To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak myślicie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Kupować działkę budowlaną- a potem "jakoś to będzie"??
Bo o budowie domu w tej tysiąclatce nie mamy co marzyć.... Ceny- powalają.. Ogladałam wprawdzie tylko drewniane domy- ale murowany pewnie też nieiwiele mniej kosztuje. Nie mówię o wykończeniu. Rurkach, kafelkach, podłogach icon_rolleyes.gif .
Mika
CYTAT(mamajul)
OgladaÅ‚am wprawdzie tylko drewniane domy- ale murowany pewnie też nieiwiele mniej kosztuje. Nie mówiÄ™ o wykoÅ„czeniu. Rurkach, kafelkach, podÅ‚ogach  :roll: .


z tego co czytałam,że dreniany kosztuje nie wiele mniej icon_wink.gif

a działka.. może być inwestycją, "jeść nie woła" ,za kilka tysiecy można postawić domek rekleacyjny i mieć gdzie pochechać na dłuższy weekend icon_wink.gif

u mnie sąsiedzi tak zrobili -obok normalnych działek z domami stoi sobie obok mnie działeczka ogrodowo warzywna,przyjeżdżają na weekend,a wnuki siedzą całe wakacje icon_biggrin.gif
Lila_
Popieram MikÄ™ icon_smile.gif
marghe.
Mamajul.. o ile jest w "dobrej " (czytaj chodliwej ) okolicy to kupować.

jakby co sprzedacie
jakby nieco icon_wink.gif zaczniecie sie kiedyÅ› budowac
jakby drugie nieco.. dwójka dzieci musi mieć gdzie mieszkać jak juz od rodziców sobie pójdzie papa icon_wink.gif
Litka
własnie mamy zamiar kupic działkę budowlaną i niech sobie czeka na lepsze czasy, najwyżej rozbijemy namiot i wakacje jak znalazł
mamajul
Dobra okolica. Hm. Hm.
Potencjalnie. Tylko odległość-ok 40 km od W-wy. icon_confused.gif Za to otoczona lasem. NIe Puszczańskim, ale czystym. I dość sporym. Na wakacje fajna. Dlaczego budowa domu jest taka upiornie droga?? Do konca życia potem to spłacać icon_confused.gif
Mika
bierz jÄ… i siÄ™ ciesz wink.gif

mój szwagier w czerwcu zaczyna budowę-chce się zmieścić w 70tys icon_cool.gif poczekamy...obaczymy... wink.gif

ja w tylu nie zmieściłabym się z remontem icon_rolleyes.gif
Jaco
Mika,
Ja już dawno powiedziałam, że budowan nowego jest tańsza niż remont starego icon_evil.gif

Mamajul,
Zdradź w którą stronę te 40 km od Warszawy. To też bardzo istotne.
Mika
CYTAT(Jacobina)
Mika,
Ja już dawno powiedziaÅ‚am, że budowan nowego jest taÅ„sza niż remont starego  :evil:


gorzej -dom wmiarę nowy tylko jak za budowę bierze sie ktoś bez pojęcia (czyt. moja mama icon_twisted.gif ) to tak jest wink.gif
teraz ja mam naprawiać co inni schrzanili icon_rolleyes.gif
mamajul
Na północ, w okolicach Serocka. Kawał drogi jednym słowem. Za to ładnie.
Mika
CYTAT(mamajul)
Na północ, w okolicach Serocka. Kawał drogi jednym słowem. Za to ładnie.


ooooo -nawet się nie oglądaj tylko bierz!!!!!! Tam jest ślicznie icon_biggrin.gif i woda pod nosem icon_wink.gif
goÅ›
CYTAT(mamajul)
Na północ, w okolicach Serocka. Kawał drogi jednym słowem. Za to ładnie.


jakby co, to bedziemy calkiem bardzo niedaleko od siebie wink.gif
my tez tak kupilismy dzialke: kilka lat zarastala chaszczami az zapadla decyzja o budowie domu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.