To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy dzieci oglÄ…dajÄ… bajki w przedszkolu... ??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Czy u Was w przedszkolach dzieci oglÄ…dajÄ… bajki icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Ostatnio Karola zaczęła mi więcej opowiadać o przedszkolu (jakby mniej choruje, więcej do przedszkola chodzi, bardziej zżyła się z dziećmi, paniami i przedszkolem...). No i powiedziała mi ostatnio (już 3 razy), że byli w pokoju u góry i oglądali telewizję, cyt.: "o kotku i myszce - kotek był niedobry" (Tom i Jery), a potem "o jakimś dobrym kotku"... Toma i Jerego w domu nie pozwalam jej oglądać, wyprawiają tam takie rzeczy, że lepiej nie mówić... Chyba przedwczoraj - powiedziała mi, że byli na górze (ich sala jest na parterze) 2 razy, raz na rytmice, a raz na bajce... Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Z tego co mi się wydaje to oglądają te bajki w te dni, gdy mają rytmikę...
Uważam, że Panie mogłyby im coś ciekawszego wymyślić zamiast tego... icon_sad.gif
Pozdrawiam.
Lua
U Amelki w przedszkolu nie oglÄ…dajÄ… bajek. Nawet Tv nie majÄ….
SÅ‚uchajÄ… za to z magnetofonu i razem z paniÄ… rozmawiajÄ… o bajce.
marghe.
ten temat ju zbył poruszany.. nizej gdzies jest wątek
A_KA
Już znalazłam - dzięki icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.