To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nareszcie jestem mamusiÄ…!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcena
Dziewczyny nareszcie jestem mamusią przecudownej Olenki.Tak długo na nią czekałam. Teraz smacznie sobie śpi, więc korzystam z wolnej chwili aby sie wam pochwalić.Brak mi słów jak jestem szczęśliwa. Pozdrawiam wszystkie mamusie.Marzena icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Edi Zet :)
Marzenko,

witaj w gronie MamuÅ›!!!! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
addera
Marzenko wszystkiego najlepszego dla dzielnej Mamy i maleńkiej Oleńki.
Niech radość codziennie zagląda do waszego domku.
Pozdrawiam serdecznie.


jackaplacka
Gratulacje dla Mamusi i Corusi i oby wszystko Wam sie dobrze ukladalo icon_biggrin.gif
CrazyMary
Gratulacje, dużo szczęścia dla Was obu!!
igreka
Gratulujemy niech wam dopisuje humor i zdrowie
marchewka
Marzenko serdeczne gratulacje i uściski.Niech słoneczko Wam zawsze świeci...Całusy dla maleńkiej Oleńki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
marcena
Dziewczyny dziękujemy serdecznie. icon_biggrin.gif Oleńka was pozdawia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif
blaire
Gratulacje ode mnie i od Kubusia oczywiście icon_smile.gif
kachaaa
spokoju i cierpliwości
zdrówka i uśmiechów
milona słoneczek i trylona gwiazdeczek

kaśka i Wojtula
Sunlit
Marzenko! Gratuluje slicznego bobaska! Zycze wiele zdrowka dla mamusi i coreczki. Niech malenstwo dobrze sie chowa i przynosi wiele radosci swoim rodzicom!
Caluski dla Olenki :***
M.Madziarek
To cudnie !!!
Przyjmij najserdeczniejsze gratulacje!!! Dużo zdrówka dla mamusi i dziecinki, aby Olunia zdrowo i szczęśliwie się chowała i samej radości rodzicom przysparzała icon_smile.gif

Madziarek z Natankiem
ez
Wspaniałe życzenia z okazji bycia mamą, całuski dla córci
Agnisma
Wszystkiego naj,naj,naj,naj...
jagoda1976
wielkie wielkie buziaki dla Mamy i Oleńki
gratulacje
Pozdr. Jagoda
MamaJiP
Marcena icon_biggrin.gif
[b]WIELKIE GRATULACJE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
STO LAT DLA OLEŃKI, DUŻO ZDRÓWKA, RADOŚCI I SAMYCH CUDOWNYCH CHWIL icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Narodziny dziecka to są najpiękniejsze chwile w naszym życiu
Spóźnione życzenia ale szczere icon_biggrin.gif


lea
Marcenka icon_smile.gif

Wszystiego dobrego dla Waszego maluszka i Twojej rodzinki, z calego serca życzę Wam miłości, zdrowia i wszystkiego Naj!

lea
Justyna85
Gratuluję! Sama doskonale pamiętam ogromne uczucie, które towarzyszyło mi po urodzeniu dziecka - ogromne szczęście. Jednak później nie było już tak przyjemnie, ponieważ trzeba było wiele spraw załatwić, między innymi zgłosić urodzenia dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego. Całe szczęście wszystkie informacje na ten temat znalazłam tutaj - https://jakiwniosek.pl/wnioski/obywatel/zgl...odzenia-dziecka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.