anonimowy
To jeszcze i ja was powitam. icon_lol.gif icon_lol.gif

Jestem mamą tegorocznego marcowego Maksia i jego starszej siostry Agniesi. Pozdróweczka icon_biggrin.gif
niki
A ten gość to właśnie ja, choć nie chciałabym być tu tylko gościem.
Beata Białystok
Cześć Niki icon_smile.gif
niki
Witaj Beatko, ja również pozdrawiam...


Czuyście jak zakołysało dziś ziemią w Białymstoku?
Beata Białystok
Ja czułam. I to 2 razy.
niki
Ja tylko raz, ale tak porzadnie, że się wystraszyłam. Stolik się trząsł i telepały się kwiatki. A na suficie pękł mi tynk...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.