To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Leczenie zębów żelem/laserem itp.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alusiaa
Jestem szczęśliwą posiadaczką pełnego,zdrowego (NIGDY NIE LECZONEGO) uzębienia, icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ale tak sobie myślę,że jakby przyszło co do czego i (tfu,tfu!)musiałabym,któregoś (powtarzam-TFU,TFU!!!!) leczyć,to chyba wybrałabym inne metody,nowsze,od tradycyjnego wiertełka(brrr...).

Czy któraś z Was korzystała z alternatywnych metod leczenia ząbków? icon_cool.gif
Albo wie coś więcej o tych metodach,cenach i może mi przybliżyć?
Małgoś.dz
Hmmm, ja tylko tradycyjnie jak do tej pory. Ale pamiętam niedawną rozmowę z moją stomatolog (to było akurat a'propos zębów nie moich, a mojego dziecięcia)... Nie mam pojęcia, czy pani stomatolog odradzała z premedytacją (żeby nie stracić klienta wink.gif ), niemniej twierdziła, że leczenie żelem - to wielka porażka stomatologii. Był wielki bum, a potem dość szybko okazało się, że leczenie wcale nie jest takie skuteczne i lepiej się wycofać z takich metod. Laserem ponoć lepiej, ale jedna "sesja" nie wystarczy. A to mocno podraża koszt leczemnia i uszczupla znaczniej niż tradycyjna metoda - kieszeń pacjenta.

No, ale ja powtarzam tylko słowa stomatologa. Czy są wiarygodne - nie wiem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.