To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tabletki hormonalne bez przerwy - pilne!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

addera
Mam zamiar przesunąć miesiączke. No muszę icon_confused.gif Chciałabym rozpocząć drugie opakowanie tabletek zaraz po pierwszym i teraz mam dylemat : czy ciągnąc drugie opakowanie do końca (czyli następne 21 dni), czy przerwać np. po 5-6 dniach, zrobić 7-dniową przerwę i zacząc nowe opakowanie ?
No kurcze sama nie wiem co mam zrobić ? icon_rolleyes.gif
Kaszanka
To zależy kiedy chcesz mieć okres. Albo bierzesz parę dni i przerwa albo do końca opakowanie. Pytałam się o to ostatnio ginekologa.
addera
CYTAT(Kaszanna)
To zależy kiedy chcesz mieć okres. Albo bierzesz parę dni i przerwa albo do końca opakowanie. Pytałam się o to ostatnio ginekologa.


Czyli jakbym ciągneła dwa opakowania bez przerwy to też nic by się nie stało ? No bo teraz mysle, że jak przerwę po kilku dniach to resztę opakowania musiałabym wywalić icon_rolleyes.gif , bo potem się pogubie icon_wink.gif
Mika
nie musisz wywalać -możesz zostawić do "następnego razu" wink.gif miałabyś opakowanie awaryjne
marghe.
Add.. ale uprzedzam,ze nie zawsze sie to przesunięcie udaje icon_sad.gif
addera
CYTAT(Mika)
nie musisz wywalać -możesz zostawić do "nastÄ™pnego razu"  :wink:  miaÅ‚abyÅ› opakowanie awaryjne


A widzisz Mika, nie pomyślałam, o następnej awarii icon_wink.gif
addera
CYTAT(marghe.)
Add.. ale uprzedzam,ze nie zawsze sie to przesunięcie udaje icon_sad.gif


marghe, zależy mi bardzo przynajmniej na dwóch, trzech dniach.
Ostatnią tabletke z opakowania biorę jutro, a w sobote nie może mi się rozpocząć miesiączka, no nie może i już. Mam badania i muszę być "czysta" icon_wink.gif A mi po tabletkach to własnie tak zaraz na drugi dzień pojawia sie krwawienie. No kurcze głupio wyszło, ale nie mogę przesunąć badań, bo za daleko musze jechać icon_confused.gif A im szybciej, tym lepiej icon_confused.gif
amania
Addera, ja tak sobie przesuwałam masę razy.
Tzn. brałam dwa opakowania pod rząd i jeden okres mi "wypadał".
Fajne to było, że aż w przesadę popadłam icon_redface.gif
W każdym razie raz na jakiś czas można wink.gif
Tobatka
Ja przesuwałam maksymalnie o tydzień, bo dłużej nigdy mi nie było potrzebne. Stosowałam ten trik tylko wtedy, kiedy naprawdę musiałam....
addera
Dziekuje dziewczyny .

Tobatka , no własnie jest taka sytuacja, że naprawde muszę icon_confused.gif
Stwierdziłam, że skoro i tak przesuwam, to wezmę całe opakowanie wink.gif
milly
tak tylko jeszcze wtrącę, że możesz mieć plamienie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.