To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dolnośląskie = Wrocław?? :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tobatka
Już kiedyś pytalam, ale spróbuję raz jeszcze icon_wink.gif

Czy Dolny Śląsk, to naprawdę tylko Wrocław?

Często (choć ostatnio jednak jakoś rzadziej icon_redface.gif ) bywam w Lubinie, zawsze też przy tej okazji staram się nawiedzic Legnicę....

Więc ciekawa jestem kto jest z tych okolic icon_wink.gif Pamiętam, że Polkowice wpadły mi w oko (ale nie pamiętam, kto icon_redface.gif )...
sasenka
To ja się zgłaszam, legniczanka icon_biggrin.gif
Inca2
A ja jestem z Jeleniej Gory, Tobatko,jak bywasz w Lubinie, tomoze keidys zajedziecie do nas w serce Karkonoszy? icon_smile.gif

pozdro z gorek
Tobatka
Inca - mam znajomego w Mierczycach i kiedyś chcę go odwiedzić i wyciągnąć na wypad własnie gdzieś w okolice Błednych Skałek icon_wink.gif Dam Ci wtedy znac i może uda nam sie przy tej okazji spotkać icon_wink.gif Ale to jak już wiosna na dobre zawita icon_smile.gif
Inca2
Ciesze sie. U nas dzis juz wiosna +18 i slonce takie, ze sie opalilam biegajac za Buba na reowerku icon_lol.gif
alusiaa
A ja jestem tak Wrocław- rodowicie icon_biggrin.gif ,jak i Oleśnica- obecnie icon_biggrin.gif
akia
A ja z Lubina jestem. Wprawdzie nie od urodzenia tu mieszkam, ale jednak icon_wink.gif
Mój mąż stąd pochodzi. icon_smile.gif
Gunia
Ja też Lubin icon_biggrin.gif . Od wczesnego dzieciństwa tu mieszkam i jeszcze długo tu pobędę. Stąd mój mąż, tu rodzone moje dzieci. Tutaj mam całą najbliższą rodzinę. Dolny Śląsk to Lubin icon_lol.gif (oj chyba lokalna patriotka się we mnie odezwała icon_redface.gif ).
Tobatka
No to Lubinianki drogie - może znacie nawet mojego mężula.. icon_wink.gif Ja go stamtąd do Poznania przyciągnęłam, ale wiele osób z Lubina znam icon_wink.gif

O - właśnie w sobote jedziemy na ślub mężowego brata icon_wink.gif Ale szybko w nocy będziemy do domu uciekać, bo w niedzielę egzaminy icon_sad.gif
Gunia
Tobatko, a w którym kościółku ten ślub ? Bo jak gdzieś na przylesiu, to mogłabym podejść i chociaż przywitać się icon_biggrin.gif
dori
Tabako ja jestem z Polkowic ja.....
akia
Gunia, witaj icon_biggrin.gif
Tobatka, ja to na pewno Twojego męża nie znam, ale może mój mąż , to zależy jak bardzo wiekowy jest Twój i z której części miasta pochodzi wink.gif
Tobatka
Gunia - ja tyle lat już jeżdże do tego Lubina, a za diabła nie mogę zapamiętać jak się ta część miasta nazywa icon_twisted.gif

Ślub jest cywilny, więc w USC.. My na niego jak po ogień wleciemy (może się nie spóżnimy icon_rolleyes.gif , bo mąż w sobotę musi jeszcze uczelnię od rana załapać, potem pędem do Lubina, potem imprezka, a w nocy wracamy, bo w niedz egzamin - czyli totalne wariactwo icon_rolleyes.gif )

A mężul mieszkał w tych okolicach, co Tesco wybudowali i jest niedaleko McDonald i wylot na Legnicę...
akia
CYTAT(Tobatka)
A mężul mieszkał w tych okolicach, co Tesco wybudowali i jest niedaleko McDonald i wylot na Legnicę...

Znaczy się na Przylesiu, to tak jak mój wink.gif moja teściowa nadal tam mieszka
Tobatka
Moja też icon_wink.gif
Gunia
Ja właśnie na przylesiu mieszkam. Z okien widzę wszystkie markety włącznie z nowo wybudowaną Castoramą (to dzięki temu, że na 8 piętrze mieszkam icon_lol.gif )
Tobatka
O.. Ja już tam naprawdę daaawno nie byłam icon_redface.gif , bo Castoramy nie widziałam...
akia
Tobatka Castoramę dopiero w tym miesiącu otworzyli więc to, że jej nie widziałaś wcale nie oznacza, że dawno Cię nie było icon_lol.gif
Gunia, ja mieszkałam kiedyś na przeciwko Mercusa, to też taki widok miałam tylko wtedy to chyba tam jeszcze Tesco i reszty nie było icon_confused.gif tylko McDonald's wink.gif
Malgorzata
Dopiero teraz tutaj zawitałam icon_cool.gif melduję się ja również Lubin z tym, że napływowy icon_lol.gif dokładniej to koło mnie słynna Femina lubińska stoi icon_wink.gif
akia
No witaj Małgorzato wink.gif , mój Oskarek rodzony w "Feminie", a Twoje dziewczynki też tam przyszły na świat?
Gunia
Hej, dziewczyny. Witam w ten mokry wieczór.
Moja Baśka w Feminie rodzona (bardzo miło wspominam ten poród i pobyt tam icon_biggrin.gif )
Malgorzata
CYTAT(akia)
No witaj MaÅ‚gorzato  :wink: , mój Oskarek rodzony w "Feminie", a Twoje dziewczynki też tam przyszÅ‚y na Å›wiat?


Tak obydwie icon_biggrin.gif
Akalabeth
CYTAT(Gunia)
Ja też Lubin  :D . Od wczesnego dzieciÅ„stwa tu mieszkam i jeszcze dÅ‚ugo tu pobÄ™dÄ™. StÄ…d mój mąż, tu rodzone moje dzieci. Tutaj mam caÅ‚Ä… najbliższÄ… rodzinÄ™. Dolny ÅšlÄ…sk to Lubin icon_lol.gif (oj chyba lokalna patriotka siÄ™ we mnie odezwaÅ‚a icon_redface.gif ).



Cała rodzina mojego ojca jest z Lubina, bywam tam często u kuzynki. A my z mężem z Kotliny Kłodzkiej pochodzimy, ze Szczytnej konkretnie, ale nasze dzieci to już rodowici wrocławianie
Akalabeth
CYTAT(Gunia)
Ja właśnie na przylesiu mieszkam. Z okien widzę wszystkie markety włącznie z nowo wybudowaną Castoramą (to dzięki temu, że na 8 piętrze mieszkam icon_lol.gif )

A na jakiej ulicy? Na Sokolej mieszkała siotra mojego ojca, niedawno się wyprowadziła na wieś, na Wroniej moja kuzynka, a na Legnickiej kolejna ciotka:)
Gunia
Ja to na Orlej mieszkam ( wcześniej na Sportowej u rodziców)
akia
Akalabeth ja wynajmoawłąm kiedyś mieszkania na Wroniej i na Legnickiej a mieszkałam też i na Pawiej bo na tej ulicy mieszka rodzina mojego męża wink.gif
Gunia na tej fotce jakoś inaczej wygladasz niż w rzeczywistości icon_smile.gif
a tak przy okazji Gunia i Gosia, to jest już kilka fotek z naszego spotkanka, wiecie gdzie ich szukać icon_biggrin.gif
Gosia**
No to witam, też jestem z Lubina i właśnie dziś tu się "zapisałam". icon_lol.gif
Tu tzn. na forum icon_razz.gif
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Sylwuszka
Ja również witam, jestem mamą 4-letniego Michałka. Mieszkamy w Głogowie.
akia
A witajcie kobitki icon_biggrin.gif

Ja jutro wyjeżdżam do rodzinki i nie będzie mnie do końca sierpnia, tak więc nie będę tu zaglądać icon_wink.gif
Trzymajcie się ciepło icon_smile.gif
Gunia
Gosiu, Sylwuszko, serdecznie Was witam icon_biggrin.gif .
Akia miłego wypoczynku i pobytu u rodzinki icon_smile.gif
Izaj
Witam
Też jestem z Lubina a właściwie to od niedawna z Obory koło Lubina.
Pozdrawiam wszystkich!!!!
Izaj
Dziewczyny a może byśmy się spotkały jak już się zrobi wiosenka na dworze??
mamalaury
a ja pochodye y lubina,mieszkalam w miliczu a teraz we wrocku.......
Inek
ja z Kamiennej Góry
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Inek
CYTAT(użytkownik usunięty)
cytowany post usunięto
Dzierżonióe nie daleko icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Inek
no Wrocław też icon_smile.gif całe dolnoślaśkie blisko icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.