To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wywołanie okresu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiak23
Mam problem-moja gin. na urlopie a ja nie wiem co robić.Byłam na zastrzykach anty i chciałam przejść na tabletki, więc moja gin. poradziła żebym jak skończy się działanie zastrzyku przez 5 dni brała takie tabletki dopochwowe na wywołanie okresu(nie podam nazwy bo dostałam kilka sztuk od gin. bez opakowania) a potem standardowo 1 dnia miesiączki tabletki anty. Te na wywołanie brałam 2 dni i dzisiaj dostałam taki niby-okres, cos jak delikatne plamienia i nie wiem czy już dziś zacząć brać anty czy jeszcze te na wywołanie aż dostanę "normalny" okres....może któraś z was wie co robić???
Mama Mojzesza
Gosia, ja mialam dokladnie tak samo i przegapilam ten niby-okres, nie wzielam tabletek bo tak jak Ty nie bylam pewna czy to juz. Pozniej lekarka powiedziala, ze po zastrzykach tak to wlasnie wyglada. Nastepnego okresu nie dostalam do dzis icon_rolleyes.gif jutro ide sie przekonac co to oznacza wink.gif
gosiak23
Aniu czy to znaczy że powinnam juz dziś wziąć anty?Z tego co piszesz winika że tak.
A tak poza tematem-może będzie kolejny Mojżeszek wink.gif oglądałam gdzieś fotki twojego synka i normalnie powalił mnie na kolana....cuuuudny dzieciaczek!!!Wielkie dzięki za odpowiedź!
Mama Mojzesza
Gosiu, co ja biedna zrobie z takimi dwoma Mojzeszkami i ich tata icon_lol.gif
Od pewnego czasu mam takie dziwne mysli o dzidziusiach icon_rolleyes.gif ... Wyglada na to, ze przyszedl moj czas, ale rozum mowi "nie!"

eeeh, nie moge za duzo o tym myslec, bo jeszcze sie okaze, ze bede miala poczucie straty, jesli nie doszlo do nieplanowanego zaplodnienia icon_eek.gif

lepiej wez juz dzisiaj te tabletke icon_wink.gif
gosiak23
Aniu takich ślicznych Mojżeszków obyś miała jak najwięcej icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.