To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkolak idzie do przedszkolaka ...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lila_
...w odwiedziny icon_confused.gif

Karol chce zaprosić kolegę do domu - nie mam nic przeciwko temu ale mam wiele watpliwości co i jak wink.gif

Mamy zbytnio nie znam - grzecznościowo czasami zamieniamy kilka słów.

Napiszcie jak wyglądają takie odwiedziny bo zaczynam sie stresować icon_confused.gif

Czy mamę tez mam zapraszać czy tylko kolegę na jakiś określony czas??

Kolejny etap doświadczeń maminych przedemną icon_rolleyes.gif wink.gif
skanna
Może zaproponuj mamie kolegi, że skoro Twój synek chce go zaprosić, to któregoś dnia po przedszkolu po prostu zabierzesz obu do domu, a ona przyjdzie o konkretnej porze. Spytaj, co dzieciak jada lub też czego nie jada, żeby nie było potem jakichś zgrzytów, że nakarmisz nie tym co trzeba.
I zamknij ich w pokoju icon_wink.gif
iwanka
Zaprosiłabym również mamę chłopca na kawę i pogawędkę. Myślę, że ta pierwsza wizyta nie trawłaby dłużej niż godzinę więc czas szybko zleci icon_wink.gif

Swojego dziecka samego nie puściłabym za pierwszym razem do obcego domu. W odrotną stronę tak samo.

A może korzystając z ładnej pogody ten pierwszy raz spędzcie na placu zabaw? Dzieci się wyhasają a mamy będą miały możliwość nawiązania bliższej znajomości. icon_biggrin.gif
Lila_
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif

Musze porozmaiwać z mamą kolegi - coś musimy postanowić bo chłopcy na tajemne spotkania nocne się umawiają wink.gif
Saskia
CYTAT(skanna)
Może zaproponuj mamie kolegi, że skoro Twój synek chce go zaprosić, to któregoś dnia po przedszkolu po prostu zabierzesz obu do domu, a ona przyjdzie o konkretnej porze.

dokładnie tak zrobiłam
nawet za bardzo nie nabalaganili icon_smile.gif
moj maz tak sie wczul ze chlopakom gofrów napiekł icon_smile.gif
a ja wróciłam do domu już po całej imprezie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.