To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Majowy wypad w góry :D(Tatry)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moko.
Czy ktos będzie w górach w maju icon_smile.gif
My planujemy weekend spedzić w Zakopcu icon_smile.gif
Chętnie z kims pozdobywamy co nieco icon_biggrin.gif
anonimowy
A my bedziemy w Beskidzie Slaskim lub Zywieckim mam nadzieje, ze towarzystwo z dziecmi sie znajdzie (jak zawsze na koniec:-)
iff
moko ktory majowy ?
ten drugi ?
jak tak to chetnie sie pisze z chlopcami
blaire
Właśnie moko, który weekend majowy? I gdzie dokładnie w Zakopcu? Jakie warunki itd?
moko.
no długi weekend majowy icon_smile.gif ten pierwszy w maju icon_smile.gif
My będziemy od 30 IV, będziemy z młodym i tesciami icon_smile.gif
Zatrzymujemy sie jak zwykle w Kościelisku icon_biggrin.gif
moko.
kurcze laski gdzies podawałam namiary..........
warunki: 35 zł od odoby(dzieci znizek nie maja) bez wyżywienia, pokoje z łazienkami.
Adres na pw podam.
e_Ena
eee, my się chyba wybierzemy jeszcze w kwietniu, chociaż ostatnio plany mi się walą, może się wszystko do maja przeciągnąć icon_smile.gif
Moko, a co Ty siÄ™ na zjazd nie wybierasz?
Rzenia2
A w Beskidy nikt sie nie wybiera?My bedziemy w Wisle lub w Wegierskiej Gorce:-) Mam na pku kilka kwater w stylu Pod Romanka w Wegierskiej Gorce - czyli górska chata w sercu gór z widokiem na góry (nie ulice)!


Rzenia mama Patryka
moko.
Ena zlot będzie w ten drugi majowy weekend prawda?
Nie wiem chyba sie nie wybieram icon_sad.gif
Może jakiś spontan bedzie.......nie wiem ?
e_Ena
A moko bo ja nie doczytałam, przeczytałam że jedziesz w długi weekend majowy i myślałam że w ten co zjazd ma być a Ty w ten pierwszy długi icon_smile.gif
okko
moko ja bym tak bardzo chciała pojechac w Tatry ale jarek nie lubi chodzić po górach a sama z dzieckiem to nic nie "zdobędę" bo on sam chodzić nie będzie do noszenia to już chyba za duży- to znaczy pewnie facet by sobie poradził ale obawiam się, że ja z nim w nosidle bym padła icon_wink.gif

Weekend majowy niestety już mam zaplanowany (uroczystośc rodzinna bueee)
Ale może w przyszłym roku ...
moko.
okko my chcemy chodzic po nie wysokich górach typu Zawrat...............
śniegu tam jeszcze sporo jest............więc moze i zawrat sobie odpuścimy......ale dolinę kościeliską i Smreczyński staw zwiedzimy..............

p.s
tak naprawdę to jedziemy tam po to by zjeść kolację przy świecach i........ icon_smile.gif
okko
moko- dla Kuby to tez za wiele- a dla mnie z nim w plecaku tym ardziej:)
Kolacji zycze smacznej i.............. icon_redface.gif
moko.
co sie czerwienisz wcale nie mam na mysli tego owego baraszkowania icon_smile.gif Zbereźnico icon_smile.gif icon_lol.gif
iff
hehe a co masz na mysli ? icon_wink.gif
moko.
no po kolacji.............spacer wsród rozgwieżdzonego zakopańskiego nieba icon_smile.gif
okko
moko- to ty jesteś zbereźnica- marzy ci się małe conieco w plenerze icon_wink.gif (głodnemu chleb na myśłi-mówie o sobie icon_cry.gif )
Daretka
CYTAT(iffona)
hehe a co masz na mysli ? icon_wink.gif


granie w bierki? icon_wink.gif
Kotelka
W górach ważne, żeby trafić dobrą pogodę. Bo plany można mieć ze ho-ho. Polecam zawsze rano sprawdzić prognozę. Polecam też lekka zmianę kierunku i o ile nie płynęliscie tratwą Dunajcem to warto ten cały jeden dzień oddać podróży w rejon Pienin. Komunikacja jest super więc problemu nie będzie ani dojechać tam ani by wrócić z Krościenka do Zakopanego. Dobrze planując można jeszcze wejść na Trzy Korony, początek szlaku w Krościenku.

Poza tym duże znaczenie ma równiez obuwie jakie wybierzesz, na tym nie oszczedzaj, zerknij sobie tutaj https://trekking.com.pl/ Aktualnie w sklepie sa dobre promocje na buty Salewa, a to bardzo dobra marka do chodzenia po górach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.