To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wszystkie starające połączmy się!!! :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
OlivkaMamaNorbercika
Wszystkie dziewczyny intensywnie starające się o dzidziusia - połączmy się, a będzie nam raźniej icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

Mi w końcu udało się przekonać męża do drugiego dzidziusia icon_biggrin.gif
Mam nadzieję, że szybko zaciążę i będę mogła skoczyć do wątku "ciąża i poród" icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
AlicjaGD
Zgłaszam się icon_smile.gif Obecna icon_lol.gif
OlivkaMamaNorbercika
U mnie w tym cyklu owulacji jeszcze nie było icon_sad.gif Dziś rano miałam temperatukę 36,4 więc mam ciągle pierwszą fazę cyklu icon_sad.gif

A co słychać u Ciebie Alicjo icon_question.gif
Pozdrawiam icon_exclaim.gif
AlicjaGD
U mnie Olivko zero zmian od wczoraj icon_smile.gif Nadal czekam na miesiączke icon_rolleyes.gif Właśnie teraz idę wcinać Folik i witaminki icon_smile.gif

Miłego dzionka
OlivkaMamaNorbercika
Ojeku zaczyna mi się pojawiać śluz płodny icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif Czyżby owulacja była tuż tuż icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_smile.gif
oliweczkas
Życzę Wam powodzenia w staraniach o maleństwo. Ja na drugie poczekam jakieś...5 lat.
OlivkaMamaNorbercika
[quote=oliweczka4]Życzę Wam powodzenia w staraniach o maleństwo. Ja na drugie poczekam jakieś...5 lat.

Dziękuję oliweczko icon_smile.gif

Ja też planowałam poczekać z drugim maluszkiem jakies 5 lat, ale mój instynkt macierzyński już mnie przypilił 08.gif
OlivkaMamaNorbercika
Owulacji na razie ani widu ani słychu icon_sad.gif Dzisiejsza temperaturka to tylko 36,1 icon_sad.gif buuuuuuu 13.gif

Alicjo, a słychać u Ciebie icon_question.gif icon_smile.gif
galopek
Dziewczyny zadroszczę Wam!!!!!My ostatnio z mężem zaczynamy się zastanawiać, stwierdziliśmy,że jakoś dalibyśmy sobie radę finansowo...więc może niebawem do Was dołączę...jeszcze tylko muszę poracować nad swoim zdrowiem........tymczasem wszystkim życzę upojnych i owocnych nocy w dni płodne!!!!!!!!!!!!!
AlicjaGD
Olivko u mnie chyba niedługo będzie miesiączka icon_smile.gif tak jakoś pobolewa mnie brzusio icon_smile.gif Ciesze się bo będę mogła zacząć po miesiączce konkretne staranie sie icon_smile.gif

Galopek my też się zastanawialiśmy czy damy radę finansowo bo ja niestety nie pracuje ale po dłuższych przemyśleniach stwierdziliśmy że damy rade icon_smile.gif Zresztą nie okłamujmy się, nigdy nie ma odpowiedniego czasu na bobaska a latka nam lecą więc nie ma na co czekać icon_smile.gif
galopek
Alu my nadal w trójkę tkwimy w kawalerce ale na jesień mamy szanse na większe lokum stąd nasze przebąkiwania o następnym szkrabie...dam Wam znać kiedy po przemyślunku zaczną się działania...zresztą mam nadzieję,że wtedy Was już w tym wątku nie bedzie icon_smile.gif
OlivkaMamaNorbercika
U mnie temperaturka cały czas niska icon_mad.gif
Za to pobolewają mnie jajniki i sporo śluzu, więc mam wielką nadzieję, że w tym cyklu pojawi się jeszcze owulacja...

Alicjo a co u Ciebie icon_question.gif
AlicjaGD
Olivka zbliża się miesiączka małymi kroczkami bo pobolewa mnie brzuszek icon_smile.gif
OlivkaMamaNorbercika
A może ten ból brzuszka spowodowany jest zagnieżdżanie się dzidziusia, a nie zbliżającą się @ icon_question.gif icon_mrgreen.gif
AlicjaGD
Ja poczekam sobie jeszcze z 5 dni i jak nie dostanę @ to zrobie teścik icon_smile.gif

A jak tam u Ciebie Olivko icon_question.gif
OlivkaMamaNorbercika
Alicjo u mnie nic nowego icon_sad.gif Temperaturka cały czas niska icon_cry.gif Zaczynam się denerwować czy będę miała w ogóle owulacje w tym cyklu icon_cry.gif
ijaa_ijaa
Nie myśl tyle o owulacji bo ona wtedy jak na złośc się spóźnia. icon_confused.gif
Tak jak było u mnie. 2 tygodnie później niż zakładały wszelkie obliczenia. icon_confused.gif
Będzie dobrze. Cierpliwości.
Trzymam kciuki.
AlicjaGD
To całe staranie się o dzidziusia, pomiary, wymiary icon_razz.gif itp itd to normalnie jakaś poważna procedura icon_twisted.gif Nie ma to ja wpaść bez żadnego przygotwania tak jak większość moich koleżanek icon_lol.gif
AlicjaGD
Ale jak tu nie myśleć o owulacji, jak tu nie brać Foliku jak chce się jak najlepiej dla siebie i swojego przyszłego dzidziusia.
Te myśli są czasami dobijające icon_rolleyes.gif czy się udało icon_question.gif czy uda się tym razem icon_question.gif
Ehhh czas pokaże icon_rolleyes.gif
AlicjaGD
Olivka dostałam @ icon_lol.gif Teraz lece na stronke niemiecką wyliczyć sobie dni płodne icon_lol.gif

Pozdrawiam serdecznie
ijaa_ijaa
https://www.babyhopes.com/ovulation-calendar/
polecam, angielski to bardziej cywilizowany język icon_lol.gif
AlicjaGD
Nieważne jaki język i tak można sie domyśleć o co chodzi icon_lol.gif Mi w tym niemieckim jak i angielskim wychodzi to samo icon_lol.gif

5 kwietnia szalejemy z mężusiem do upadłego icon_twisted.gif
ijaa_ijaa
I leżec 1,5 godziny ze skrzyżowanymi nogami icon_lol.gif
OlivkaMamaNorbercika
Alicjo a Ty masz regularne cykle icon_question.gif

Dziewczyny obawiam się, że moje hormony są trochę rozlegulowane za sprawą leku, który brałam blisko 9 m-cy. Lek ten (SERONIL- lek o działaniu przeciwdepresyjnym) zaburza cykl miesięczny poprzez podwyższanie poziomu prolaktyny icon_rolleyes.gif Blokuje owulację, a cykle trwają nawet po 2 miesiące, czego zresztą ostatnio doświadczyłam icon_confused.gif icon_confused.gif

Seronil odstawiłam tydzień temu, a na obniżenie poziomu prolaktyny zażywam ziołowy preparat Castagnus i wit. B6 w dużych dawkach.
Konkretnych badań w kierunku prolaktyny nie robiłam, ponieważ czytałam, że po odstawieniu leku przeciwdepresyjnego wszystko powinno się unormować. Oby tylko jak najszybciej icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
OlivkaMamaNorbercika
Alicjo, 5 kwietnia będę mocno trzymała za Ciebie kciuki icon_exclaim.gif icon_lol.gif
OlivkaMamaNorbercika
Ijaa_ijaa a jak miewa się Twoja Fasolka icon_question.gif Widziałaś ją już na USG icon_question.gif A może byłaś już u lekarza icon_question.gif
Pozdrawiam icon_exclaim.gif przytul.gif
ijaa_ijaa
Moja szaro-biała kropka ma się chyba nieźle, bo rośnie. W czwartek ide na 3 USG i mam nadzieję, że wreszcie zobaczę to migające serducho.
AlicjaGD
Olivko tak mam regularne cykle icon_smile.gif

Ijaa ijaa dopiero teraz zauważyłam, że jesteś z Gdyni icon_rolleyes.gif Witaj sąsiadko icon_lol.gif Dąbrowa pozdrawia icon_cool.gif

Tak mnie muli brzucho i mnie zalewa że normalnie nie wytrzymuje ale na pocieszenie dostałam już na zająca od rodziców kosmetyki z Avonu a mężuś zamówił mi fajną torebeczkę icon_smile.gif Jednak kobiecie na ból i zmartwienia pomagają zakupy i prezenty icon_wink.gif icon_lol.gif
ijaa_ijaa
Alicja ja mieszkam w Wielkim Kacku. Faktycznie po sąsiedzku.
icon_biggrin.gif
AlicjaGD
Cześć dziewczyny icon_smile.gif Jak mija poranek?? Mnie strasznie muli brzusio i normalnie mam zalew icon_cry.gif , pogoda już mnie zaczyna dobijać i do tego jeszcze dowiedziałam się, że idol rasy psów którą kocham zostanie tatusiem i będą malutkie a ja już mam wielgaśnego psa i mogę tylko pomarzyć o pięknych szczeniakach icon_sad.gif

Ijaa ijaa nawet bardzo po sąsiedzku icon_smile.gif Możemy się kiedyś umówić na jakąś kawke icon_smile.gif

Olivko co u Ciebie icon_question.gif
ijaa_ijaa
Od rana nic ciekawego, leżę plackiem bo znowu zakrwawiło. Do czwartku żyję w stresie bo wtedy idę do lekarza.
Na kawkę bardzo chętnie, jak już wszystko będzie dobrze.
AlicjaGD
O kurcze no to leż i się nie ruszaj MUSI być dobrze trzymam kciuki
OlivkaMamaNorbercika
Ijaa_Ijaa a bierzesz Luteinę icon_question.gif icon_exclaim.gif Łykaj także No-spe i magnez icon_exclaim.gif
Ja też plamiłam będąc w ciąży z Norbusiem do 10-tego tygodnia conajmniej icon_exclaim.gif
Pozdrawiam Cię icon_exclaim.gif przytul.gif Zobaczysz będzie dobrze icon_exclaim.gif


U mnie bez zmian. Z tym, że bardzo bolą mnie jajniki. Mam nadzieję, że to na owulację... Ja niestety mam właśnie bardzo bolesne owulacje.
ijaa_ijaa
Taaak. Łykam Duphaston w takich dawkach, że pewnie nieługo będę rozmiaru słonia. Nospę też łykam i jeszcze Folik co razem daje 10 tabletek dziennie. icon_biggrin.gif
anonimowy
Ijaa, będzie dobrze, relaksuj się i dbaj o siebie icon_smile.gif Trzymam kciuki za czwartkowe usg, ja właśnie w poniedziałek zobaczyłam bijące serduszko icon_smile.gif
ijaa_ijaa
Mam nadzieję, że coś tam wreszcie zamiga na tym ekranie.
To będzie 3 USG i czas najwyższy pokazac, że żyję.
Pewnie się tyłkiem wystawił i dlatego nic nie widac. icon_wink.gif
AlicjaGD
Tak mnie zalewa, że chyba zbankrutuje niedługo icon_lol.gif Już się nie mogę doczekać 5 kwietnia icon_rolleyes.gif To będzie dzień prawdy icon_lol.gif Dobra już przestaje o tym myśleć icon_arrow.gif teraz mam inny problem icon_rolleyes.gif ósemka znowu nie daje mi żyć, wyłazi i wyłazi i wyleźć nie może icon_confused.gif

Dobrej nocki dziewczyny
OlivkaMamaNorbercika
Alicjo spójrz na to z innej strony - być może to już Twój ostatni okres przed ciążą icon_smile.gif Więc będziesz miała naprawdę długą przerwę w miesiączkowaniu icon_biggrin.gif

Ja będę zaraz dzwonić do przychodni i spróbuję zapisać się na usg jeszcze przed świętami. Chcę sprawdzić czy miałam owulację, bo mam problemy z odczytaniem tych zygzaków, które wyszły mi z pomiarów temperatury.

Ijaa_Ijaa a co u Ciebie słychać icon_question.gif

Pozdrawiam Was serdecznie icon_exclaim.gif przytul.gif
OlivkaMamaNorbercika
Udało mi się zapisac na dziś na 16.30 na USG icon_smile.gif Proszę trzymajcie kciuki by wynik był pomyślny icon_biggrin.gif

Dam znać co i jak wieczorkiem icon_smile.gif
ijaa_ijaa
Ja sobie leżę w łóżku i czekam jutrzejszego USG.
Dzisiaj znowu wampiry zabrały mi probówkę krwi icon_confused.gif i popołudniu będę wiedziała czy rośnie.
Czy ktoś ma jakiś pomysł co można robic w domu przez cały dzień siedząc tylko z psem icon_question.gif
AlicjaGD
Olivko trzymam mocno kciukolce icon_lol.gif

Ijaa Ijaa hmmm sama cały dzień z psem icon_rolleyes.gif no nie wiem co można robić. Ja też tak czasami mam z tym, że nawet z psem nie mogę sie pobawić bo on cały dzień śpi icon_evil.gif Może poczytaj jakąś książke, gazetki, zrób sweterek na drutach icon_twisted.gif prześpij się.
A tak z głupiej ciekawości zapytam jakiego masz psiaka bo ja mam hopla na punkcie psiaków icon_redface.gif icon_lol.gif
ijaa_ijaa
Mój pies to mieszanka owczarka niemieckiego z czymś. W latach szczenięcych przypominał małego rotweilera. Teraz bardziej podobny do wilka. Ma 3,5 roku zachowuje się dokładnie tak samo jak miała 3,5 miesiąca. icon_twisted.gif A teraz dodatkowo odbija mu na wiosnę i biega jak szalona po całym domu. Sweterki na drutach będę dziergac jak już wszystko będzie dobrze na USG. Czyli od jutra icon_biggrin.gif
anonimowy
Alicjo, może by tą ósemkę tak ciachnąć - zaraz będzie po kłopocie icon_smile.gif .
AlicjaGD
Cathleen nieeeeeeeee tylko nie to icon_lol.gif Ja ogólnie bardzo lubię wizyty u dentysty ale wyrwać zęba sobie nie dam no chyba, że pod maksymalnym znieczuleniem icon_lol.gif
ijaa_ijaa
Kup sobie żel na ząbkowanie. icon_lol.gif
AlicjaGD
Ijaa Ijaa icon_lol.gif dam rade. Ta ósemeczka wychodzi okresowo raz na jakiś czas i wyjść cała nie może icon_twisted.gif
ijaa_ijaa
HCG 22111. Jest dobrze. icon_biggrin.gif
OlivkaMamaNorbercika
Ijaa_Ijaa super wynik icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif Cieszę się razem z Tobą icon_exclaim.gif icon_smile.gif przytul.gif

Ja za chwilkę wychodzę na usg i bardzo się denerwuję czy wszystko jest ok icon_neutral.gif
ijaa_ijaa
Na pewno będzie dobrze icon_smile.gif . Czytałam o tym leku co brałaś. Metabolizuje się do 9 dni. Więc pewnie już go w tobie nie ma i wszystko wraca do normy. icon_razz.gif
Pewnie niedługo będziemy impreza.gif
madzia_sloneczko
Dziewczyny,
po Świętach dolączam do Was i mam nadzieje, ze szybciutko znajdziemy sie na "ciazy" icon_wink.gif

Mam 3 letnią córeczkę, która bardzo czeka na rodzeństwo.

Poprzednia ciąża zakończyla się pustym pęcherzykiem i zabiegiem (w styczniu) icon_sad.gif i dopiero teraz dostaliśmy "zielone światelko".


Magda
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.