To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ttt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

IrenaSad
ttt
Pecia
a jakie on ma argumenty przeciw?
mona111
witam,
u mnie sytuacja wygląda następująco, jakiś czas temu czyli ok. 1,5 roku temu zapytałam męża czy chciałby mieć drugie dziecko, mamy teraz 4-letniego synka. Odpowiedział mi, że może tak. Poprosiłam go żeby się zastanowił i dał mi odp. I myśli już tak 1,5 roku. Jak go próbowałam podpytać czy juz się zastanowił to zmieniał temat, albo się denerwował, więc przestałam pytać i czekam i czekam... Co mam z nim zrobić??
Pomóżcie proszę.
Pozdrawiam wszystkich.
justin
przy każdej okazji zachwycałabym się jakims maleństwem, u rodziny, u znajomych, w gazecie, w telewizji.
Niech widzi jaka to radość dla Ciebie.
No i porozmawiałabym, szczerze i otwarcie powiedziałabym, że nie wiem dlaczego unika rozmowy na ten temat, że to mnie boli, że nie wiem co się dzieje, itd.
powodzenia
anonimowy
CYTAT(justin)
przy każdej okazji zachwycałabym się jakims maleństwem, u rodziny, u znajomych, w gazecie, w telewizji.


Jakby tak się mój mąż zachowywał, to chyba bym uciekła wink.gif
anonimowy
do Cathleen:

Dzięki za radę, ale narazie nie mam gdzie uciec :/.

Justin:

Spróbuję, i zobaczymy co z tego wyjdzie, a z rozmową jeszcze trochę poczekam, może sam się odezwie :].
Dam znać jak postępy.
Pozdrawiam wszystkich, pa,pa całusy 102
mona111
oj sorrki zapomniałam, się zalogować. : wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.