To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

evatest 25mlU hcg

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joannaa30
kobietki czy ten test jest dobry? niewim czy mu ufac .od tygodnia zle sie czuje ale od poczatku kochlismy sie ale bez wytrysku wewnatrz a na zewnatrz ale i tak sie rozmazalo nie tam gdzie trzeba.no i od tygodnia zle sie czuje jest mi slabo ledwo wchodze na 1 pietro mam mdlosci i sikaaaaaam za dwoje czyli czesto.zrobilam ten test 6 dni przed terminem i co?jedna krecha jak wol a duga taka cieniutka ze niewiem czy sobie przypadkiem jej nie wyobrazilam.pomuzcie kochane dajcie dobra rade?czy tak:) czy nie:( bo sama zglupialam doszczetnie buziaczki joanna
joannaa30
CYTAT(joannaa30)
kobietki czy ten test jest dobry? niewim czy mu ufac .od tygodnia zle sie czuje ale od poczatku kochlismy sie ale bez wytrysku wewnatrz a na zewnatrz ale i tak sie rozmazalo nie tam gdzie trzeba.no i od tygodnia zle sie czuje jest mi slabo ledwo wchodze na 1 pietro mam mdlosci i sikaaaaaam za dwoje czyli czesto.zrobilam ten test 6 dni przed terminem i co?jedna krecha jak wol a duga taka cieniutka ze niewiem czy sobie przypadkiem jej nie wyobrazilam.pomuzcie kochane dajcie dobra rade?czy tak:) czy nie:( bo sama zglupialam doszczetnie    buziaczki joanna
prosze o szybciutka rade bo niewytrzymam
ijaa_ijaa
Nie pamiętam jaki test robiłam (4 rózne były). Moja 2 kreska też była cienka, ale była. Zresztą tam było napisane, że liczy się kreska a nie jej in tensywnośc.
Powtórz test i będziesz wiedziała. Teraz wszystkie testy są tak samo dobre.
joannaa30
dzieki dzieki umre z niecierpliwosci a tak bardzo bym chciala ze niewiem czy sobie nie wmawiam tej kreski
ijaa_ijaa
Lec do apteki. Chyba jeszcze sÄ… otwarte. icon_biggrin.gif
U mnie do 20.
joannaa30
u mnie do 18 niemieszkam w polsce niestety a tu jest wszytsko krucej
ijaa_ijaa
No to masz przed sobą długą noc...
joannaa30
no wlasnie jak ja to przezyje?icon_smile.gifa to by byla moja 3 ciaza ale drugie dziecko daj boze
ijaa_ijaa
Najlepszym sposobem jest szybko iśc spac, wtedy szybciej czas leci. icon_lol.gif
Ale skoro tam była jakaś nikła 2 kreska to znaczy, że coś musiało wykryc. wink.gif
joannaa30
dzieki dzieki mam nadzieje ze wykrylo
ijaa_ijaa
moja kreska miała 0,5mm grubości. Też myślałam, że mam zwidy, bo test robiłam dla świętego spokoju, że nie jestem w ciąży bo tak ginekolog stwierdził. A jednak się mylił. icon_biggrin.gif Prawie z wanny spadłam.
joannaa30
a moja jest tak jasna ze chyba mam zwidy sama niewiem
anonimowy
[img][/img]
ijaa_ijaa
I co tam wyszło. 2 test kupiony icon_question.gif icon_question.gif
Czekam z niecierpliwością icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
joannaa 30
niekupiony czekam jeszcze ale doszlo ze z piersi wydziela mi sie przezroczysta substancja no i jest mi coraz gorzej niedobrze i dalej bole w dole brzucha i w krzyzu.
joannaa 30
ijaa-ijaa jestes?
ijaa_ijaa
teraz jestem dopiero i trochÄ™ tu jeszcze posiedzÄ™.
joannaa 30
i co ty na to?wiem ze tak wczesnie morze sie juz cos wydzielac z piersi ale czy to tez podstawa ze jestem?bo jezeli tak to chyba nie musze juz robic nastepnego testu hihihihi
anonimowy
Wg mojej ksiązki jest to jeden z obiektywnych (czyli takie pewniejsze) objawów ciąży. Chyba moża uznac, że jesteś w ciąży. brawo_bis.gif
Ale za specjalistę się nie uważam. Ja bym nie wytrzymała i zrobiła 2 test. Ile taki u was kosztuje icon_question.gif
ijaa_ijaa
Znowu się nie zalogowałam icon_confused.gif .
u góry to ja. icon_smile.gif
joannaa30
okolo 10 euro za taki ktory mozna zrobic dopiero po terminie spodziewanej a jeszcze drozszy za taki ktory pokaze juz 6 dni po ...
mam tyle stachu i watpliwosci ze boje sie czekac i boje sie robic dodatkowy test .ale i tak niedam rady teraz zrobic testu bo wszystko jest od dzisiaj az do poniedzialku zamkniete bo swiata a to jest regjon holernie katolicki.i dopiero we wtorek moglabym kupic test ale to juz po ptakach bo okres powinnam dostac 27 albo najpuzniej 28 marca
ijaa_ijaa
O mamo w Polsce test kosztuje do 15 złotych. Chyba ci przyślę na zająca. icon_biggrin.gif
joannaa30
dzieki ale hyba bedzie juz zapozno hahaha zanim on dotrze to i niepewnosci mina hahaaha
joannaa30
no i okresu nie dostalam czyli jestem hybaaaaaaa hahahaha
OlivkaMamaNorbercika
Joanno no i jak, zrobiłaś test icon_question.gif icon_biggrin.gif
joannaa30
dlapewnosci zrobilam wczoraj i TAK dwie krechy wielkieeeeee jak niewiem co
JESTEM JESTEM JESTEM HAHAHAHAHA
OlivkaMamaNorbercika
GRATULUJE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif I zazdroszczÄ™ icon_smile.gif

Masz już jakieś dzieci icon_question.gif
joannaa30
Tak mam synka Kryspin ma 3 i pol roku no i 2 miesiace temu byloby drugie ale poronilam w 6 tygodniu w czerwcu no i teraz 3 ciaza mam nadzieje ze udana chociaz dzisiaj mnie strasznie mocno brzuch boli sama niewiem gdzie zaczyna sie bol ciagnie od kolan az po watrobe i czuje nawet w kyzu ten bol niewiem czy sie czegos z hytrosci nie nawcinalam czy cos innego sie dzeje.ale mam nadzieje ze to zatrucie i nic wiecej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.