To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziwne since

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monikagcm
Dziewczyny jestem cała w siniakach ręce , nogi icon_twisted.gif icon_twisted.gif nawet nie pamiętam żebym się gdzieś mocniej dotknęła istny kosmos icon_rolleyes.gif ciągle odkrywam nowego sinca icon_eek.gif icon_eek.gif . Mąż mówi że jak ktoś mnie zobaczy to zadzwoni na niebieską linie żartowniś ,najgorsze że idzie wiosna i jak tu odsłonić ręce ,nogi icon_evil.gif icon_evil.gif Czy któraś ma może podobny problem icon_question.gif icon_question.gif
Tobatka
Mam bardzo wrażliwą skórę, łatwo robią mi się siniaki... Ale pamietam, że np. uderzyłam się...

Siniak to nic innego jak podskórny wylew, pękniete naczynko.. Moze powinnas porobić badania (no nie wiem - na krzepliwość krwi?? icon_rolleyes.gif ), skonsultować to z lekarzem?

Nie chcę Cię straszyć, ale u pewnej mojej znajomej od dziwnego siniaka, a po nim kolejnych kilku zaczęło się (no w sumie nie zaczęło, bo wcześniej było, ale wtedy poszła do lekarza i zrobiła dokładne badania - ale pokręciłam) chodzenie po lekarzach, badania, szpitale i diagnoza, że ma coś nie tak z wątrobą (ale nie mam pojęcia dokładnie o co szło, więc nie będę mieszać)...

Namieszałam.. Chodziło mi tylko, żebys nie bagatelizowała sprawy i poszła do lekarza.. Niech cos doradzi...
Mika
od razu zaznaczam,że nie wiem co to,ale czytałam że takie pojawiające się nie wiadomo skąd siniaki mogą być przyczyną jakiejś choroby.Powinnaś iść do lekarza.Ja ma wrazliwą skórę (jak mnie ktoś za rękę złapie siniak gotowy icon_wink.gif ) ale tak z niczego mi się nie robią
mama_do_kwadratu
Monika do lekarza- biegiem.
Pecia
CYTAT(Mama_Do_Kwadratu)
Monika do lekarza- biegiem.


tak idz, niech to specjalista obejrzy, nie ma co sie zastanawiac
monikagcm
Kurcze też pomyślałam że to może mieć związek z chorobą . Polecę do lekarza po świętach
mama_do_kwadratu
CYTAT(monikagcm)
Kurcze też pomyÅ›laÅ‚am  Å¼e to może mieć zwiÄ…zek z chorobÄ… . PolecÄ™ do lekarza po Å›wiÄ™tach

Ja bym poszła od razu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.