To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

I co teraz ? - pilne jak zawsze.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

addera
No i problem mam .
A lekarz mój osobisty jedyny na szkoleniu w Poznaniu i lipa icon_confused.gif
Chodzi o miesiączkę a właściwie jej brak. Sytuacja jest następująca. W ostatnim cyklu wzięłam 29 tabletek (musiałam przesunąć miesiaczkę, o czym pisałam tutaj https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=20166 .
Ostatnią tabletke wzięłam w piątek przed świętami, w sobotę juz nie, bo po prostu zapomniałam. W związku z tym, że zapomniałam, to stwierdziłam, że teraz czas na 7 dni przerwy. W sobote powinnam rozpocząc nowe opakowanie, ale... No własnie , wczoraj wydawało mi sie , że rozpoczyna mi sie miesiączka i jak szybko się rozpoczęła tak szybko się skończyła icon_eek.gif No i jestem w kropce. Mój lekarz będzie dopiero we wtorek.
I co mam robić?
Brac tabletki od wtorku ?
Iść do innego lekarza ? (nie znam innych lekarzy icon_confused.gif )
Co Wy byście zrobiły ?
amo
Poszukaj ogloszen w prasie, wybierz jakiegos lekarza - najlepiej z usg - i idz koniecznie.
Tobatka
Brać, Addera. 7 dni przerwy i nowe opakowanie bez względu na to, czy miesiączka się pojawi, czy nie. Tak tłumaczył mi mój lekarz, aczkolwiek nie mam pojęcia, czy rodzaj tabletek ma jakis wpływ (ja wtedy brałam minipigułkę jednoskładnikową). Ponoc miesiączka wcale nie musi wystąpić podczas tej 7-dniowej przerwy. A ta przerwa jest dla organizmu, nie dla miesiączki...

Zamotałam.. jak chcesz, to napisz mi jakie bierzesz tabletki a ja zadzwonię do swojego lekarza i się dopytam icon_wink.gif
addera
Tobi, napisałam na priv.
moko.
Brać addera icon_smile.gif
ja tak miałam ! ginekolog kazał przyjmować.
addera
Dodzwoniłam się do swojego lekarza. Dzwoniłam na komórkę, był na jakiejś konferencji, ale poświęcił chwilę spanikowanej pacjentce icon_wink.gif
Kazał brać i skontaktować się w przyszłym tygodniu, żeby jednak wszystko skontrolować. Idę we wtorek na wizytę icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.