To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

minulet..po porodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

natala_82
witam..
zaczelam miesiaczkowac cztery miesiace po porodzie. wraz z pierwsza miesiaczka zaczelam stosowac tabletki antykoncepcyjne Minulet, ktorych nie przepisal mi ginekolog, ale zazywalam je rowniez przed ciaza i wszystko bylo w porzadku, wiec pomyslalam, ze bede kontynuowac ich zazywanie rowniez teraz.
mam teraz pewien problem.. otoz dzis mija 14 dzien mojej miesiaczki.. a wlasciwie nie wiem, czy to dalej ta miesiaczka, czy jakies plamienie pomiedzy.. czy tabletki moga byc tego powodem??
czy to ze wystepuje takie plamienie wsazuje na to , ze tabletki, ktore zazywam sa dla mnie nieodpowiednie?? to moja pierwsza miesiaczka po porodzie, czy to mozliwe wiec, zeby byla taka dluga???
prosze, drogie dziewczyny odpiszcie cos, jestem w tej chwili w danii i niepredko odwiedze swojego ginka w polsce.. icon_sad.gif
Tobatka
Przed porodem brałam Minulet, a po porodzie (jak już skończyłam karmić) przepisał mi inne. I nawet nie przyszło mi do głowy, żeby zapyać dlaczego nie minulet (miałam zapytać nasępnym razem, który jeszcze nie nastąpił).

Więc nie poradzę...
Mika
miałam identycznie jak Ty -odstawiłam w cholerę wink.gif

widocznie nadchodzi takie dzień,że tabletki tego rodzaju mówią "stop" wink.gif mogłam je brać po pierwszej ciąży,apo drugiej organizm się zbuntował

poproś o przepisanie innych-te już są starej generacji wink.gif
natala_82
czyli dokoncze to opakowanie, zrobie 7 dni przerwy i osmego dnia rozpoczne nowe INNE opakowanie.. moge tak zrobic?? czy odczekac np.miesiac i dopiero eksperymentowac z czyms nowym??
jakie tabletki polecacie?? bo raczej nie moge liczyc na porade mojego lekarza, z powodu mojej nieobecnosci w kraju.. prosze o odpowiedz, bo konczy sie opakowanie minuletu i nie wiem, co dalej...
pozdrawiam
natala_82
dodam jeszcze, ze juz nie karmie.. to chyba istotne..
i.
Ale chcesz sobie sama, bez porozumienia z lekarzem, kupić nowe, inne tabletki anty?
Wg mnie to nierozsÄ…dne.
Mika
kolejność powinna być taka - lekarz,badania,recepta,tabletki icon_wink.gif
Dodorka
dla mnie teraz lekarz przepisał Minulet,przyjmowałam na początku Harmonet ale się źla po nich czułam (nudności,zawroty głowy itp)
Jestem 6 miesięcy po porodzie-zobaczymy może te będą odpowiednie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.