To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

a ja mam już Michałka ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sandraw
no własnie
urodzil sie do wody w szpitalu wojewodzkim 12 lutego icon_wink.gif

i jest ochany, choc absorbujacy hihihi calusy
Małgoś.dz
Sandraw, a Michalek dostał swoją pierwszą kartę pływacką? icon_wink.gif
Mój Kubanek takową posiada. Fajna pamiątka. icon_smile.gif

Całuski dla Was. icon_smile.gif
Tobatka
Gratulacje! icon_wink.gif A lutowe dzieciaki fajne są icon_twisted.gif wink.gif No i na znak zodiaku tez już zapracował - Wodniczek, jak się patrzy! icon_wink.gif
madziula
GRATULACJE i dużo zdrówka dla nowego członka rodziny!
AniaM**
WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Katasia
Gratulacje!!!

icon_lol.gif To kiedy możemy do Ciebie zajrzeć obejrzeć owe cudeńko natury? icon_lol.gif
blaire
A ja sę pochwalę, a co icon_twisted.gif Ja Michalka mam nadzieję zobaczyć dzisiaj. Ale chętnie się z innymi wybiorę na kawkę i ponoszenie Michałka na rękach icon_twisted.gif
irminka2
A co to za przywileje? icon_smile.gif
Katasia , a my to od macochy?

Irmina
sandraw
kochane skrzyknąć się i do mnie na kawcię!!!!!

tylko dajcie znac kiedy cobym była w domku, bo mój michaś to już mając 2 tygodnie odbył nawet podróż do opola na 4 dni icon_wink.gif

kartę pływacką oczywiście że mamy icon_wink.gif wszystkim się chwalimy hihihihi

całuski dla was icon_wink.gif
Katasia
Irmina nie pyskuj, toć ja forumowo pytam! W imieniu wszystkich!
Sama nigdzie nie jadÄ™!
Po prostu tęskno mi do kolejnego spotkania icon_lol.gif
Katasia
Oczywiście gamoń dopiero teraz doczytał, że to pyskowanie to do Blaire icon_redface.gif
blaire
Bo ja to poprostu do sandry ginekologa szłam nie mając pojęcia gdzie iść icon_rolleyes.gif Więc musiała mi wyjaśnić. Trafiłam bez problemu, raz jeszcze dziękuję icon_smile.gif

A Michałek... Mówię wam... "Brzydszego" dziecka w życiu nie widziałam.
A jego włoski icon_lol.gif
No w ogóle taki do schrupania, wiecie....

A na spotkanie oczywiście chętna jestem. Doczekać się nie mogę.
Bo chyba przed majem zdążymy się spotkać, co? W maju Tobatka będzie. No i wtedy na bank coś większego zorganizować trzeba.
nusia
witam
ja za czesto nie pisze brak czasu ale czasami cos skrobne a przynajmniej na bieżąco staram sie czytac

Sandraw gratuluje udanego synka

Jakby co ja tez sie pisze na spotkanko robi sie coraz cieplej to mozna cos w plenerze zorganizowac

A dziewczyny jak tam wycieczka do warszawy do pani Hani- warto było?
Małgoś.dz
CYTAT(nusia)
A dziewczyny jak tam wycieczka do warszawy do pani Hani- warto było?


Jeszcze trochę, a zacznę mysleć, że nie warto. icon_lol.gif Bynajmniej nie dlatego, żeby coś nie tak było z moimi piersiami... wink.gif Raczej dlatego, że teraz nie mogę nigdzie w Gdańsku kupić DOBREGO (znaczy dobrze leżącego i w odpowiednim rozmiarze) biustonosza. Jak proszę o rozmiar 70 E - to kobiety robią takie icon_eek.gif oczy i stukają sie w czoło.
Tragedia, takich rozmiarów w ogóle nie ma.
A wczoraj kobieta na siłę mnie zmierzyła, bo nie wierzyła, że mam 70 pod biustem (sama bym nie uwierzyła wink.gif ) i oczywiście podała stanik 75 B. Nie wspomę, że leżał fatalnie i piersi nie trzymał. icon_lol.gif

Nie miała baba kłopotu - pojechała do stolicy biust naprawiać. icon_lol.gif
M.Madziarek
Sandra, GRATULACJE ! Mały wodniczek, jak mój icon_smile.gif (tylko,ze Nataniel juz nie taki mały hihihi icon_wink.gif )

Gratuluje, dużo zdrowka!

Missy
Katasia
Nusia
Siunia pod koniec kwietnia będzie jechać znowu do Pani Hani. Ja się już zapisałam na listę. icon_lol.gif
nusia
Witam

Moze niedługo znów jakies spotkanko zorganizujemy?

MAm nadzieje że twoja córka juz chodzi, bo mój Gwidus tak biega że za nim nie nadążam icon_biggrin.gif
anonimowy
Nie, Dominika nie chodzi, ale zdaniem pani neurolog ma jeszcze czas icon_confused.gif

Na spotkanko ja zawsze chętna

Katasia
mamaadasia
Gratuluję udanych dzieci i życzę im dużo zdrówka.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.