To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zmiana przedszkola a ubezpieczenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

beattta
Zmieniamy przedszkole i w związku z tym mam pytanie dotyczące ubezpieczenia. Czy przechodzi razem z dzieckiem, czy w nowym przedszkolu muszę wykupić na te kilka miesięcy? Nie dopytałam przy wypisywaniu Julki.
Edziia
beatta!
Nie ma potrzeby, żebyś wykupowała nowe ubezpieczenie, bo to z początku września jest na cały rok szkolny. W przypadku jakiegoś przykrego incydentu (którego oczywiście Wam nie życzę) trzeba tylko będzie udać się do "starego" przedszkola i wziąć numer polisy.

Jeśli Cię to interesuje to jutro jeszcze mogę się dopytać, bo akurat pracuję w przedszkolu i taką sytuację z przeniesieniem dziecka w ciągu roku miałam w zeszłym roku.

Na wszelki wypadek jutro dopytam czy w tym roku nie ma jakiejÅ› zmiany w ubezpieczeniach.
Możesz też sama zapytać o tę sprawę w "nowym" przedszkolu Julki.
beattta
Edziu, dziękuję icon_smile.gif Jak możesz to zapytaj u siebie.
Idziemy do przedszkola od poniedziałku i na pewno zapytam jak to wygląda.
Edziia
Beattta!
Tak, jak obiecywałam pytałam w pracy o to ubezpieczenie. Jest tak, jak wczoraj pisałam (nie musisz ubezpieczać Julki na nowo). Moja dyrekcja była tak miła, że zadzwoniła do PZU i upewniła się, więc ta informacja jest sprawdzona.

Nie wiem jednak czy taka sytuacja jest też w innych ubezpieczalniach, bo my zawsze korzystamy z ubezpieczeń PZU ( bo w razie jakiegoś nieszczęści nigdy nie było problemów z wypłatą ubezpieczenia, a w innych firmach to różnie bywa).

Jeśli ubezpieczałaś Julkę w innej firmie to niestety musisz się sama dowiedzieć!!!

Pozdrawiam icon_smile.gif
beattta
Edzia, dziękuję icon_biggrin.gif
Julka jest ubezpieczona w PZU.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.