To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wszystko mnie swedzi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
cale cialo mnie swedzi glownie konczyny, jakby pogryzlomnie kilka pokolen komarow , wszystko mnie swedzi nawet uszy mnie swedza i nos mnie swedzi , zaraz sie zadrapie.Co to ??B
Pecia
...uczulenie???????? icon_eek.gif icon_confused.gif

a wez taka mega dawke wapna, jesli pomoze to chyba to....
aluc
uczulonko jakieÅ›?
nowy balsam, płyn do kąpieli, coś do prania?
leki jakieś ostatnio brałaś? (mi się tak wstrząs po pyralginie dwa razy zaczął, ale nie miałabym już siły pisać o tym posta, więc pewnie to nie wstrząs wink.gif )

spróbuj się wykąpać w Oilatum, mojej mamie pomogło na takie swędzenie bez żadnej wysypki i wyraźnego powodu.... nooo ze dwa tygodnie się codziennie w Oilatum moczyła
Mika
mogą być też owoce-mandarynki,pomarańcze

wapno,clemastinum (jak to siÄ™ pisze?)
Lua
I mnie wszystko swędzi szczególnie po kąpieli. Drapię się jak głupia.
Mika
CYTAT(Lua)
I mnie wszystko swędzi szczególnie po kąpieli. Drapię się jak głupia.


to to wina miejskiej wody,ja tak "załatwilam" męża jak wodę przekręciłam-ileż on się nawściekał,że go swędzi i drapie icon_lol.gif (mnie swędzi po wodzie od zawsze wink.gif ) Włączyłam własna wodę i po problemie
addera
Ja tak miałam po winogronach icon_eek.gif Myslałam, że oszaleję. Przestałam jeść - przeszło, po tygodniu zjadłam znów i myslałam, że do kości się podrapię icon_mad.gif Przynajmniej wiem po czym icon_wink.gif
grzałka
Uczulenie?
Sucha skóra?
ÅšwiÄ…d psychogenny?
amania
CYTAT(grzalka)
ÅšwiÄ…d psychogenny?


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Aga, spróbuj fenistil (zewnętrznie i wewnętrznie)
Potwora
Ja stawiam na świąd wiosenny icon_wink.gif

Mnie często swędzi, zwykle winowajcą jest proszek do prania ( muszę często zmieniać!) i płyn do płukania, potem ewentualnie przyglądam się balsamowi do ciała, możliwe jest też uczulenie na coś do jedzenia icon_eek.gif

Aga - możesz kupić sobie np. Fenistil w kapsułkach ( bez recepty), mnie zwykle pomaga.
agabr
Grzalka swiÄ…d psychogenny -uwielbiam Cie
Juz wiem co mnie uczulilo umylam stolik od kompa nowym srodkiem i zaczelo sie od prawej reki , potem swedzialo mnie wszedzie gdzie sie dotknelam , dzis juz lepiej choc pozostaly slady od drapania , jak to sie nazywa hm nie pamietam.B
grzałka
przeczosy icon_smile.gif
agabr
o wlasnie przeczosy mam icon_biggrin.gif .B
Pecia
CYTAT(grzalka)
przeczosy  :)


pierwsze slysze icon_redface.gif
ile to czlowiek sie nauczy , przy okazji icon_wink.gif icon_lol.gif
agabr
No Pecia cos Ty czasownik przeczosac , np :"przeczosalas sobie wloski dzisiaj"?.B icon_smile.gif
sdw
CYTAT(agnieszkabryndza)
No Pecia cos Ty czasownik przeczosac , np :"przeczosalas sobie wloski dzisiaj"?.B icon_smile.gif



Posikałam sie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Cleo
mam tak co jakis czas, diagnozy byly 2: tak niektorzy reagują na zbytnią wilgotnośc powietrza. (qurcze a moze suchosc?.. icon_rolleyes.gif )Dwa- stres, czy tez-sytuacje jakos nerwowe.miewam tak i wściec sie mozna!!!
cleo
Cleo
przeczosy to slady po drapaniu se?! icon_eek.gif rany , mam przeczosy!!
zpaomnialam -fakt, alergia tez.. mam tak po ajaksie albo cilicie. maz tez, ale jemua z skoa peka do krwi, mi tylko troche na rekach
brrr
wapno kup sobie
cleo
Pecia
CYTAT(agnieszkabryndza)
No Pecia cos Ty czasownik przeczosac , np :"przeczosalas sobie wloski dzisiaj"?.B icon_smile.gif


przeczosalam icon_biggrin.gif
nawet piankę wtarłam wink.gif icon_lol.gif
( to jednak mi wychodzi ,ze co drugi dzien myje włosy,..... tak a propo innego watku 29.gif )
Mika
CYTAT(Blue)
Ja takÄ…a przeczosanÄ… swÄ™dziawkÄ™ mam jak za duzo jajek zjem. wink.gif  I po wodzie jeszcze, strasznie jest chlorowana. icon_lol.gif


teraz się mówi ozonowana wink.gif
Mama Anka
Ja mam tak na chemie, jakies mleczka do mycia zlewu, plyny, ale mnie swedza stopy do kostek i dlonie do nadgarstkow i sa gorace icon_eek.gif i czerwone i opuchniete i strasznie mnie wtedy swedza. Wystarczy, ze stane przy regale z chemia w sklepie i wtedy mogila, moglabym zdjac buty i skarpetki i sie tak drapac bez konca w tym sklepie, ale mi glupio i uciekam na dwor icon_eek.gif icon_confused.gif icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif . Pomaga wapno musujace, a nawet dwie tabletki. Przechodzi, a przeczosy zostaja. icon_biggrin.gif
Dorcias
Ja miałam raz takie uczulenie na proszek do prania, poprostu albo wsypałam za dużo go do pralki, albo było źle wypłukane.
Pomógł Fenistil w kroplach.
Eta
CYTAT(Cleo)
mam tak co jakis czas, diagnozy byly 2: tak niektorzy reagują na zbytnią wilgotnośc powietrza. (qurcze a moze suchosc?.. icon_rolleyes.gif )Dwa- stres, czy tez-sytuacje jakos nerwowe.miewam tak i wściec sie mozna!!!
cleo


u mnie też tak spekulowali
a diognoza okazała sie lamblioza
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.