To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Polkowice??????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dori
Czy sÄ… jakieÅ› forumowiczki z Polkowic???????
Jeśli tak to odezwijcie się .
Ja zgłaszam sie pierwsza!!!!!!!!!!!!!
magdusiaaa
Ja pochodzę z Polkowic. Teraz akurat mieszkam w Lubinie, ale w Polkowicach często bywam, bo mam tam rodziców.
Tobatka
A jak ja szukałam kogoś z okolic Lubina, to cisza była icon_twisted.gif

Bo mój mąż stamtąd (czyli z Lubina) pochodzi i czesto do tesciów jeździmy icon_wink.gif Czasem tez na basen zajeżdżamy icon_wink.gif
magdusiaaa
CYTAT(Tobatka)
A jak ja szukaÅ‚am kogoÅ› z okolic Lubina, to cisza byÅ‚a icon_twisted.gif  

Bo mój mąż stamtąd (czyli z Lubina) pochodzi i czesto do tesciów jeździmy icon_wink.gif Czasem tez na basen zajeżdżamy icon_wink.gif


No przykro mi ale ja rzadko zaglądam na maluchy icon_redface.gif A dokładnie z jakiego osiedla pochodzi twój mąż??
dori
Dziewczyny,trzeba będzie sie kiedyś spotkać....................
Tabaka,jeśli będziesz w tych okolicach to daj znać.Miłoby było sie spotkać.........
Malgorzata
To się dołaczam chociaż je też nie z Polkowic a z Lubina icon_biggrin.gif
Gunia
Dori, ja chętnie do Twojego towarzystwa dołączam. Co prawda nie spełniam do końca Twoich kryteriów - bo ja też z Lubina, ale w Polkowicach bywam (Aqua Park, bazarek, miałam też praktyki w Domu Dziecka). Mam nadzieję że mnie nie pogonisz icon_biggrin.gif
dori
Witaj Gunia,pewnie,że cie nie pogonie!!!
Jest mi niezmiernie miło jak do forumowiczek dołącza ktoś z okolic!!!!!!!! icon_biggrin.gif
magdusiaaa
No to widzę, że się tu robi pokaźne grono dziewczyn z Lubina icon_biggrin.gif
dori
Jakże mnie to cieszy!!!!Witaj Magdusiaaa w naszym gronie

Ps.byłam dziś w Lubinie,bo szykujemy sie do remontu i obeszliśmy OBI i Kastorame.No no no Kastorama niczego sobie...tam kupimy większość materiałów.
Gunia
Dori a który sklep przypadł Wam bardziej do gustu?
Ja to się aż z mężem posprzeczałam, jemu bardziej odpowiadało OBI, a mi Castorama. Czy porównaliście może ceny (gdzie jest taniej?).
Ja mam to szczęście, że mieszkam na Przylesiu i mogę sobie "spacerki" urządzać do tych marketów w koło icon_lol.gif .
Malgorzata
CYTAT(magdusiaaa)
No to widzę, że się tu robi pokaźne grono dziewczyn z Lubina icon_biggrin.gif

I z oklolic icon_lol.gif
Więc może w końcu uda się zorganizować małe spotkanko icon_question.gif

Magdusiaaa z której częsci Lubina jesteś, ja miaszkam koło Feminy, Gunia jak pisała z Przylesia, tylko nie pisz, że Ustronie wink.gif
magdusiaaa
CYTAT(Malgorzata)
tylko nie pisz, że Ustronie icon_wink.gif


Dokładnie tak icon_biggrin.gif Z Ustronia icon_smile.gif
dori
Kastorama naszym zdaniem jest lepsza.Niższe ceny większy wybór.Zwłaszcza,że na temont mamy dość mały budżet,więc w kastoramie mogliśmy wybrać z tych tańszych materiałów coś naprawde ładnego.

Dziewczyny,ciesze sie,że jest nas tyle

KiedyÅ› napewno zbierzemy sie i spotkamy..........
magdusiaaa
CYTAT(dori)
KiedyÅ› napewno zbierzemy sie i spotkamy..........


Koniecznie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
dori
dziewczyny, w czwartek mam wymiane okien, więc z Julką jade do Lubina do mojej przyjaciółki(od niedawna forumowiczka). Jade na cały dzień.

Może sie spotkamy.
Będe na przylesiu...........co wy na to???????
Choco.
Witam serdecznie! Widze, że dawno nie pisałyście. chciałabym odśweżyc wątek polkowicko - lubiński. Ja mieszkam w Polkowicach ale w przyszłości raczej w Lubinie, mój mąż stamtad pochodzi. Zapraszam do kontynuowania wątku:)
dori
Cześć Franca, jeśi można to gdzie dokładnie mieszkasz????????
Choco.
Witam:) Obecnie w Polkowicach- kmicica:)
Pozdrawiam:)
A Ty Dori?
dori
No to bardzo blisko ja ze Skalników

Moze sie kiedyÅ› spotkamy
Choco.
Jestem za:) Moze nawet uda nam sie z czasem zebrac wieksza ekipe:)
Pozatym znajac nasze male miasto to pewnie z widzenia sie znamy:)
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.