To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Vichy-czy jestescie zadowolone?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sunlit
Wczoraj bylam na bezplatnych konsultacjach dermatologicznych sponsorowanych przez Vichy. Mam cere mieszana z lekkim odwodnieniem i w zw. z tym pani dermatolozka polecila mi m.in. Oligo 25, Thermal S mat oraz fluid Aera Teint lub krem tonujacy Lumineuse. Nigdy nie stosowalam kosmetykow Vichy (oprocz kremu przeciw rozstepom) i nie bardzo wiem, czy warto zainwestowac w owe specyfiki polecone mi przez pania dermatolog?
Jezeli macie doswiadczenie z kosmetykami Vichy, to prosze napiszcie.
Nu (mama.marcina)
Uzywam Nutrilogie 2, na noc (bo nie ma filtrow anty) i jest to blogoslawienstwo dla mojej suchej cery. CUDO! Uzywalam tez (jak jeszcze nie mialam przebarwien) kremu tonujacego - bez rewelacji toto, ale moze byc. THERMALE sa dla mnie zbyt lepiace, walkuja sie - ale moze dla Ciebie okaza sie strzalem w 10! OLIGO - mialam tylko probke na dwa razy i chyba jest ok.
Stosuje takze wode termalna Vichy, polecam takze plyn do demakijazu, chyba sie Purete nazywa, jak dla mnie idealny zmywacz, nie natluszcza i nie wysusza, ladnie pachnie.
Najlepiej bedzie jak w aptece poprosisz o probki - Vichy nie jest najtansze, wiec lepiej najpierw przeporowadzic test, czy kosmetyk Ci pasuje i czy nie uczula.
pozdrawiam icon_biggrin.gif
Wbmot
Ja uzywam tylko Vichy icon_lol.gif

Używałam kremu do cery mieszanej THERMAL S MAT , a teraz mam OLIGO 25 - cudowny, mocno nawilżający, dobrze się wchłania, nie tłuści.

Mam też puder do cery mieszanej i też jestem zadowolona.
Używam też zmywacza do oczu - super.
Mam też peeling do cery mieszanej , oraz peeling do ciała pod prysznic, szmpon do włosów, żel pod prysznic, krem pod oczy.

Z wszystkiego jestem baaardzo zadowolona, bo nie podrażnia skóry, jest bardzo delikatne.
Potwora
Używałam Termal S1 (już trzy słoiczki) Nutlilogie 1, maseczkę nawilżającą i oczyszczająca, mleczko 3 w 1 do demakijażu, szampon do wlasów suchych, żel pod oczy - ze wszystkiego byłam bardzo zadowolona. Mam ochotę na Oligo 25 - miałam chyba z 5 próbek - świtnie się wchłaniał i nawilżał. Ogólnie polecam ale wiadomo każdy ma inną skórę i inne potrzeby, co dobre dla jednego, nie zawsze będzie dobre dla drugiego icon_wink.gif

pozdrawiam
Sunlit
Dziewczyny! Zdobylam pare probek tych kremow i fluidu. Jak narazie uzylam Thermal S Mat i podkladu. Kremik jest delikatny i szybciutko sie wchlania, ale pachnie mi alkoholem i nie wiem, czy nie wysuszy mi zbytnio skory, ktora i tak jest troche odwodniona:( podklad moze byc,ale nie matuje tak, jak tego oczekiwalam - zreszta zuzyje probki i wtedy zobacze, co dalej.
Swoja droga, to zenada! Biegalam wczoraj po Gdansku w celu otrzymania kilku probek i musialam naprawde sie napracowac, zeby cokolwiek dostac! icon_confused.gif Nic nie maja! icon_mad.gif Czlowiek chcialby sprawdzic kosmetyk zanim go kupi (w koncu nie kosztuje to paru groszy),ale nie ma na to szans! Och, bardzo sie wczoraj wkurzylam icon_twisted.gif
Za to przy okazji zdobylam probke podkladu i korektora pod oczy La Roche Possay i chyba bylabym bardzo zadowolona,gdybym byla posiadaczka owych specyfikow. Tylko qrcze, czemu to takie drogie??? icon_cry.gif
Wlasnie, a moze macie jakies doswiadczenie jesli chodzi o La Roche Possay?
Pozdrowka!
Wbmot
Ja właśnie od tygodnia używam LA ROCHE POSAY EFFIDRATE TOINTEE. Jest to krem, który redukuje ilość i intensywność wydzielania 'tłuszczyku' icon_wink.gif na buzi. Mocno nawilża, a zasusza pryszcze. Dobrze się wchłania, ma miły zapach. Ja kupiłam sobie go w kolorze pudru, więc nie nakładam juz na to pudru, dzięki czemu nie zatykają mi się pory. Wyrównuje kolor skóry.
Póki co bardzo go sobie chwalę.
Sunlit
Ale pisalas Weronisia, ze po tygodniu Twoja skora sie mocno wysuszyla...zrozumialam, ze przez ten krem. To jak to jest?icon_smile.gif Jestes zadowolona czy nie?icon_smile.gif
Wbmot
Nie, wysuszyła sie od stosowanego równocześnie antybiotyku na trądzik.
Myślałam, że to może od tego kremu, ale to wina antybiotyku. A ten krem właśnie pomaga mi powrócić do normalności po leczeniu trądziku icon_biggrin.gif
Nu (mama.marcina)
Ja uzywam podkladu Unifiance LRP, kolor champagne (jasny) - mam sucha cera i nie narzekam. Nie wysusza, nie uczula, dobrze kryje i jest trwaly, jedno, co mi sie nie podoba, to fakt, ze daje efekt matowy do bolu icon_cool.gif , a ja lubie troszke sie blyszczec, wiec klade na to jakis rozswietlacz, ostatnio Revlon.
Ale podklad jest w porzo, polecam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.