To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

TV Polonia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gwendoline
KOchane mamusie z NIemiec czy tez nie odbieracie Poloni , czy przez sama satelite sie da ??
Ja znalazlam ogladanie poloni przez internet ale jest platne
Mama Anka
Tu masz stronke https://www.ham-online.de/prog_frequenzen/t..._programme.html na ktorej sa podane dostepne programy z tv kablowej w HH, w tv analogowej juz nie ma TV Polonia, tylko na cyfrowej do ktorej potrzebny jest dekoder. Nie wiem czy oprocz tego nie trzeba wykupic abonamentu (ok. 6,- €, ale nie wiem dokladnie i oplata jednorazowa 12,- €, ale tez nie na 100% informacja z poczty pantoflanej) nie wiem tez jak to jest z dekoderem, czy dzierzawisz czy prywatny wystarczy.
My mamy cyfre+, odpowiednio stoi blok, zeby antene ustawic i odbieramy wszystkie programy, abonament 86,- zl czyli 20,- €. Teraz maja fajne promocje, bo maja rocznice 10 lat. icon_biggrin.gif
AnnieLo
Czy teraz nie mozna ogladac TV Polonia w calej Europie??? icon_sad.gif
Coffee
ja w PL ogladalam na dekoderze tv polonia na cyfrowym ale nie w cyfrze czy polsacie tylko free to air...niestety tez mi ten kanal zniknal wiec chyba faktycznie zrobili go platnym...to samo z tvp kultura..chyba ze przeniesli na astre
mama_wolfa
dokładny opis problemu jest na forum.banda.pl - są to dokładne cytaty ze str tvp icon_smile.gif żadna magia icon_smile.gif))
AnnieLo
Teraz na HOTBIRD jest widoczny tez Polsat2, Polsat Zdrowie i Uroda i jeszcze jakis trzeci program, ktorego nazwa umknela mi w tym momencie z glowki... 11.gif Moze to nie Polonia, ale tez zawsze cos polskiego... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.