To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cerazette bralyscie te tabletki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iwonkamalzonka
od urodzenia zazywam tabletki cerazette lekarz powiedzial mi mam je brac bez przerwy wiec jeszcze nie mialam okresu troche mi sie to wydaje dziwne czy wy takze bralyscie te tabletki
przestalam karmic wiec koncze to opakowanie i chce przejsc na inne? polecal mi diane35, bralam je wczesniej przed ciaza ponoc sa dobre i tanie wplywaja dobrze na cere jak bylo u was? doradzcie
agabr
CYTAT(iwonkamalzonka)
od urodzenia zazywam tabletki cerazette
o kurka icon_smile.gif.B
iwonkamalzonka
agnieszkabryndza JEEEEZU od urodzenia dziecka czy ludzie sa tak malo domyslni icon_question.gif jak nic nie mozesz doradzic to lepiej nic nie odpisuj nie zauwazylas paseczka na dole ze mam dzidzie ????????? katastrofa

wiec jak czy ktos bral te tabletki?
pirania
tez je biore tez nie mam okresu oby jak najdluzej icon_wink.gif
grzałka
Chodzi Ci o cerazette, czy o diane35?
Ja biore cerazette, tez bez przerw w opakowaniu, bo tak sie je bierze jesli nie było miesiączki.
agabr
CYTAT(iwonkamalzonka)
agnieszkabryndza JEEEEZU od urodzenia dziecka czy ludzie sa tak malo domyslni  :?: jak nic nie mozesz doradzic to lepiej nic nie odpisuj nie zauwazylas paseczka na dole ze mam dzidzie ????????? katastrofa

wiec jak czy ktos bral te tabletki?
nie zauwazylas ikonki ?.B
Dorcias
Ja biorę Cerazette już od 8 miesięcy, nie mam okresu i jest mi z tym bardzo, bardzo dobrze. Zresztą w ulotce jest napisane, że nie będzie okresu, mogą tylko wystąpić krótkotrwałe plamienia. icon_exclaim.gif

Planuję sie wybrać do swojego gina po zmianę tabletek, ale jakoś idę, idę i narazie dojść nie mogę wink.gif wink.gif wink.gif
iwonkamalzonka
wiecie co ?nie chce znowu miec okresu to jest utrapiene kobiet i bedzie juz zawsze wiec jeszcze jedno opakowanie chyba sobie wykupie odzwyczailam sie od tego krepujacego uczucia, wiecie same..ale kiedys to powroci i znowu cierpienie co miesiac aha to prawda ze po urodeniu dziecka bole menstruacyjne sa mniej bolesne?
tak powiedziala mi pielegniarka w szpitalu choc moja kolezanka temu zaprzaczyla?
ja osobiscie mialam bardzo bolesne wec obawiam sie ze znowu bede jechac na tabletkach
semi
Hmmm, ja miałam odwrotnie - w trakcie brania drugiego opakowania przytrafiło mi się tak silne krwawienie, że musiałam przestać je brać. A szkoda, bo poza tym żadnych efektów ubocznych. Diane 35 też kiedyś brałam, dobrze je tolerowałam i faktycznie drogie nie były, ale o ile dobrze pamiętam to są tabletki dla osób mających jakieś problemy hormonalne. Ja je brałam w związku z zaburzeniami cyklu. Ale to już dawno było i nie pamiętam dokładnie. A jesli chodzi o mniej bolesne miesiączki po urodzeniu dziecka to u mnie się potwierdziło icon_biggrin.gif . I jest to coś, co cieszy mnie niezmiernie:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.