To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy Ktoś może mnie poratować?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
musze oddac wózek do reklamacji,bi mi amortyzator siadł icon_sad.gif
naprawa potrwa do dwóch tygodni,czy na ten czas któraś z mam moglłaby pożyczyc nam wózek nie musi być urodziwy ,ważne żeby jeździł,bo nie wiem jak przeżyjemy bez wózka icon_cry.gif
naprawdÄ™ jakikolwiek
a może gdzieś jest wypożyczalnia wózków?
pozdrawiam.
dumiczowa
nie ma problemu.....moge pozyczyc mam dwa, z tym ze musiałabys po niego przyjechac....

pozdrawiam

agata
Ewcia!
witaj,
mam wózek w stanie "dobrym". Tzn. dobra gondola + budka, część spacerowa troche przybrudzona. Polski, raczej cięzki, ale dobrze się toczy. Złamałam mu kółko podczas ściągania po schodach (da sie kupic za 20 zł). Chciałam go komuś oddać za darmo, bo ja potrzebuję jeszcze na ok. 2lat więc kupiłam sobie nowy. Jeśli nie masz jeszcze nic lepszego, to na priva wyślę Ci nr tel, umówimy sie co dalej.
pozdrawiam, Ewcia
burek
Dorusia może sklep zapewni Ci zastępczy pojazd? W Gliwicach tak jest. Spróbuj powalczyć. Trzymam kciuki.
Pozdrowiska. icon_smile.gif
Doruśka
Serdeczne dzięki za pomoc.
Wózek pożyczy mi Dorka,zapomniałam dodać że potrzebuję spacerówkę icon_redface.gif
Dumiczowa,do Ciebie troszke daleko,ale będzę pamiętać żeś dobra dusza icon_lol.gif
ewcia,szkoda dla mnie Twojego wózka,z pewnością komuś się przyda na dłużej niż mi,zresztą napisałam do Ciebie maila!
Burek-myślisz że jest szansa,że dadzą?ale spróbuje ,jak nie to nie,bo mi dorka pożyczy icon_lol.gif
pa!
Ewcia!
Dorusia, nie dostałam od Ciebie maila icon_sad.gif
burek
Dorusia ja przy reklamacji potrzebowałam głęboki wózio, ale w sklepie jako zastępcze mieli właśnie tylko spacerówki. Na szczęście importer mojego wózka stanął na wysokości zadania i następnego dnia miałam mój pojazd już u siebie w domku. icon_biggrin.gif Pisałam kiedyś o tym na starym edziecku. A Ty po prostu spróbuj powalczyć. Może akurat się uda? Jeśli to dobry sklep to powinni coś mieć.
Pozdrowiska. icon_biggrin.gif
Doruśka
nie mają zastępczego wózka,kiedyś były,ale ludziska nie chcieli używanych no to się wycofali z takiego udogodnienia
przy okazji dziękuje Dorce za wózek!-oddam mam nadzieją szybko1
oraz Ewci,za to że zgodziła sie oddać wózek dla mamy która jego baardzo potrzebuje,zaraz ma rodzić,a w portfelu pusto,ardzo jej się wózek przyda,zresztą ona sama Ewci podziękuje!
Doruśka
a sklep to Askot na Krasińskiego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.