To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dieta u 6-miesiecznego dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jolanta z
Witam Was dziewczyny i mam pytanie ,co podajecie swoim 6-miesiecznym pociechom,w jakich ilosciach? icon_question.gif .Moja pediatra zaleca podawanie sloiczka 200 g(warzywa,warzywa+miesko)w poludnie ,plus do tego mleko.Problem w tym ,ze moja corcia po oproznieniu tego sloiczka nie ma juz na nic ochoty icon_cry.gif .Karmie ja jeszcze piersia ,wiec matwi mnie to ,ze cycuszek ja nie interesuje.
Mika
nic na siłę -jeśli nie chce więcej -nie dawaj
Jeśli zależy Ci na tym żeby ciągnęła cycusia,daj mniej zupki.Nie jest powiedziane,że dzieci mają jeść w/g odgórnych norm -jedno nie zje nawet 200ml innemu i 300 może być mało.
Możesz też rozłożyć słoiczkowe jedzenie na raty -przed południem pół zupki,po południu drugie pół lub deser owocowy
Sama będziesz widziała czy twoja córeczka się najada-zawsze możesz podać pierś na "dobicie" wink.gif icon_biggrin.gif
Jolanta z
Dzieki Mika za odpowiedz,dzis zrobilam tak jak radzilas ,czyli pol sloiczka w poludnie +cycus;i po poludniu reszta sloiczka + cycus ,musze przyznac ze cycus cieszylsie wiekszym zainteresowaniem icon_smile.gif
Mika
cieszę się,że cycuś wrócił do łask icon_biggrin.gif
teraz już dacie sobie radę icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.