To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

objawy ciążowe po poronieniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewis_
kiedy powinno wszystko ustąpić - mdłości, senność itp.?
Mika
u mnie prawie od razu odpuściło,ale byłam u lekarza i dostałam coś na szybsze "oczyszczenie" i obkurczenie
ewis_
Nie, to już za długo trwa... A może to ta wiosna.. (w wcześniej zima icon_rolleyes.gif )
A tak nie lubię się szprycować lekami...
Mika
prędzej przesilenie wiosenne icon_wink.gif
też usypiam,chociaż spałam 10 godzin icon_lol.gif (a Jasiek 15 icon_eek.gif icon_lol.gif )
ewis_
może i przesilenie icon_smile.gif ale te nudności i hypotonie to nie wiem...
i człowiek wkurzony, że ciagle mu się spać chce icon_evil.gif

a gin dopiero w przyszłym tyg.

wiosna...- żeby tylko mi się zachciało chcieć, to bym ho ho... icon_twisted.gif
katiek
Aleve a może idź albo zadzwoń do gina. Nie wiem jakie miałaś poronienie czy naturalne czy z łyżeczkowaniem ale może warto sprawdzić czy nic nie zostało??
Ja jestem 12 dni po łyżeczkowaniu a objawy ciążowe praktycznie zniknęły-jeszcze trochę mam powiększony brzuch a mdli mnie od antybiotyku .
W każdym razie ja bym się skontaktowała z ginem
katiek
Alewe napisz co u ciebie.
Bo ja taka byłam zadowolona że wszystko dobrze a tu lipa-miesiąc po łyżeczkowaniu było drugie-okazalo się że coś zostało albo zrobił się zaśniad(dowiem się po kolejnym his-pacie). Znowu były antybiotyki choć do formy dochodzę szybciej. Sprawdzają mi też hcg-spada mi ale w ostatnim badaniu przekraczał 11 razy górną normę.
Reasumując-nawet po łżeczkowaniu należy sprawdzić (poziom hcg lub usg) czy nic nie zostało...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.